بی عدالتی در سرمایه مانع از بنیانگذاران رنگ فراتر از دانه بودجه

شرکت های سرمایه گذاری شروع به پاسخ دادن به این تظاهرات که گریبانگیر آمریکا برای بیش از یک هفته است. و آنها در

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

شرکت های سرمایه گذاری شروع به پاسخ دادن به این تظاهرات که گریبانگیر آمریکا برای بیش از یک هفته است. و آنها در پاسخ با پول است. سافت امیدوار کننده برای سرمایه گذاری حداقل $100 میلیون دلار در شرکت های led توسط مردم رنگ — هر چند که یک قطره در سطل در مقایسه با آن 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق.

اما در اینجا چیزی که در مورد افزایش سرمایه: کمی نیست یک راه طولانی بروید.

"هنگامی که ما نگاه کارآفرینان که دریافت کمک های مالی که سیاه و Latinx زیادی وجود دارد جشن که در اطراف دور اول گفت:" لورن Maillian موقت مدیر عامل شرکت digitalundivided غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از زنان از رنگ کارآفرینان. "نیاز به حمایت مداوم از دست داده است."

بنیانگذاران رنگ نیست فقط باید یک زمان سخت تر شدن تامین بودجه اولیه. آنها کمتر از آن است. در حالی که متوسط دانه بودجه برای همه راه اندازی است 1.1 میلیون دلار, متوسط, سیاه, زن موسس با توجه به digitalundivided برد $42,000 در کل. "آنها تقریبا بلافاصله رفتن در آن محیط زیست دوباره به دنبال کمک های اضافی," Maillian گفت.

که آنچه اتفاق افتاده است به یاس ادواردز. در سال 2018 او تاسیس i-Subz دیجیتال یک بازار است که متصل جایگزین معلمان و مدارس است. او مطرح $43,000 -- بسیار کمتر از آن است که 1 میلیون دلار به طور متوسط.

"نه تنها مردم که است که افزایش قابل توجهی در مقدار دریافت به استخدام این تیم است که آنها نیاز به آنها نیز باید به اندازه کافی باند به اشتباهات و بازی," او گفت:.

او تا به حال به تعطیل i-Subz در بخشی چرا که او زمان زیادی را صرف تلاش برای جمع آوری پول است که آن را در زمان دور از واقع ساختمان این شرکت است.

بنیانگذاران رنگ در حال ملاقات با "مرغ و تخم مرغ" مشکل گفت: Jeffrey رابینسون یک توسعه اقتصادی استاد در دانشگاه راتگرز. چرا که به افزایش بیشتر پول پس از تامین بودجه اولیه شرکت شما به رشد نشان می دهد. "چگونه است که شرکت انجام شده است ؟ است این جلسه اهداف آن?" او گفت:.

همچنین بنیانگذاران رنگ که کمتر سرمایه گذاری شرکت های را انتخاب کنید ممکن است یک زمان سخت تر ساختمان وب سایت خود را از اطلاعات تماس. که مهم است برای پیدا کردن اعضای هیئت مدیره و ساختن یک تیم و برای بالا بردن پول و حتی بیشتر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن