داخل نبرد برای نجات موز

در حالی که کانون توجه بین المللی است که در گسترش COVID-19 وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که دانشمندان در حال

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

در حالی که کانون توجه بین المللی است که در گسترش COVID-19 وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که دانشمندان در حال تلاش برای شامل: مسابقه گرمسیری 4 یا پاناما بیماری است. آن را نمی کند زندگی انسان را تهدید اما این خطر انداختن چه سازمان ملل تلقی جهان چهارم مهم ترین مواد غذایی محصول: موز.

راه اندازی در شهر نوریچ رهبری مبارزه برای نجات ناف از این بیماری است.

گیلاد Gershon, مدیر عامل شرکت استوایی Biosciences, با ژن-ویرایش موز دانه در آزمایشگاه خود را. (Mimisse ریش)

"ما در حال تغییر موز ژنتیک به آن را بیشتر و مقاوم در برابر پاناما بیماری و دیگر بیماری ها گفت:" گیلاد Gershon, مدیر عامل شرکت استوایی Biosciences در تور اخیر از شرکت آزمایشگاه.

برای 20 سال پاناما بیماری — عفونت قارچی — منتشر شده است در سراسر مناطق استوایی است. سال گذشته آن را به ظاهر در آمریکای لاتین که در آن بسیاری از جهان موز برای صادرات در حال رشد است. در سراسر جهان, موز, صادرات شده است به ارزش در حدود 13 میلیارد دلار در سال

"این صنعت در حال حاضر زندگی بسیار کم حاشیه و هر گونه اختلال در آن می تواند فاجعه بار اثر را برای صنعت و بازیکنان اصلی در آن" جرشون گفت.

استوایی Biosciences است ویرایش ژن است که موز در معرض این بیماری است. ژن در حال ویرایش است و به احتمال زیاد در دیدار با مقاومت کمتر از مصرف کنندگان بین المللی و تنظیم کننده نسبت به اصلاح ژنتیکی که شامل اضافه کردن DNA مختلف موجودات زنده.

"مردم ممکن است شادتر در مورد ژن ویرایش چرا که معرفی ژن های جدید," دکتر گفت: Dan Bebber یک کارخانه متخصص در دانشگاه اکستر.

این ژن ویرایش روش کاهش یافته ناپاک اتحادیه اروپا ضد ژنتیکی اصلاح قوانین و مقررات و در نتیجه استوایی علوم زیستی را موز خواهد بود منع از فروش در اتحادیه اروپا.

"اروپا حدود 30 درصد از واردات جهانی. این یک تکه بزرگ از بازار" اذعان Gershon. "اما این واقعیت ما را با زندگی. و وجود یک دنیای بسیار بزرگ در خارج از اروپا; 70 ٪ از بازار در دسترس است برای ما."

اعضای BananaEx پروژه در زمینه سفر به یک موز کشت و زرع در کلمبیا. (حسن نیت ارائه میدهد دن Bebber)

مهندسی ژنتیک نه تنها راه برای نجات موز. دکتر Bebber که منجر به یک ابتکار عمل بررسی انعطاف پذیری موز تولید و عرضه BananaEx پروژه اشاره می کند که صادرات تجارت به ویژه آسیب پذیر به دلیل آن متکی بر یک گونه از میوه کاوندیش است که به ویژه مستعد ابتلا به پاناما بیماری است.

"ما نیاز به فکر می کنم در مورد تنوع گیاهان ما در حال رشد است. و با وجود تحقیقات علمی گروه در سراسر جهان به دنبال پرورش انواع جدیدی از موز و همچنین به عنوان روش های دیگر مانند ژن ویرایش," دکتر گفت: Bebber.

با پول بزرگ در خطر استوایی Biosciences نمی توان تنها شرکت کننده در مسابقه برای نجات موز. اما آن را نگه دارید خود را برای اولین بار محاکمه صحرایی بعد از این سال و در نظر دارد به آن موز دانه های مقاوم به پاناما بیماری در بازار در عرض چهار سال است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im