این پایان پلیس واقعیت را نشان می دهد ؟

واقعیت نشان می دهد "پلیس" و "زنده PD" لغو شده است در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی پلیس به

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

واقعیت نشان می دهد "پلیس" و "زنده PD" لغو شده است در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی پلیس به قتل جورج فلوید.

برای چندین دهه برخی از منتقدان در نظر گرفته و آنها را پایین بشکه تلویزیون آمریکایی. "پلیس" برای اولین بار در فاکس در سال 1989. آن را بسیار ارزان برای ایجاد و یکی از شبکه بیشترین سود را نشان می دهد.

Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی در, رنگ, تغییر, یک سازمان غیر انتفاعی است که در اعتراض به نشان می دهد برای سال گفت: "این نوع به تصویر می کشد یک جایگزین واقعیت از آنچه روزمره مردم سیاه, تجربه در یک راه که هموار بیش از مضرات و یا توجیه مضرات است که اتفاق می افتد در جوامع است."

"پلیس'" موفقیت هموار راه را برای "زنده PD" مشابه نشان می دهد. پس "زنده PD" عرضه در سال 2017, این, آگهی, درآمد, رشد حدود 130%.

Miki ترنر استادیار حرفه ای تمرین در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت که در این را نشان می دهد "پلیس ارائه شد به عنوان افرادی که ... وجود دارد به صرفه جویی در روز."

و در عین حال در اوایل این هفته اخباری در مورد خاویر Ambler, یک مرد سیاه و سفید که درگذشت در سال 2019 پس از متوقف شدن توسط پلیس تگزاس برای عدم کم نور خود چراغ. او تا به حال شده است tazed.

"زنده PD" خدمه فیلمبرداری شد. فیلم هرگز پخش و نابود شد.

خاکستری Cavender, بازنشسته استاد عدالت اجتماعی و تحقیق در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: این نشان می دهد که دنج روابط با اجرای قانون است.

"ما بسیاری از چیزهایی که در 'پلیس' " Cavender گفت. "اما ما نمی بینیم رادنی کینگ. ما نمی بینیم جورج فلوید و یا آمریکا و یا آن نوع از همه چیز."

فعالان می گویند لغو "پلیس" و "زنده PD" یک شروع است. اما پلیس سریال هنوز در حال ساخته شده است. پلیس منتقدان می گویند آنها همچنین باید نمایش بزرگتر تصویر.

از جمله بد افسران.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im