در پیروزی برای کاخ سفید بریتانیا ممنوعیت Huawei مخابراتی 5G دنده

دولت انگلیس تصمیم به ممنوعیت Huawei دنده از آن 5G شبکه می آید دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ش

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

دولت انگلیس تصمیم به ممنوعیت Huawei دنده از آن 5G شبکه می آید دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید شروع به تلاش برای به دست آوردن متحدان آمریکا به حاشیه چینی مخابراتی کرگدن.

در ماه مه دولت شروع یک کمپین به زانو Huawei زنجیره تامین. آن را ممنوع خاصی chipmakers — که تکیه بر فن آوری در ایالات متحده — از فروش نیمه هادی ها برای Huawei. در روز سه شنبه تصمیم دولت بریتانیا ذکر شده این صادرات ایالات متحده محدودیت شناخته شده به عنوان خارجی-تولید محصول مستقیم حکومت — به خطر انداختن توانایی ساخت پیچیده 5G شبکه.

"Huawei دراز مدت توانایی ساخت محصولات با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی شده است به شدت تحت تاثیر قرار" ایان لوی مدیر فنی UK, National Cyber Security Centre نوشت: در یک پست وبلاگ در توضیح این تصمیم دولت. "ما فکر می کنم که Huawei محصولات است که اقتباس برای مقابله با FDPR تغییر هستند به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر امنیت و قابلیت اطمینان به دلیل مشکلات عظیم مهندسی و چالش های پیش رو از آنها است."

"از آن خواهد شد به طور فزاینده دشوار است برای حفظ یک شبکه 5G اگر آن را ساخته شده از سخت افزار است که دیگر دسترسی به پیشرفته ترین تکنولوژی" گفت: Samuel Visner رئیس سابق سیگنال های اطلاعاتی در ایالات متحده آمریکا آژانس امنیت ملی و مدیر امنیت سایبر در میتر Corp.

اما این است که به سادگی یک زنجیره تامین توسعه است. همه شیوه ای از جغرافیای سیاسی در محل کار هستند نیز گفت: Anthony Glees بازنشسته بین المللی مطالعات استاد در دانشگاه باکینگهام. او اشاره کرد که چینی تجاوز در مکان هایی مانند هنگ کنگ است از این دولت و این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید کرده است که خودداری هوش از لندن مگر اینکه از آن پیاده و دور از هواوی.

"شما می توانید می گویند این دستکاری شده است," Glees گفت. "Huawei 5G دستکاری شده است توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن."

با وجود ارائه Huawei به عنوان یک تهدید امنیتی دولت ایالات متحده هنوز هم هنوز به سیگار کشیدن در حال حاضر-تفنگ شواهد هک یا نظارت در بخشی از این شرکت است. Huawei دنده به بسیاری از در فن آوری و صنعت پیشرفته تر است و هزینه ای کمتر از آن در رقابت, در, سامسونگ, نوکیا و اریکسون.

هنوز در لندن تصمیم به ممنوعیت خرید تجهیزات Huawei شروع سال آینده ممکن است طنین در دیگر پایتخت های اروپایی.

"قطعا آن را می سازد مورد بسیار قوی تر برای نمایندگان مجلس که می خواهید برای جلوگیری از Huawei در آلمان و در فرانسه در ایتالیا گفت:" راجر Entner بنیانگذار مخابرات مشاوره Recon Analytics.

Huawei است با این وجود ساخت تاخت و تاز به اقتصادهای در حال ظهور از جمله آفریقا و آمریکای لاتین است. بنابراین راه رفتن چیزهایی بی سیم جهان می تواند تقسیم به دو تکنولوژی نیمه.

"مردم با استفاده از اصطلاح" انشعاب,' " گفت: پل Triolo رئیس geotechnology در گروه اوراسیا یک تجزیه و تحلیل خطر و مشاوره شرکت.

به نوبه خود, Huawei هشدار داد که ممنوعیت آن خواهد نافرجام در انگلستان و "حرکت بریتانیا به دیجیتال خط کند."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب