J. Crew اولین عمده فروش و خرده فروش به فایل برای ورشکستگی تحت COVID-19

J. Crew وارد ورشکستگی حفاظت عمده زنجیره ای خرده فروشی به انجام این کار در طول این COVID-19 عصر. این شرکت در تج

توسط AKHBAREMAAAA در 15 اردیبهشت 1399

J. Crew وارد ورشکستگی حفاظت عمده زنجیره ای خرده فروشی به انجام این کار در طول این COVID-19 عصر. این شرکت در تجدید ساختار بدهی های خود را — آن را تقریبا 1.7 میلیارد ارزش است.

J. Crew اعلام کرد صبح روز دوشنبه که این توافق رسیده است به نوبه خود بیش از کلید به آن وام دهندگان. آنها را کنترل شرکت است.

این شرکت می گوید آنلاین خود را ادامه خواهد داد به عنوان معمول است و هنوز برنامه ای برای بازگشایی این فروشگاه ها از هر دو J. Crew شن و ماسه Madewell, که با نام تجاری این شرکت همچنین دارای به عنوان اپیدمی خاموش شدن ناگهانی سهولت.

آن را دشوار است برای پیش بینی که در آن مارک های دیگر ممکن است رهبری حتی به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت بیشتر است. نگاهی سیرز: آن را به ورشکستگی رفت و آمد از طرف دیگر. آن را کوچکتر و کمتر فروشگاه, اما آن را هنوز هم در اطراف.

خرید و فروش هستند اما پایین در سراسر خرده فروشی. آنها در زمان یک رکود تاریخی — حذف حدود 9 ٪ -- در ماه مارس و زمانی که فروشگاه ها هنوز باز حداقل بخشی از ماه.

تحلیلگران انتظار دارند دیگر خرده فروشی ورشکستگی که از مارک های که در حال حاضر در حال مبارزه قبل از همه گیر. J. Crew یکی از آنها فروش شد پایین 4 درصد در سال گذشته است.

مارک های دیگر تحلیلگران در حال تماشای عبارتند از: J. C. Penney, لوکس خرده فروش Neiman Marcus و GNC تغذیه مکمل های فروشگاه.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن