تحقیقات می یابد برنامه های نوتوانی در سراسر ایالات متحده نیاز به پرداخت نشده کار

ناتوانی برنامه های برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد به الکل در برخی موارد با قرار دادن مشتریان به کار به عنوا

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

ناتوانی برنامه های برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد به الکل در برخی موارد با قرار دادن مشتریان به کار به عنوان بخشی از بازسازی خود را. یک تحقیق نشان از این مرکز خاطر گزارش های تحقیقی نشان می دهد که این کارگران اغلب نمی پرداخت می شود و گاهی اوقات با قرار دادن در موقعیت های خطرناک. محققان استدلال می کنند آنها اغلب غیر قانونی است.

لورا Starecheski ارشد رادیو سردبیر آشکار است که گزارش شده در داستان گفت: تیم شناسایی حداقل 300 امکانات نوتوانی در 44 متحده مورد نیاز است که بدون مزد کار از شرکت کنندگان است. آنها دریافتند که در سال های اخیر حداقل 60,000 مردم رفته اند از طریق این برنامه در هر سال.

"چه تمایل به اتفاق می افتد این است که مردم به ماه و سال از زندگی خود را به برنامه های شبیه به این, اما آنها نمی تواند درمان واقعی است که آنها نیاز دارند" Starecheski گفت: در مصاحبه با بازار را صبری بن-Achour. "آنها با چپ روانی زخم یا فیزیکی زخم. و سپس آنها را به خوبی موارد پیدا کردن راه خود را به بهبود است."

Starecheski صحبت می کرد به بن-Achour در مورد شرایط چه صورت ناتوانی شرکت کنندگان و چرا رگولاتور نیست و همواره اجرای اقدامات در برابر کار نقض توسط نوتوانی اپراتورهای. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.


صبری بن-Achour: شما می توانید شروع به توصیف این ترتیبات در این مراکز نوتوانی?

لورا Starecheski: خوب به طور معمول مردم پیاده روی را از طریق درب از این امکانات انتظار درمان اعتیاد. و به جای آنها به کار فرستاده شده و بدون هیچ پرداخت و یا برای سکه بر روی دلار یا در کسب و کار است که نوتوانی صاحب و یا در شرکت های خصوصی و گاهی اوقات شرکت های بزرگ است که من مطمئن هستم که شنوندگان خود را شنیده و مانند پوسته خارج شده تایسون مواد غذایی و ویلیامز سونوما.

چه تمایل به اتفاق می افتد این است که مردم به ماه و سال از زندگی خود را به برنامه های شبیه به این, اما آنها نمی تواند درمان واقعی است که آنها نیاز دارند. آنها با چپ روانی زخم یا فیزیکی زخم. و سپس آنها را به خوبی موارد پیدا کردن راه خود را به بهبود است.

بن-Achour: شرایط در این مشاغل — می تواند شما را توصیف آنها ؟

Starecheski: ما در بر داشت نوتوانی شرکت کنندگان چیدن پنبه و گردو در یک مزرعه در گرجستان و ساختمان های لوکس بالا افزایش می یابد, انجام ساخت و ساز در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. ما شنیده ام بسیاری از نمونه هایی از ناتوانی شرکت کنندگان فرستاده می شود به انجام این کار است که آنها به اندازه کافی آموزش دیده است. خطرناک کار مانند بالا رفتن نفت ایران در لوئیزیانا و یا انجام کار برق بدون آموزش کافی و مناسب. و ما در مورد جراحات و حتی مرگ و میر در این سایت کار.

بن-Achour: این برنامه داوطلبانه? اگر کسی احساس می کند مانند آنها استفاده از گرفته شده است می تواند آنها را فقط از راه دور?

Starecheski: حدود یک سوم از برنامه هایی که ما در پذیرش افرادی که دادگاه دستور داد. به طوری که به معنی این است که کسی که با نوعی از اتهام جنایی حلق آویز بیش از آنها و به آنها دستور داد برای تکمیل یک برنامه نوتوانی مانند این جای زندان و یا زندان زمان. و اگر آنها موفق نمی, پس از آن که آنچه را حلق آویز بیش از آنها ممکن است حکم زندان. بنابراین در ذهن من است که دقیقا داوطلبانه وضعیت.

بن-Achour: بنابراین این استدلال برای این برنامه این است که این دوستان شرکت کننده خواهد بود و نه استخدام در غیر این صورت آنها ارائه اتاق و هیئت مدیره به صورت رایگان شاید ارائه مشاوره. آیا این تعداد به عنوان پرداخت ؟

Starecheski: آن را نمی کند. قانون استاندارد نمایشگاه کار بسیار روشن است این است که حتی اگر کسی به نوعی از درمان و اتاق و هیئت مدیره در ازای کار خود را, آنها هنوز هم نیاز به پرداخت حداقل دستمزد.

بن-Achour: در صورتی که مورد چگونه آنها هنوز هم به انجام این کار ؟

Starecheski: ما در بر داشت که اکثر برنامه ها مجاز نیست و یا تنظیم شده است. قوانین و مقررات دولت از امکانات نوتوانی به طور کلی در سراسر ایالات متحده ناکافی است. و دولت فدرال آن را واقعا به وزارت کار برای اجرای عادلانه استانداردهای کار عمل می کنند. اما ما فقط یک تعداد انگشت شماری از مواردی که وزارت کار در بر داشت نقض حقوق بشر در نوتوانی [امکانات] بیش از گذشته چند دهه.

بن-Achour: چگونه بسیاری از این مراکز وجود دارد ؟

Starecheski: ما در بر داشت تقریبا در هر دولت امکانات نوتوانی در حال ارسال مردم به کار بدون پرداخت. و حداقل تعداد افرادی که ما دریافتیم این است که حدود 60000 یک سال و رفتن را از طریق برنامه های شبیه به این. و من فقط مشخص کنید که تعداد محافظه کار به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق برنامه های که ما به خارج نمی خواهید به فاش جزئیات دقیقا چگونه آنها را به کار گیرند.

بن-Achour: آیا داستان شما آمد در سراسر در خود گزارش داد که ایستادگی کردن به شما ؟

Starecheski: نمونه های بسیاری. تیم ما صحبت کردیم به صدها نفر از مردم به گزارش داستان و افرادی وجود دارند که باید خوشحال نتایج و مردم با نه خیلی خوشحال با نتایج. یکی از شرکت کنندگان اصلی ما متمرکز بر این است که نام کریس Koon. او زندگی می کند در لوئیزیانا. او رفت و به یک برنامه به نام Cenikor بنیاد حدود 18 ماه و ساخته شده بود به انجام این کار واقعا کار سخت مانند پارو سنگ پرتاب کیسه های مالچ جوش چیزی به نام میله متلاشیکننده است که فوق العاده از نظر جسمی دشوار و خطرناک است. او به 18 ماه به این برنامه است. او در دادگاه دستور به رفتن وجود دارد. او هرگز دریافت هر یک از دستمزد خود را. و هنگامی که او در نهایت در سمت چپ برنامه او قادر به بهبود خود را. با گرفتن روزانه دارو — او تا به حال یک موضوع را با استفاده از مواد مخدر و او رو در روزانه دارو به نام Suboxone. و چند سال بعد او را پایدار; فقط نقل مکان کرد و به محل خود با نامزدش و بچه های خود را و به خوبی انجام می دهند.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب