این صدا مانند ایالات متحده-چین تجارت معامله شد "بیش از." مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هنوز هم در.

یک لحظه وجود دارد دوشنبه شب زمانی که فاز یک ایالات متحده-چین تجارت معامله به نظر می رسید بیش انجام می شود و حد

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

یک لحظه وجود دارد دوشنبه شب زمانی که فاز یک ایالات متحده-چین تجارت معامله به نظر می رسید بیش انجام می شود و حداقل با توجه به کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو صحبت در تلویزیون. اما پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اواخر شب صدای جیر جیر به خلاف.

بازار را Nova Safo است که زیر مجموعه ای از وقایع است. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: چه آقای ناوارو می گویند ؟

نوا Safo: او در فاکس نیوز شب گذشته و در طول مصاحبه خود با میزبان Martha MacCallum, ناوارو ذکر شده تعدادی از اقدامات تحریک آمیز در بخشی از چین — چیزهایی مانند پیشنهاد امنیتی سرکوب در هنگ کنگ ادعا انتخابات دخالت اینجا, در ایالات متحده آمریکا

و سپس MacCallum این سوال پرسیده (او در اولین صحبت رئیس جمهور تهمت):

"بدیهی است که او واقعا می خواستم به آویزان بر روی این معامله تجارت به عنوان آنجا که ممکن است. او می خواست آنها را به خوبی به وعده های خود در آنجا بوده است پیشرفت های ساخته شده در آن تجارت و معامله است. اما با توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده و تمام چیزهایی که شما فقط ذکر شده است که بیش از؟"

ناوارو پاسخ داد: "آن را بیش از. بله." این واژه ها فرستاده بازارهای غلت چرا که آن را صدا مانند ناوارو گفت: تجارت چین معامله شده است. داو آتی رفت حدود 400 امتیاز. بازارهای آسیایی نیز تضعیف.

Brancaccio: که به نظر می رسید به معکوس هنگامی که رئیس جمهور آمار جیر جیر. پس از آن کاخ سفید نقطه در تجارت اطلاعات غلط?

Safo: ناوارو گفت: او در نظر گرفته شده خارج از چارچوب است که او با اشاره به عدم اعتماد بین چین و ایالات متحده به ویژه در نور از coronavirus بیماری همه گیر. اما هیچ سوال کاخ سفید در کنترل خسارت پس از آن فاکس نیوز ظاهر.

که شما ذکر جمهور تهمت توییتی گفت: چین تجارت با ایران "به طور کامل دست نخورده است." قبل از آن, رییس, مشاور اقتصادی, لری Kudlow آمد و گفت: معامله تجاری است که هنوز هم وجود دارد. و بازار را دوباره بجای اول برگشتن در آن اخبار است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب