در این بازی آنلاین داد و ستد کالا, گروه, جامعه, است که یک کالا

در میان coronavirus گیر یک راه قدیمی از انجام کسب و کار ساخته شده است که یک بیت از یک گشت: دادوستد. زمانی که م

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

در میان coronavirus گیر یک راه قدیمی از انجام کسب و کار ساخته شده است که یک بیت از یک گشت: دادوستد. زمانی که مواد غذایی در قفسه های فروشگاه رفت و پشت در ماه مارس تعداد آنلاین داد و ستد کالا و گروه های که در آن مردم می توانند کالاهای تجاری ظهور تا برای دیدار با تقاضا است. اما به همه گیر می رود این گروه در حال تبدیل شدن به بیش از فقط مکان برای تجارت کاغذ توالت.

ورونیکا راگون یک hairstylist, Henderson, Nevada, الهام گرفته شده بود برای شروع آنلاین داد و ستد کالا و گروه پس از دیدن پیام ها از دوستان در Facebook در مورد کمبود کاغذ توالت و پوشک بچه و دستمال مرطوب بچه.

"من صحبت کردن با من و من گفتم:" من نمی دانم که چگونه به مردم با هم,', " او گفت:. "تا صبح روز بعد وقتی بیدار شدم و شروع کردم به یک Facebook داد و ستد کالا و دعوت بسیاری از این دوستان که تا به حال همه چیز و بسیاری از دوستان کسی نیست که همه چیز در امیدوار است که آنها را با هم دریافت کنید و قادر به کمک به هر یک از دیگر."

راگون گفت که این گروه تا به حال بیش از 1000 عضو در عرض 24 ساعت. عضویت خود را بعد از افزایش به بیش از 5600.

Veronica Coon started a barter group on Facebook amid the coronavirus pandemic.
ورونیکا راگون آغاز شده و محبوب Facebook داد و ستد کالا برای مردم به تجارت کالا میان coronavirus بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ورونیکا راگون)

"این واقعا طاقت فرسا واقعا سریع" راگون گفت. "بنابراین من در حال حاضر 10 مدیران و مدیران در این گروه به من کمک کند."

راگون گفت: این نوع فعالیت در گروه تغییر کرده است که این بیماری همه گیر در رفته است. "در آغاز وجود دارد [بودند] بیشتر معاملات," او گفت:. "پس از آن که تبدیل به کمک های مالی.... ما تا به حال خانواده هایی که به تازگی به شهر نقل مکان کرد با هیچ چیز و 15 یا 20 نفر را نظر که آنها تا به حال مسائل را برای آنها لباس و مبلمان و همه نوع از همه چیز." بسیاری از پست ها در راگون صفحه ارائه مواد غذایی و دیگر اقلام به صورت رایگان.

کسب و کار استفاده کرده اند و گروه او به ارائه کالا به عنوان به خوبی. "ما شاهد رستوران شرکت های تامین جلو آمده و شروع به فروش محصولات خود را که آنها به طور معمول فروش به رستوران" او گفت:. "وجود دارد بسیاری از حرفه تمیز کردن شرکت های عرضه که فقط فروش به کسب و کار است که افتتاح شد تا مردم رایج است به طوری که هر کسی می تواند خرید خود را از مسائل."

اما وجود دارد بیشتر از کالاهای داد و ستد در راگون صفحه. اعضا به اشتراک گذاری دانش ، در یک پست از ژوئن 10, یک عضو خواسته (و دریافت) مشاوره در مورد نرخ بیکاری موضوع است. مردم غالبا به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد که در فروشگاه های مواد غذایی را بالا مورد تقاضا مانند ضد عفونی کننده دست در انبار. حتی دستور العمل نان و خمیر ترش شروع کنید معامله در راگون گروه.

"این فراتر رفته فقط مواد غذایی و اصول اولیه است که مردم نیاز به" او گفت:.

هر چند راگون آغاز شده و گروه تا مردم می تواند تجارت ضرورت او گفت: آن را تبدیل به یک منبع از جامعه هم فراهم است.

در یکی دیگر از Facebook داد و ستد کالا و گروه های ایجاد شده در اواسط ماه مارس برای مردم در فرسنو, کالیفرنیا, یک عضو نوشت: ارسال درخواست برای مواد غذایی و صابون در حالی که او منتظر دولت مواد غذایی تمبر کمک. چند نفر اظهار نظر در پست, همراه با لینک به منابع و ارائه می دهد کمک کند.

به عنوان یک آرایشگر راگون از دست رفته خود را در همه گیر مستند. شوهرش درآمد از دست رفته به عنوان به خوبی. او پس از بازگشت به کار, اما می داند که بسیاری از مردم در جامعه خود را ندارد.

"من خواسته شده که چندین بار در, وقتی همه این است که بیش از, شما در حال رفتن به گروه پایین؟' و من نمی فکر می کنم من خواهد شد چرا که آن را همچنان به کمک مردم," او گفت:. "هیچ مردم وجود دارد که مواد غذایی را ندارید آنها ندارد و آنها احساس امنیت در این گروه قادر به درخواست و دریافت کمک بدون اینکه در نظر گرفته چرا که ما اجازه نمی دهد که ... و من فکر می کنم که حتی بدون یک بیماری همه گیر است که مهم است."

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن