داخل زندگی در حال تغییر است آنچه که مردم می خواهند در یک خانه

اندرو مانی نقاش سهام یک خوابه 700 فوت مربع آپارتمان و pit-bull مخلوط ویلسون. که خوب بود زمانی که آنها رفت ، در

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

اندرو مانی نقاش سهام یک خوابه 700 فوت مربع آپارتمان و pit-bull مخلوط ویلسون. که خوب بود زمانی که آنها رفت ، در حال حاضر این پارک سگ بسته است و اکثر روزها هر دو انسان هستند و کار از خانه.

"سخت ترین چیز فقط شده حریم خصوصی," او گفت:.

28-year-old tech همکاران در نشویل, تنسی, مانی نقاش به مدت طولانی فکر خود را به عنوان یک شهر ولی در تمام این مدت در خانه در طول همه گیر شده و او را به تجدید نظر در اولویت های خود را. هنگامی که اجاره نامه خود را تا سال آینده او و همسرش در حال فکر کردن در مورد تلاش برای خرید یک مکان — و نه فقط با بیشتر فضای سرپوشیده.

"شاید برخی از جوجه و یک باغ بزرگ و یک کمی از زمین" او گفت:. "چیزهایی که من فکر کردم روز قیامت-شاخص های نوع طرز فکر در حال حاضر چیزهایی که من گفتم:" خوب خواهد بود که نوع خوب است.' "

با اکثر آمریکایی ها تحت stay-at-home سفارشات با توجه به COVID-19 بسیاری از آنها دوباره به آنچه آنها می خواهند در یک خانه. Realtor.com بررسی 1,300 مردم در مورد آنچه که آنها می خواهم به تغییر خود را در مورد وضعیت زندگی پس از گذراندن زمان در قرنطینه. وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها را به دنبال خود را در خانه بعدی حدود 16 درصد گفت: بیشتر فضای سرپوشیده در حالی که 13.6% گفت: "بیشتر و بهتر از فضای باز است."

"گرد کردن به بالا به روز شده در آشپزخانه جای تعجب نیست که با توجه به این که ما صرف زمان بیشتری را در خانه پخت و پز" گفت: اقتصاددان ارشد جورج Ratiu.

با میلیون ها نفر از مردم از کار و اقتصاد پس نامشخص بسیاری از این ارتقاء ممکن است باید صبر کنید. آبه خواهد تحقیقات صفحه اصلی بازسازی بازار در دانشگاه هاروارد مشترک مرکز مطالعات مسکن. در حالی که او در انتظار یک چشم انداز مثبت در کوچکتر proiecte DIY "بخش عمده ای از بازسازی هزینه های واقعا بزرگ است, بهبود صفحه اصلی," او گفت:. "ما فکر می کنیم صاحبخانه در خواب در مورد انجام این پروژه اما به احتمال زیاد برای انجام آنها در هر زمان به زودی."

با مقدار زیادی از زمان را به رویای خود را در مورد بعدی خانه لیندسی کرازبی, 35, مالی, سلامتی مشاور در آبرن آلاباما می داند آنچه که او را نمی خواهم.

"ما در حال شروع به تجدید نظر در مفهوم باز" او گفت: با اشاره به طرح طبقه شامل یک آشپزخانه که باز می شود به ناهار خوری و مناطق زندگی می کنند. "ما عاشق بچه های ما, اما ما در حال استفاده نمی شود که در اطراف آنها را در هر دقیقه از هر روز است."

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن