آیا هنوز زمان خوبی برای خرید یک خانه ؟

انتظار املاک و مستغلات coaster غلتکی در ماه های آینده این یک زمان بسیار خوبی برای خرید خانه است. شروع در اواس

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

انتظار املاک و مستغلات coaster غلتکی در ماه های آینده

این یک زمان بسیار خوبی برای خرید خانه است.

شروع در اواسط سال 2019 و گسترش از طریق اوایل سال 2020 نرخ پایین منجر به ثبت استطاعت است. خریداران خود را دیدم خرید خانه رشد بودجه و پرداخت های ماهانه خود را کاهش.

نرخ حتی آمار پایین ثبت در اوایل ماه مارس.

اما این رکورد تا حد زیادی رانده شده توسط coronavirus — فقط برای اولین بار در یک سری از حرکت بی سابقه در صنعت وام مسکن.

ما شاهد این هستیم که آنچه را "خوب" برای نرخ می تواند بد برای وام دهندگان و چه "خوب" برای بازار می تواند بد برای خریداران خانه.

این زمان گیج کننده — به همین دلیل است که آن را دشوار است برای پاسخ به این سوال است:" هنوز زمان خوبی برای خرید یک خانه؟"

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم از کارشناسان.

بررسی خانه خود را خرید توانایی (May 13th, 2020)

سیگنال های مختلط از بازار مسکن

به دنبال در فروش خانه های, آخرین اطلاعات (برای بهمن) نشان می دهد که بالاترین پرش در خرید و فروش خانه در بیش از 10 سال است.

نرخ وام مسکن کم ساخته شده اند خانه و خرید یک چشم انداز جذاب بیش از گذشته چند ماه.

در واقع 30 سال وام مسکن نرخ آمار یک رکورد کم در اوایل ماه مارس تعداد زیادی از خریداران خانه بالقوه ضربه آنها نیاز به نهایت خود را حرکت می کند.

اما کارشناسان انتظار فروش عمده شیرجه رفتن به آمده است.

اول به دلیل رای دادن حرکات و COVID-19 واقعا متزلزل بازار وام مسکن با عواقب غیر منتظره:

  • نرخ رخنه کرد تا به تازگی تا حدودی به دلیل وام دهندگان وام مسکن در حال غرق با کسب و کار و بالا بردن نرخ خود در پاسخ
  • آن را مصرف بسیاری دیگر برای بستندوباره به لطف حجم بالاتر از وام مسکن جدید برنامه های کاربردی
  • وام دهندگان با داشتن یک زمان سخت بسته شدن وام های جدید کارکنان گذاشته شده و یا کار از خانه و COVID محیط زیست باعث می شود چیزهایی مانند ارزیابی دشوار است
  • عدم اطمینان اقتصادی مجبور است وام دهندگان به توقف ساخت "ریسک" وام (بیشتر در زیر)

بیشتر چه, بسیاری از خریداران آینده نگر نگران بودن گذاشته به طور موقت و یا طولانی مدت است. بسیاری از نمی خواهید به خطر از خرید یک خانه آنها نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه است.

این درست است حتی اگر دولت است که ساخت آن را آسان تر به پرداخت وام مسکن خود را کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق تا 12 ماه.

همچنین عنوان بسیاری از شرکت ها و, دولت, شهرستان, ها و دولت های محلی در حال بسته شدن دفاتر خود را; که قرار است بسیاری از وام مسکن بسته شدن در برزخ است.

و مقدار زیادی از فروشندگان nixing خانه های باز در حالی که عوامل املاک و مستغلات در حال انجام بیشتر از راه دور خانه تور.

بازار خریدار می تواند در آینده برای برخی از

پگی Zabakolas یک وکیل و کارگزار با لانه جویان بین المللی است. او می گوید که با اخراج گسترده احتمالا در آینده ممکن است ما می بینیم بسیاری از مسکن موجودی آینده به بازار در چند ماه آینده در بیشتر قیمت گذاری دقیق ساخت این بازار خریدار.

"اگر شما پول نقد در دست و یک انعطاف پذیر زمانی در اختتامیه همه ستاره ها ممکن است تراز وسط قرار دارد برای شما را به یک خرید. اگر شما نیاز پرداخت و جامد و امنیت شغلی وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نباید امکان استفاده از وام مسکن نرخ پایین," او می گوید.

ما ممکن است بسیاری از مسکن موجودی آینده به بازار در چند ماه آینده در بیشتر قیمت گذاری دقیق ساخت این بازار خریدار.

متی یو, معاون رئیس جمهور از Socotra سرمایه موافق است.

"هر که خریداران قوی ذخایر نقدی و یک کار ضروری—از جمله در مراقبت های بهداشتی و یا به عنوان اولین پاسخ—خواهد بود در یک موقعیت خوب برای خرید" یادداشت یو.

مایکل مسا گواهی وام مسکن برنامه ریزی متخصص با زمین خانه خدمات مالی. او می گوید که با وجود این همه گیر به عرضه مسکن است که هنوز هم در بسیاری از بازارهای اما بسیاری از خریداران تصمیم به خرید.

"است که به طور بالقوه به این معنی است که جدی preapproved خریدار در واقع ممکن است رقابت کمتر و بیشتر سطح بازی درست وقتی که می آید به ارائه می دهد و بسته شدن هزینه امتیازات" توضیح می دهد که مسا.

"...یک جدی preapproved خریدار در واقع ممکن است رقابت کمتر و بیشتر سطح زمین بازی وقتی که می آید به ارائه می دهد و هزینه بسته شدن و سازش است." –مایکل مسا گواهی وام مسکن برنامه ریزی متخصص

همچنین از نظر مالی امن خریداران بار اول و سرمایه گذاران ممکن است پیدا کردن زمان بندی ایده آل در حال حاضر.

"آنها ممکن است در یک مزیت به دلیل آنها نگران فروش خانه فعلی خود را. و آنها ممکن است یک جدول زمانی دقیق در یک تاریخ نهایی" Zabakolas می گوید.

اما برای دیگران نه خیلی

اگر کار شما این است که در معرض اخراج و یا امور مالی خود را در حال حاضر کشیده نازک "آن است که هرگز خوب قمار به خرید خانه" مسا می افزاید.

چشم انداز دیگر که احتمالا نباید خرید خانه عبارتند از خریداران که به سفارش شغل و یا غیر ضروری شغل در این اقتصاد می گوید: یو.

افرادی که در معرض خطر بودن قادر به پرداخت وام مسکن خود را بیشتر به از دست دادن.

این افراد "در معرض خطر بودن قادر به پرداخت وام مسکن خود را. آنها اغلب به از دست دادن" یادداشت یو.

"بازار را عدم اطمینان مردم از دست دادن شغل و اقتصاد در حال سقوط آزاد است. وجود دارد ممکن است بهتر است فرصت خرید در پایان این بحران است."

>> مرتبط با: شما گذاشته با توجه به COVID-19 — خود را وام مسکن تکذیب شد?

"نخست" وام گیرندگان وام مسکن باید بهترین شانس در تامین مالی

تا در حال حاضر ما بیشتر صحبت در مورد بازار مسکن. اما برای بیشتر آینده نگر homebuyers بازار وام مسکن است که به همان اندازه مهم است. چند خریداران می توانید خرید یک خانه بدون تامین مالی است.

اما بازار وام مسکن مانند بسیاری از بخش های دیگر اقتصاد است که در آشفتگی در حال حاضر. Coronavirus ایجاد کرده است مقدار زیادی از مسائل مربوط به وام دهندگان که به نوبه خود تاثیر خریداران خانه' شانس گرفتن یک وام. به عنوان مثال:

  • تقریبا همه غیر QM اعطای وام به تازگی متوقف برای حداقل دو هفته — ساخت آن را دشوار و یا غیر ممکن است به ادم تنومند و بدقواره وام بانکی وام بالا-DTI وام کم نمره اعتباری وام, و بیشتر
  • وام دهندگان نیز محدود کردن دولت مورد حمایت برنامه های وام (FHA, USDA و VA) برای زمان حال — بالاتر نمره اعتباری مورد نیاز را به این وام های غیر قابل دسترس برای برخی از وام گیرندگان

بنابراین حتی اگر آن را به یک زمان خوب برای شما به خرید یک خانه تامین مالی شما نیاز دارید ممکن است به آسانی در دسترس است.

شما به احتمال زیاد به بهترین شانس در گرفتن تامین مالی در حال حاضر اگر شما به "منطبق با" وام جعبه — با نمره های اعتباری بالا پایین بدهی پرداخت بزرگ و با درآمد ثابت است.

این بدان معنی نیست که شما نباید هنوز هم سعی کنید برای پیدا کردن یک وام اگر شما ملاحظات خاص (مانند بدهی به نسبت درآمد پایین یا نمره های اعتباری). اما تعجب نکنید اگر انتخاب محدود است.

شما ممکن است شانس بهتری (و مطلوب تر نرخ) اگر شما صبر کنید تا بازار تثبیت شده است.

بازار املاک و مستغلات ممکن است بدتر قبل از آن بهتر می شود

آن را غیر ممکن به دقت پیش بینی که چگونه همه چیز را از لرزش. اما کارشناسان ارائه پیش بینی های خود را.

J. Keith Baker است که وام بانکی هماهنگ کننده برنامه ها و دانشکده در شمال دریاچه ، او معتقد است که اگر ما در گذشته 90 روز کسب و کار از خاموش شدن ناگهانی و مهار رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد در آینده است.

اگر ما در گذشته 90 روز کسب و کار از خاموش شدن ناگهانی و مهار رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد در آینده است.

"اگر ما در گذشته 90 روز قبل از مردم عادی بازگشت به زندگی حداقل 80% از آن قبل از COVID-19 آن را عمیقا اثر منفی بر بازار مسکن" بیکر می گوید.

یو معتقد است که اقتصاد را به حداقل دو ماه برای بهبود یافتن از یک شکست مانند coronavirus.

"حتی پس از آن طولانی ویروس را ایجاد عدم قطعیت در بسیاری از اقتصادهای محلی," هشدار یو.

"نرخ وام مسکن ادامه خواهد داد پایین تا زمانی که بهبودی در نوسان کامل است. انتظار می رود وام به محدود تر. چرا که وام دهندگان نمی خواهید را به هر گونه وام های غیر نمایشی."

وجود دارد ممکن است یک پوشش نقره ای — اگر شما صبر و شکیبایی

ممکن است برخی از خبر خوب ؟ یو معتقد است وام مسکن نرخ باید رها و دوباره در چند هفته یک بار با عجله از refinances بسته است است.

"من انتظار می رود نرخ به پایین دوباره" لسلی Shull, استادیار املاک و مستغلات در شهرستان ساکرامنتو کالج می گوید. "من معتقدم که وام دهندگان در حال رفتن به می خواهم به خرید حجم هنگامی که ویروس را پاک کرده است و بیشتر خریداران در حال پشت کردن به دنبال."

بیشتر چه, قیمت خانه ممکن است در ماه آمده است که ما نوسان بیشتر به یک خریدار بالقوه بازار است.

"من اعتقاد دارم که قیمت مسکن شیب کمی اما به احتمال زیاد صاف کمی با کاهش قدردانی" مسا می گوید.

در نهایت Zabakolas انتظار افزایش خریداران بعد از این سال با توجه به مقید کردن تقاضا. بسیاری از این خریداران می تواند به دنبال خانه های بزرگتر.

"کار از خانه آزمایش است که کار را برای تعداد زیادی از افراد است. این معنی خواهد بود که نیاز به یک خانه با فضای اداری بیشتر در آینده. به علاوه وجود خواهد داشت بیشتر خانواده هایی که می خواهید به حرکت سالمندان عزیزان با آنها می گوید:" Zabakolas.

به عبارت دیگر: بازار خریدار می تواند در آینده یک راه بزرگ است. اما آن را برخی از زمان برای به دست آوردن وجود دارد.

Homebuyers که باید صبر می تواند به طور بالقوه درو پاداش های بزرگ چند سال پایین خط.

بررسی نرخ جدید (May 13th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن