آن را به طور ناگهانی به یک زمان بزرگ در غذا-کیت کسب و کار

غذا کیت — جعبه پر موزون مواد تشکیل دهنده و دستور العمل های — اوج محبوبیت در چند سال پیش. اما coronavirus همه گ

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

غذا کیت — جعبه پر موزون مواد تشکیل دهنده و دستور العمل های — اوج محبوبیت در چند سال پیش. اما coronavirus همه گیر است و باعث چیزی از رنسانس را برای این صنعت به عنوان آمریکایی ها در حال پخت و پز بیشتر و رفتن به رستوران ها کمتر است. "بازار" میزبان کای Ryssdal صحبت در مورد آن با اندی لویت, موسس و مدیر عامل این کارخانه بر اساس وعده غذایی کیت شرکت بنفش و هویج.

"یک سال پیش از آن بود که بزرگ نمی شود در وعده غذایی-کیت کسب و کار" لویت گفت. "سریع به جلو به امروز با همه گیر تقاضا از مصرف کنندگان برای وعده غذایی کیت فقط سر به فلک کشید."

با برخی از رستوران ها بسته شده و برخی از مردم می ترسند برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی لویت گفت: شرکت "حجم افزایش یافته است و حدود 100 درصد طی هشت هفته است."

"همواره ما تا به حال به برخی از آخرین لحظه تعویض," او گفت:. "اگر ما در حال برنامه ریزی broccolini برای مثال به جای آن ما باید به جای کلم بروکلی به دلیل یک محصول خاص در تامین کوتاه مدت."

با وجود افزایش در کسب و کار لویت معتقد است که به زندگی عادی شود و بنفش و هویج را ببینید برخی از مرتب کردن بر اساس کاهش است. "اما من معتقدم که ما در مجموع تعداد مشتریان احتمالا حدود 50 درصد بالاتر از کل ما ابتدا از مشتریان قبل از همه گیر."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن