در تولسا اخراج شد یک بحران حتی قبل از همه گیر

جولی Sandridge شده است اجاره همان آجر خانه در پیکان (فلش) شکسته, فقط در خارج از تولسا برای 16 سال است. از آن ج

توسط AKHBAREMAAAA در 31 خرداد 1399

جولی Sandridge شده است اجاره همان آجر خانه در پیکان (فلش) شکسته, فقط در خارج از تولسا برای 16 سال است. از آن جایی که او مطرح شده و او شش فرزند چهار نفر از آنها هنوز هم زندگی در خانه همراه با یک نوزاد داشتند.

سپس در ماه فوریه Sandridge, 40, مریض شدم و از دست رفته چند هفته کار می کنند. هنگامی که او در نهایت بازگشت به کار خود را در آن خدمات به مشتریان در BlueCross BlueShield او گفت: "من به کار می رفت برای یک هفته و پس از آن همه گیر آمار و آنها بسته ما را."

در اوایل مارس او در دو ماه پشت سر بر او 850 دلار در هر ماه اجاره هنگامی که او در بر داشت یک نامه در صندوق پستی خود را. او صاحبخانه به او داده بود تا پایان ماه به پرداخت و یا اخراج شود.

"من تنها نان آور خانواده و پس از آن شد خیلی استرس زا در مرا به تعجب که در آن من قصد دارم به آنچه که من قصد دارم به انجام," او گفت:. "من می تواند به نوعی درک موقعیت خود را. من فقط فکر کردم این امر می تواند بهتر از آن است."

وجود دارد هزاران نفر از داستان های شبیه به این در و اطراف تولسا. چند سال پیش در یک گزارش از اخراج آزمایشگاه در دانشگاه پرینستون دریافتند که شهر 11-بالاترین اخراج نرخ در کشور است. نزدیک به 8 درصد از خانواده ها در صورت اخراج در هر سال.

"ما می دانستیم که آن بد بود" گفت: Jeff Jaynes مدیر اجرایی بازگرداندن امید وزارتخانه غیر انتفاعی اجاره کمک های آژانس است. "ما نمی دانیم که آن 11-در-این-کشور بد است."

و بود که قبل از همه گیر. در حالی که مراقبت در عمل تحمیل یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج از ساکنان زندگی در فدرال یارانه آپارتمان و یا خواص فدرال حمایت, وام مسکن است که متوقف نشده دیگر اخراج از ستون. این Tulsa County courthouse بازگشایی برای جلسات در ژوئن 1 با بیش از 1200 مورد انتظار. مستاجر طرفداران دعوت یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج.

در حالی که اجاره بهای نسبتا پایین در Tulsa, Jaynes گفت: بنابراین دستمزد. و بیش از 15 درصد از Tulsans لازم نیست که بیمه سلامت یکی از بالاترین نرخ در کشور پس از یک بیماری می تواند به سرعت تبدیل به یک اورژانس مالی.

"بسیاری از افرادی که ما می بینیم که رو اخراج یک موضوع پزشکی و یا یک مسئله بهداشتی" Jaynes گفت.

در بالای همه که او گفت:, تمام اخراج روند در Tulsa County نفع صاحبخانه. آن را نسبتا آسان و ارزان به فایل اخراج صاحبخانه مجبور به نشان می دهد تا در جلسات اما هنوز هم معمولا برنده و وجود پول می شود ساخته شده است.

"من شنیده ام در مورد یک پرونده صبح امروز از کسی که ثبت شده است در 20 بار پس از سال 2016 توسط همان صاحبخانه" Jaynes گفت.

هر زمان مستاجر موفق به پرداخت اجاره بها اما هزینه های اضافی اضافه شده تا تقریبا 4000 دلار.

"آنچه که به من می گوید این است که صاحبخانه است که واقعا علاقه مند در گرفتن مستاجر آپارتمان," او گفت:. "آنچه که آنها واقعا علاقه مند به جمع آوری آن دسته از هزینه ها و جریمه."

در واقع از $325,000 بازگرداندن امید پرداخت صاحبخانه در سال گذشته از طرف مستاجران تقریبا 10 درصد بود که برای جریمه ها و هزینه های.

کسانی که هزینه های لازم برای پوشش یک صاحبخانه هزینه گفت: Keri کوپر مدیر اجرایی تولسا آپارتمان انجمن که نشان دهنده صاحبان اموال. "در صورتی که مسکن ارائه دهنده نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را در یک تاریخ خاص و یا نمی توانید کارکنان خود را پرداخت و آنها را به یک وام وجود دارد هزینه های مربوط به گرفتن اجاره اواخر," او گفت:.

میراث تبعیض نژادی و همچنین نقش مهمی در بالا اخراج رای گفت: بکی Gligo تولسا مدیر مسکن سیاست. هر چند دادگاه نمی پیگیری اخراج نژاد: "ما می دانیم که افراد از رنگ در تولسا در حال تجربه نرخ بالاتر از بی خانمانی در مقایسه با همتایان سفید در تولسا و ما اعتقاد داریم که که به طور مستقیم مربوط به اخراج بحران" او گفت:.

Gligo استخدام شد یک سال پیش برای مقابله با بحران. یک استراتژی: حل و فصل مستأجر اختلافات قبل از آنها به دادگاه با استفاده از اطلاعات و علوم رفتاری.

بررسی آب-حسابداری سوابق برای مثال نشان داد که مستاجران است که سقوط بر روی صورتحساب خود را به مراتب بیشتر احتمال دارد به صورت اخراج. بنابراین طرح این است که برای ارسال آن مستاجرها پیام های متنی در مورد راه هایی برای دریافت کمک.

کارولینای Toth یک مشاور با رفتاری بینش تیم شرکت غیررسمی شناخته شده به عنوان سقلمه واحد. تحقیقات نشان داده است که آرام "nudge," اغلب در قالب یک پیام متنی و یا ایمیل می تواند تاثیر رفتار و بهبود نتایج. با کمک های مالی از بلومبرگ Philanthropies بیت است کار با تولسا و دیگر شهرستانها به درخواست این تحقیق به مشکلات اجتماعی مانند اخراج.

"عمل ساده از کسی ارسال یک پیام به صورت متن و ارائه آن به آنها را در یک چارچوب زمانی است که حس می کند به آنها در زبان است که به آنها روشن و قانع کننده غیر stigmatizing و دلگرم واقعا می تواند در افزایش جذب خدمات اجتماعی" Toth گفت.

آنها همچنین در تلاش برای ارنج زدن صاحبخانه به استفاده از میانجیگری برنامه به جای دادگاه. در اخیر آزمون شهر فرستاده مختلف پیام های ایمیل به صاحبان اموال و مدیران برای دیدن چه کار می کرد.

وجود دارد ساده رویکرد کارگردانی صاحبخانه به واسطه برنامه و منابع دیگر برای اجتناب از اخراج. یکی دیگر از تاکتیک سعی در فشار همسالان. "بیشتر و بیشتر صاحبخانه ها در حال رسیدن به منابع زمانی که مستاجر نمی تواند پرداخت" تیتر بخوانید.

و در نهایت درخواست برای همدلی. "صاحبخانه و مستاجر هر دو در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را" پیام گفت. "در اینجا چیزی است که صاحبخانه می تواند انجام دهد."

که یکی کردم بهترین پاسخ Toth گفت.

"این راهی است که ما فرود آمد به راه راست برای انجام آن فقط به رسم مستقیم معادل مانند شما در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت در آنها در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت همه ما در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب های ما," او گفت:.

آیا این به اندازه کافی برای دفع اخراج متوجه سازمان های خیریه محلی در انتظار نیست برای پیدا کردن.

بازگرداندن امید وزارتخانه تحت پوشش بسیاری از جولی Sandridge را از دست رفته اجاره در حالی که او منتظر بیکاری چک برای شروع ورود به اندازه کافی به ماندن در خانه در حال حاضر.

"بنابراین من نوع تنفس کمی ساده تر در حال حاضر و فقط امیدوار است که نرخ بیکاری در ضربات خیلی زود" او گفت:.

روز جمعه اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt اعلام جدید اجاره صندوق کمک به ارائه کمک های مالی به $3,600 به ازای هر خانوار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در ضمن یک بنیاد موافقت کرده است به پرداخت اجاره برای صدها نفر از Tulsans که تا به حال در انتظار اخراج قبل از مارس 31. اما گرفتن وجود دارد: صاحبخانه باید به توافق برسند به فایل دیگر اخراج به مدت سه ماه. بازگرداندن امید جف Jaynes گفت: برخی از صاحبخانه ها در حال حاضر تبدیل شده پیشنهاد کردن.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن