زیان کار نشان می دهد ما در یک "او-واگذاری'

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که یکی دیگر از 2.1 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته. و بسیاری ا

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که یکی دیگر از 2.1 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته. و بسیاری از کارگرانی که شغل خود را از دست ماه گذشته زنان — 55% با توجه به outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس.

فکر می کنم در مورد از دست دادن شغل در حال حاضر. کارمندان در خرده فروشان و رستوران و سرور در دفتر دستیاران. این کار انجام می شود عمدتا توسط زنان است. و این مشاغل نیست همه چیز در آینده را. چهل و دو سال از آدریانا لونا خود را از دست داده رویداد برنامه ریزی در یک سازمان غیر انتفاعی در نزدیکی شیکاگو است.

"توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده است, من به احتمال زیاد باید به آن نقش بله" لونا گفت.

صنایعی که عمدتا استخدام مردان — فکر می کنم ساخت و ساز -- از دست رفته نیست به عنوان بسیاری از مشاغل در طول coronavirus بیماری همه گیر. که مخالف دقیق از آنچه اتفاق افتاده در طول بحران مالی 2008. یاس تاکر مدیر تحقیقات در زنان ملی مرکز قانون گفته بود که به نام "مرد-واگذاری."

"ساخت و ساز متوقف می افتد در خانه های جدید است. ما شاهد بسیاری از تولید و تولید متوقف. که همچنین یک مردسالار کار" تاکر گفت.

با توجه به تحقیقات ما در او-واگذاری. و زنان می تواند یک زمان سخت تر به نیروی کار از مردان پس از رکود بزرگ — به خصوص زنانی که بچه دارند. مانند امی Gergely در شمال ایالت نیویورک است. او از کار با تکنولوژی در اواسط ماه مارس و در حال حاضر مراقب اولیه و خانه معلم مدرسه ابتدایی برای او 8 ساله پسر.

"و من واقعا نمی دانم چگونه است که پان از زمانی که من به دنبال یک شغل تمام وقت," او گفت:.

برخی از شغل های جدید ایجاد شده در حال حاضر با توجه به اندرو چلنجر از چلنجر خاکستری و کریسمس.

"کارهایی که در حال اضافه تمایل به در به عقب پایان در زنجیره تامین و تدارکات در انبارها," او گفت:.

اما این کار عمدتا توسط مردان انجام می شود.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن