نابرابری های طراحی: چگونه redlining همچنان به شکل اقتصاد ما

یک چیز ما می دانیم که به صورت خاص در مورد COVID-19 بحران است که درد را نمی تواند به اشتراک گذاشته شود به همان

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

یک چیز ما می دانیم که به صورت خاص در مورد COVID-19 بحران است که درد را نمی تواند به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه. ثروت می تواند به تعیین همه چیز از کیفیت بهداشت و درمان مردم می توانند دسترسی به آنها چگونه به خوبی می تواند از دست دادن شغل. و نابرابری پخته شده به سیستم.

متوسط سفید خانگی به امروز نزدیک به ده بار ثروت یک خانواده است. و یکی از دلایل می رود که تقریبا یک قرن به عمل redlining محدود کردن اعطای وام در برخی از محله ها بر اساس نژاد.

Redlining غیر قانونی شده است برای چندین دهه اما یک نمایشگاه سفر در سراسر کشور با هدف نشان می دهد که چگونه سیاست همچنان به شکل اقتصاد ما امروز. آن را به نام Undesign Redline.

در اخیر روز صبح قبل از اجتماعی فاصله اقدامات در زمان اثر Nathan کانلی در بازدید از این نمایشگاه در تاثیر Hub بالتیمور اجتماعی عدالت محور (co-فضای کاری و ماشین جوجه کشی. کانلی یک استاد تاریخ در دانشگاه جانز هاپکینز و متخصص در مسابقه و سرمایه داری. به عنوان افراد جوان گفتگو بیش از قهوه و کار خود را, لپ تاپ Connolly ایستاده بود بررسی یک نقشه خیابان های بالتیمور.

نقشه ایجاد شد و در سال 1937 توسط صاحبان خانه وام شرکت آژانس فدرال تنظیم به عنوان بخشی از قرارداد جدید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن در خطر ورشکستگی و سلب حق اقامه دعوی به دلیل رکود بزرگ.

"این نشان می دهد چه املاک و مستغلات ارزیابان در بالتیمور منطقه با حمایت از مقامات دولت فدرال به عنوان خطرناکترین و امن ترین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در شهر بالتیمور در آن دوره زمانی" Connolly توضیح داد.

By the 1930s Baltimore was already segregated. This "redlining" map added a new layer of discrimination, determining who could qualify for mortgage relief.
توسط 1930s بالتیمور شد و در حال حاضر تفکیک شود. این "redlining" نقشه اضافه شده یک لایه جدید از تبعیض تعیین کننده است که می تواند واجد شرایط برای وام مسکن تسکین.

مناطق سبز رنگ در نظر گرفته شد امن ترین مکان برای سرمایه گذاری, به دنبال آبی و سپس به رنگ زرد است. مناطق در نظر گرفته شد پرخطرترین و بر اساس چیزهایی مانند سن و با کیفیت از سهام مسکن مردم مشاغل و نژادی و آرایش محله. این نمایشگاه شامل یک کپی از فرم ارزیابی استفاده می شود.

"تاپیک جداگانه ورودی از یک نوع بالا یا پایین بله یا نه در هر منطقه توضیحات فرم 5-D که فقط می گوید:" Negro بله یا نه "" کانلی گفت. "پاسخ به این سوال مشخص خواهد کرد, اغلب, آنچه که یک محله را به ارزش خواهد بود."

توسط 1930s, Baltimore شد و در حال حاضر به شدت تفکیک شده به دلیل نژادپرستانه ى قوانین و محله پیمان. بر روی نقشه از شهرستان درونی در نزدیکی صنعتی بندر بود قرمز رنگ با بخش های زیادی از آبی و سبز كردن به حومه شهر. که خط قرمز استفاده شد و برای اولین بار به تعیین این که چه کسی می تواند دریافت وام مسکن تسکین و اقامت در خانه های خود کانلی گفت و در نهایت چه کسی می تواند دریافت وام مسکن جدید.

"ترکیبی از سریع پیش فرض و امتناع از صدور وام های مسکن جدید چیزی است که ایجاد شده بسیار تیز عدم تقارن بین مناطق که در نظر گرفته شد به خوبی برای خانه های تک خانواده اشغال و کسانی که واقعا در ابتدا به صورت درنده فرم اجاره کارآفرینی," او گفت:.

که آخرین بخش مهم است کانلی گفت: از آنجا که مردم اغلب فرض کنیم که redlining نگه داشته و سرمایه گذاران به دور است. در واقع دلالان انباشت اشیاء بدست آمده در خرید خانه و شارژ متورم اجاره به خانواده های آنها می دانستند که تا به حال چند گزینه.

"پس وجود دارد بسیاری از سرمایه ریخته به اصطلاح مناطق قرمز اما در راه که شد در مورد برداشت بالاترین بازده در سرمایه گذاری اجاره," او گفت:.

Abandoned buildings are part of the "residue of redlining" in West Baltimore.
ساختمان های رها شده بخشی از "مانده از redlining" در غرب بالتیمور.

Redlining شد و در نهایت قانونى توسط 1968 نمایشگاه مسکن عمل می کنند اما آن میراث است که هنوز هم با ما. و نه فقط در بالتیمور.

"وجود دارد 239 نقشه های ساخته شده گفت:" برادن کلاهبرداران یکی از سازندگان Undesign Redline. "این واقعا همه جا در سراسر کشور است."

یک جدول زمانی در این نمایشگاه نشان می دهد که چگونه کسانی که نقشه راه را برای فروپاشی شهری و سفید پرواز در 1960s و 70s, جرم, حبس در 80s و 90s این بحران سلب حق اقامه دعوی از 2000s و gentrification از امروز — و چگونه از آن جلوگیری کرد آفریقایی جوامع از ساخت نسل ثروت.

"نمایشگاه رو باز سیاست و تاریخ از ما چگونه طراحی سازه نژادپرستی و نابرابری به شهرها و مکان ها و سیاست های در راه است که آن را واقعا هرگز بازگشت" کلاهبرداران گفت.

در این نمایشگاه ظاهر شد و در نیویورک, Des Moines, دالاس, لس آنجلس و ده ها تن از شهرستانها که در آن رسمی خطوط ناپدید شده اند اما نژادی و اقتصادی بخش باقی می ماند. آن استفاده شده است در مبارزات ضد قوانین تبعیض و مسکن مقرون به صرفه است که تبدیل شدن به حتی بیشتر از یک بحران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اثر Hub بالتیمور در این نمایشگاه یک پس زمینه برای کار کارآفرینان اجتماعی مانند Candace شانس انجام می دهند به ساخت جدید میراث. در محله خود در غرب بالتیمور خالی مغازه و گود rowhouses هنوز mar چشم انداز.

"و که نشان دهنده برخی از فراگیر مانده از redlining," او گفت:.

Candace Chance, a community development strategist, stands in front of freshly painted storefronts in a formerly redlined area in West Baltimore.
Candace شانس یک جامعه توسعه استراتژیست می ایستد در مقابل تازه نقاشی شده در عرض یک که قبلا redlined منطقه در غرب بالتیمور.

اما نیز وجود دارد که تازه رنگ شده عرض و مقرون به صرفه آپارتمانهای در حال ساخت است. شانس کار کردن با یک سیاه و سفید متعلق به شرکت توسعه است که خرید چند ساختمان خالی با یک برنامه ریزی برای ایجاد مشاغل پایدار و مالکیت خانه در غرب بالتیمور.

"از آنجا که redlining بود عمدی طراحی ما به عمد سازمان ملل متحد-طراحی است که از طریق چگونه ما در حال کار با دیگر مردمی که همان طرز فکر" شانس گفت.

ایده این است برای ایجاد ثروت در جامعه نیست و عصاره آن است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن