آن را امن برای دیدن دکتر خود بیمار بهداشت و درمان صنعت می گوید آینده نگر بیماران

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال مواجهه با یک معضل است. در حالی که برخی مشغول هستند و یا حتی نزدیک به ض

توسط AKHBAREMAAAA در 27 اردیبهشت 1399

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال مواجهه با یک معضل است. در حالی که برخی مشغول هستند و یا حتی نزدیک به ضعف ارائه مراقبت برای بیماران مبتلا به COVID-19 دیگران دیده اند یک قطره در تعدادی از بیماران در دفاتر و درمانگاه و اورژانس بیمارستان اتاق. افراد بیمار در حال دور ماندن حتی اگر آنها با داشتن حملات قلبی یا سکته مغزی است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال برداشتن گام برای متقاعد کردن مردم که رنج می برند از coronavirus به درمان آنها نیاز دارید.

Tricia مکنزی است سرطان پوست بازمانده در بوستون. و در طی چند ماه گذشته او تا به حال بسیاری از تله بازدید با پزشکان. اما اگر پزشکان از او خواست تا برای آزمون ؟

"من فکر می کنم اگر از من خواسته شد برای رفتن امروز من احتمالا نمی خواهد. من نمی خواهم برای رفتن به دلیل آن را برای ایمنی فقط من بدن. اما در همان حس من مطمئن نیستم" مکنزی گفت.

بسیاری از بیماران مطمئن نیستند. در پیتسبورگ اطفال تاد Wolynn به کلینیک آنها دیدن به عنوان بسیاری از کودکان بیمار. زمانی که او می شود تماس از پدر و مادر او خود را میبیند در تلاش برای اطمینان بخشیدن به آنها.

"ما شما بررسی در درب جلو. ما با همراهی شما به طور مستقیم به یک اتاق [و] ما اتاق برای کودکان و نوجوانان است که به خوبی و اتاق برای کودکان و نوجوانان با نشانه" او به آنها می گوید.

اما حتی با اطمینان مردم در سراسر کشور در حال قرار دادن مراقبت های معمول. واکسیناسیون دوران کودکی نرخ پایین و اورژانس در حال دیدن حدود نیمی از حجم آنها می خواهم به طور معمول را ببینید. ماریان Udow-فیلیپس بهداشت-سیاست محقق در دانشگاه میشیگان می گوید: مردم می ترسند.

"وجود دارد بسیاری از ترس است که هنگامی که مردم به بیمارستان آنها را در معرض تبدیل شدن به COVID-19 و آنها در واقع ممکن است تا پایان مریض تر از آنها را اگر آنها فقط می ماند صفحه اصلی" Udow-فیلیپس گفت.

که منجر به حداقل 1.4 میلیون زیان کار در مراقبت های بهداشتی. با توجه به میشل هود با انجمن بیمارستان های آمریکا, همه کسانی که از روش های است که مردم در حال به تعویق انداختن و یا اجتناب از "اغلب آنچه که اجازه می دهد تا به بیمارستان تعادل خود را در کتاب."

بنابراین بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی راه اندازی کمپین های تبلیغاتی برای متقاعد کردن مردم آن را OK به در آمده است. بیمارستان های محلی در بوستون در حال گفتن بیماران که در صورتی که درد قفسه سینه و یا برش خود را با یک چاقوی آشپزخانه آنها "انجام همه چیز ممکن است برای حفظ بخش اورژانس تمیز و امن است."

و کنتاکی انجمن بیمارستان های در حال اجرا یک آگهی گفت که coronavirus اتحادش را تغییر زیادی در مورد زندگی ما "اما مراقبت های بهداشتی شما نیاز ندارد به را در خود نگه دارد."

بیمارستان امیدوار تبلیغات کار می کنند. با توجه به آمریکایی انجمن بيمارستان های شیب در بازدیدکننده داشته است باعث شده است 50 میلیارد دلار در ماه در ضرر و زیان است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن