آیا آن را خوب به پرداخت اجاره بها در طول COVID-19 همه گیر?

Coronavirus و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات و ثبت زیان کار هستند با داشتن تاثیر بر برخی از مردم توانایی پرداخ

توسط AKHBAREMAAAA در 20 اردیبهشت 1399

Coronavirus و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات و ثبت زیان کار هستند با داشتن تاثیر بر برخی از مردم توانایی پرداخت اجاره. با توجه به آپارتمان لیست 31 درصد از آمریکایی ها ساخته شده و بخشی از اجاره پرداخت یا بدون پرداخت در همه ممکن است. که از 25% در ماه آوریل, اما اکثر کسانی که از دست رفته پرداخت شد و در نهایت ساخته شده است.

آمار و ارقام از ملی مسکن چند شورای کمی بهتر است. آنها نشان می دهد تنها 20 درصد از مستاجرها در عین حال از هر گونه پرداخت است. که پایین تنها 1.5 درصد از این زمان در سال گذشته اما این شورا می گوید آن را بازتابی از این واقعیت است که آن را نشان دهنده حرفه ای مدیریت ساختمان است که تمایل دارند که بیشتر مستاجران ثروتمند و برخی از صاحبخانه ها کار کرده اند از برنامه های پرداخت.

همه چیز هنوز هم می تواند بدتر. اخیر بازار-ادیسون پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود 62 درصد از مستاجرها نگران هستند که قادر به پرداخت.

"با این تعداد بیکار و اقتصاد در یک وقفه در حال حاضر من فقط نمی تواند این روند ادامه گفت:" داگ Bibby رئيس جمهور از ملی مسکن چند شورای.

بسیاری از افراد و خانواده هایی که درآمد از دست رفته به دلیل همه گیر روبرو هستند سوال: من باید پرداخت اجاره ؟ و من می تواند به اخراج از خانه و یا آپارتمان و اگر من نمی?

حمایت برای اجاره توسط دولت متفاوت است و شهرستان. در نیویورک به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در این هفته که هیچ کس در دولت می تواند اخراج شود برای پرداخت اجاره بها با توجه به coronavirus تا Aug. 20. در یک توییت گفت: "ایالت نیویورک را تمدید مهلت قانونی برای اخراج کسانی رو COVID مربوط به مشکلات اضافی برای 60 روز."

ایالت نیویورک نیز ممنوع, هزینه های اواخر و از دست رفته پرداخت هزینه است و اجازه می دهد مستاجرها که رو COVID-19-مربوط به سختی خود را به استفاده از سپرده های امنیتی به عنوان پرداخت و بازپرداخت آن در طول زمان است.

اخراج آزمایشگاه دانشگاه پرینستون با امیلی Benfer در کلمبیا دانشکده حقوق شده و با یک سیاست متوازن برای هر دولت است. بیست و سه ایالت دریافت کمتر از یک ستاره از پنج. Benfer که مطالعات عدالت در سلامت و عدالت اجتماعی گفت: این کشورها به 31 میلیون اجاره.

وجود دارد نه ایالت از جمله ایالت میسوری و آیداهو که در آن مستاجرها هستند محافظت نمی ایالت اخراج moratoriums. برخی از شهرها در این کشورها مانند St. Louis گذشت محلی حمایت.

وجود دارد در سراسر کشور برای حفاظت از زندگی مردم در federaly یارانه مسکن. آنها تحت یک مهلت قانونی تا 25 ژوئیه و پس از آن روز صاحبخانه به مستاجر اطلاع 30 روز. اما می توان آن را دشوار برای مستاجرها به می دانم که اگر ساختمان خود را واجد شرایط به عنوان مثال از آنجا که صاحبخانه اتحاد فدرال حمایت وام مسکن.

حتی اگر مستاجر است و حفاظت شده توسط یک مهلت قانونی برای اخراج, چه اتفاقی می افتد هنگامی که مهلت قانونی به پایان می رسد ؟

"لحظه ای این کشور خواهیم توده شماره از براده برای اخراج" Benfer گفت.

اقامت سفارشات واقعا فقط موقت اقدامات او گفت:. آنها طراحی شده برای نگه داشتن مردم قرار دارد در طول بحران بهداشت عمومی و به طوری که آنها می توانید مطابق با محلی stay-at-home سفارشات. آنها نمی خواهد به دراز مدت حفاظت به افرادی که شغل خود را از دست و یا دیگر درآمد.

Benfer گفت مستاجرها باید تماس خود را محلی کمک حقوقی به درخواست برای مشاوره خاص و بررسی خود را به دولت و شهرستان و شهر وب سایت. در برخی از نقطه آنها نیاز به توافق با صاحبخانه خود در مورد چگونگی گرفتن در گذشته اجاره.

"نکته کلیدی برای اجاره این است که اگر شما نمی توانید پرداخت خود را اجاره و یا شما نمی توانید پرداخت خود را کامل اجاره شما باید تماس خود را مالک" گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه. اجازه دهید آنها را می دانم که وضعیت خود را و بحث در مورد کاهش اجاره, طرح پرداخت و یا پرداخت تعطیلات. اکثر صاحبخانه ها می خواهند بدانند که چه خبر است با خود مستاجرها, او گفت:.

اجاره فعالان پیوسته اند و با هم در تماس برای سراسر کشور اجاره اعتصاب و خواسته حتی کسانی که استطاعت به پرداخت برای خودداری ممکن است اجاره. آنها خواستار اجاره برای لغو شود تا مردم با خیال راحت می توانید به بازگشت به کار.

Benfer هشدار می دهد که اگر مردم نمی توانند و یا نمی پرداخت عوارض به سرعت احساس می شود به طور گسترده تر.

"ما دیدن تاثیر مستقیم در ملی و اقتصاد محلی" او گفت:.

صاحبخانه را برای جلوگیری از پرداخت های خود را تعمیر و نگهداری و دیگر کارگران است. آنها ممکن است از دست پرداخت مالیات بر دارایی خود را که بودجه خدمات محلی. آنها ممکن است به طور پیش فرض بر روی وام های مسکن. است که می تواند کل کشور را بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"اگر مردم با خیال راحت قرار دارد ما را نمی خواهد بهبود به عنوان یک ملت" Benfer گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب