در حال حاضر زمان برای دریافت وام مسکن معکوس?

وام مسکن معکوس تقاضا خونتان با توجه به COVID-19 فکر کردن در مورد وام مسکن معکوس? شما به تنهایی نیست. تقاضا افز

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

وام مسکن معکوس تقاضا خونتان با توجه به COVID-19

فکر کردن در مورد وام مسکن معکوس? شما به تنهایی نیست. تقاضا افزایش است.

در سال 2019 شد و تنها 2,600 وام مسکن معکوس افتتاح در هر ماه با توجه به ملی معکوس وام دهندگان وام مسکن انجمن (NRMLA).

به تازگی این تعداد تقریبا دو برابر شده است.

معکوس بازار بینش گزارش 5,000 وام مسکن معکوس originations در مارس سال 2020 به تنهایی.

برای برخی تحت تاثیر COVID-19 اقتصاد که نیاز به پول نقد سریع و کاهش هزینه های ماهانه یک وام مسکن معکوس ممکن است جذاب است.

اما جدی وجود دارد اشکالاتی به نظر بیش از حد. در اینجا آنچه که قبل از استفاده از وام مسکن معکوس به خود ضربه بزنید عدالت خانه.


در این مقاله (جست و خیز به...)


چرا جدید بهره در وام مسکن معکوس?

این COVID-19 همه گیر تا به حال جدی تاثیر مالی در سراسر ایالات متحده

بیش از 40 میلیون نفر شغل خود را از دست در طول چند ماه گذشته. و به همه گیر مردد است بودجه خانواده ها شروع به نازک.

این است که در آن وام مسکن معکوس در آمده است.

وام مسکن معکوس می تواند به سرعت تبدیل املاک و مستغلات و سهام به پول نقد پایان پرداخت ماهانه برای وام مسکن فعلی تولید درآمد ماهیانه و اجازه دهید مردم در محل اقامت.

در اینجا چگونه کار می کند.

چگونه وام مسکن معکوس کار می کند

معکوس وام های مسکن در حال یک نوع از املاک و مستغلات تامین مالی, اما آنها کار متفاوت از دیگر وام خانه.

وام مسکن معکوس شما اجازه می دهد به قرض گرفتن پول از سهام در خانه خود را بدون هر گونه پرداخت های ماهانه. وام تنها بازپرداخت زمانی که خانه فروخته شده است و یا صاحب ملک دور می گذرد.

بسیاری از قوانین و استانداردهای مرتبط با اکثر وام خانه به سادگی نمی درخواست برای وام مسکن معکوس.

 • شما تنها می توانید یک FHA-حمایت وام مسکن معکوس اگر شما در سن 62 سالگی و بالاتر
 • تقریبا تمام وام مسکن معکوس بیمه شده از طریق FHA
 • FHA تماس وام مسکن معکوس "عدالت خانه تبدیل وام مسکن" یا HECMs
 • شما تا حد زیادی واجد شرایط برای وام مسکن معکوس بر اساس عدالت خانه
 • مقدار شما می توانید قرض گرفتن تا حد زیادی بستگی به سن گیرنده وام در نرخ بهره, آیا نرخ ثابت یا قابل تنظیم و ارزش اموال است
 • ماهانه برای پرداخت اصل و بهره لازم نیست
 • وام بازپرداخت شده است که وام گیرنده حرکت مبادرت به فروش اموال و یا دور می گذرد
 • FHA-حمایت HECM است عدم مراجعه وام. آن را امن ارزش اموال است و نه دیگر قرض دارایی

پس چگونه شما می دانید اگر شما باید با استفاده از معکوس وام مسکن ؟

وام مسکن معکوس: مزایای

به درک وام مسکن معکوس بهتر آن کمک می کند تا به نگاه در یک سناریو.

فکر می کنم از Smiths. آنها هر دو 66 و با هم دریافت 3500 دلار در ماه در مزایای تامین اجتماعی.

خود را ماهانه پرداخت وام مسکن خود بزرگترین است هزینه. آنها خود را یک خانه به ارزش $400,000. خود باقی مانده وام تعادل $50,000, با $492 ماهانه پرداخت وام مسکن به صورت اصل و بهره.

The Smiths منتخب به تشکیلات جدید بکار تجاری با وام مسکن معکوس. آنها را انتخاب کنید یک وام با نرخ قابل تنظیم بر اساس 1-سال LIBOR شاخص.

با توجه به سن و موقعیت و ارزش اموال اسمیت واجد شرایط برای $222,400 در تامین مالی با توجه به MyHECM معکوس ماشین حساب وام مسکن. وام نتایج شبیه به این:

 • $50,000 باقی مانده تعادل وام پرداخت شده است. The Smiths نجات $492 یک ماه در پرداخت وام مسکن
 • آنها همچنین دریافت $615 پرداخت ماهانه برای زندگی
 • آنها در حال حاضر پیش رو توسط $1,107 در هر ماه ($492 به علاوه $615)
 • به جای عمر, پرداخت, آنها ممکن است انتخاب برای دریافت $1,512 بررسی ماهانه به مدت ده سال

که برای تلفن های موبایل مانند یک معامله شیرین. اما وجود دارد ذاتی اشکالاتی به وام مسکن معکوس مدل است که باید در نظر گرفته شود.

وام مسکن معکوس: اشکالاتی

معکوس وام های مسکن برای همه نیست و به همین دلیل است.

FHA-حمایت معکوس وام های مسکن به سادگی در دسترس برای بسیاری از مالکان است. FHA-حمایت HECMs تنها در دسترس برای کسانی که در سن 62 و بالاتر.

نیز وجود دارد که هزینه های به سرچشمه معکوس وام.

برای مثال اسمیت ممکن است پرداخت $8,000 برای بمانند وام مسکن بیمه حق بیمه, a $4,000 منشاء هزینه و $2,800 در هزینه های اختتامیه.

که در مجموع از $14 ، 800 زمین در مقابل هزینه. آنها همچنین باید 0.5% مداوم وام مسکن بیمه محاسبه هزینه های ماهانه. کسانی که در حال بزرگ هزینه به معده برای کسی که در بودجه تنگ است.

و وام مسکن معکوس می تواند وام. این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای یک وام با هیچ مورد نیاز برای پرداخت اصل و سود, اما دیگر تعهدات ادامه خواهد داد. وام گیرندگان باید در حفظ و پرداخت مالیات و بیمه و هزینه ها. توقف پرداخت آن وام مسکن معکوس می تواند وام.

شاید مهمتر از همه دیده می شود بیش از دراز مدت وام مسکن معکوس مزایای ممکن است به کاهش در ارزش به دلیل تورم است.

فکر می کنم از $615 ثابت ماهانه پرداخت دریافت شده توسط Smiths. خرید آن خواهد شد بسیار کمتر در طول زمان به تورم خورد دور در قدرت خرید.

چه کسی واجد شرایط برای وام مسکن معکوس?

برای شرکت در FHA وام مسکن معکوس برنامه — تا حد زیادی محبوب ترین — شما نیاز به حداقل 62 و باید مقدار زیادی از املاک و مستغلات و حقوق صاحبان سهام.

بزرگترین موجود FHA وام مسکن معکوس در این زمان است $765,600 برای خانه های تک خانواده.

با توجه به مصرف کننده حمایت مالی دفتر "حد مجاز استقراض است که به نام" اصل محدود می کند.' آن طول می کشد را به حساب سن شما نرخ بهره در وام خود را و ارزش خانه خود را.

"به طور کلی وام با وام بالاتر از قیمت خانه و کاهش نرخ بهره خواهد شد که بالاتر از اصل محدودیت از وام با وام پایین تر از قیمت خانه و نرخ بهره بالاتر است.

"اگر شما متاهل هستید یا co-وام گرفتن با شخص دیگری اصل محدود کردن بر اساس سن جوانترین شرکت وام گیرنده و یا واجد شرایط بدون وام گرفتن از همسر است."

چگونه می توانم به شما پرداخت وام مسکن معکوس?

وام مسکن معکوس است یک شکل از بدهی است که رشد می کند در هر ماه است. پس چگونه شما آن پرداخت ؟

اول وام مسکن معکوس تنها نیاز به بازپرداخت زمانی که یکی از این چیزها اتفاق می افتد:

 • این ملک فروخته شده است
 • قرض حرکت می کند به دور
 • بازپرداخت است که با توجه به دلیل قرض گذشت

اگر باقی مانده وام تعادل است که بیش از ارزش اموال ؟

FHA-حمایت معکوس است عدم مراجعه تامین مالی است. بدهی های امن با ارزش خانه و هیچ چیز دیگری. اگر ارزش ملک است و نه کافی برای بازپرداخت بدهی پس از آن تفاوت این است که پرداخت شده توسط FHA برنامه بیمه.

وام مسکن معکوس جایگزین

هیچ وام مسکن با این نسخهها کار برای هر وام گیرنده در هر وضعیت. شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن جایگزین اگر وام مسکن معکوس است که برای شما به دلیل سن یا اقتصاد.

عدالت خانه خط اعتباری (HELOC)

عدالت خانه خط اعتباری (HELOC) می تواند یک گزینه جذاب چون اين وام به طور کلی کوچک هزینه های بالا جلو. برای دریافت HELOC شما نیاز به سهام به علاوه قرض دهنده حاضر به ارائه چنین تامین مالی است.

در اینجا یک مثال دیگر: The Smiths باید 400.000 $اموال و 50.000 دلار در بدهی وام مسکن. آنها تقریبا $350,000 در سهام هر چند برخی از وام دهندگان ممکن است محاسبه یک مقدار کمتر.

اگر وام دهندگان مالی 80 درصد از ارزش اموال است که $320,000. تفریق $50,000 در بدهی های وام مسکن برجسته و Smiths می توانید تا آنجا که $270,000 در HELOC تامین مالی است.

گرفتن این است که با یک HELOC قرض به پرداخت ماهانه. The Smiths محدودی درآمد ماهانه. در حالی که یک HELOC ممکن است جذاب آن را حل نمی کند اسمیت ، نیاز ماهانه به صورت نقدی و یا کاهش هزینه های ماهانه.

وام دهنده شیوه های دیگر مشکل می تواند. وام دهندگان ممکن است دیگر ارائه HELOCs. دلیل آن این است که یک HELOC دوم حق رهن. وام دهندگان نگران هستند که در COVID-19 اقتصاد ارزش خانه ممکن است سقوط. که نگرانی باعث می شود HELOCs بیش از حد مخاطره آمیز برای برخی از وام دهندگان.

نقدی از refinancing

به جای یک HELOC چرا نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian)? The Smiths باید مقدار زیادی از سهام پس از نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) ممکن است کار می کنند.

وام دهندگان نیز ممکن است ترجیح می دهند پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) چون بر خلاف معمول HELOC آن است که اول رهن وام. اگر ارزش خانه به پایین که وام دهندگان می خواهم. آن را می دهد آنها را حفاظت بیشتر در مورد سلب حق اقامه دعوی.

اما درست مثل یک HELOC یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) ایجاد یک جدید و اضافی هزینه ماهانه. که چیزی اسمیتس در حال تلاش برای جلوگیری از.

گزینه ای برای حرکت

The Smiths ممکن است انتخاب به کوچک و حرکت می کند. آنها قابل توجه صاحبان سهام است. اگر آنها به فروش ملک و خرید کوچکتر یا کمتر از گران قیمت و خانه ،

فروشندگان می تواند گاهی وزش نسیم تا با وام مسکن-رایگان ملک به علاوه پول نقد در بانک. همچنین اگر حرکت آنها را به یک حوزه قضایی با هیچ مالیات بر درآمد دولت اسمیت می توانید ذخیره کنید و حتی بیشتر.

اصرار به حرکت افزایش یافته است و نه تنها به عنوان یک نتیجه از coronavirus بلکه به دلیل تغییر کار فرصت.

"در طول ماه اول از همه گیر مورد علاقه در مناطق روستایی سر به فلک کشید در حالی که علاقه به شهرستانها کاهش یافت و با بسیاری از شهرنشینان خواب از بسته بندی کردن و به سمت تپه" گفت: Redfin منجر اقتصاددان تیلور Marr.

"برخی از این افزایش در مناطق روستایی ثابت به موقت اما به نظر می رسد بیشتر پایدار در شهرهای کوچک که ممکن است یک گزینه واقعی تر برای کسانی که به دنبال کار از خانه در درجه اول و یا رفت و آمد به دفتر یک یا دو بار در هفته است."

که به صحبت کردن در مورد وام مسکن معکوس

اگر شما با توجه به وام مسکن معکوس اولین گام خود را خواهد بود به صحبت می کنند با یک حرفه ای است. هود شبکه در سراسر کشور از وام مسکن معکوس مشاوران که می تواند کمک به مشاور شما در مورد اینکه آیا یا نه یک وام مسکن معکوس است که حق تصمیم گیری برای شما.

اگر شما بیشتر علاقه مند به پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن و یا عدالت خانه خط اعتباری خود را در دوره بعد از عمل است که به بررسی میزان و صحبت با وام دهنده برای دیدن گزینه ای که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما.

بررسی نرخ جدید (Jun 15, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن