جولای 15 روز مالیات. و IRS هل دادن نیست آن را هر بیشتر.

مهلت به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را در این سال واقعا ژوئیه 15. واقعا.... با وجود تماس برای تمدید مهلت سه ماه

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

مهلت به فایل اظهارنامه مالیاتی خود را در این سال واقعا ژوئیه 15. واقعا....

با وجود تماس برای تمدید مهلت سه ماه IRS می گوید بدون دریافت بازده خود را در دو هفته از شرکت و یا پرداخت جریمه اگر شما مدیون مالیات است.

بازار را Nova Safo جزئیات. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: IRS تمدید معمول مارس 15 مهلت به دلیل بیماری همه گیر. که هل دادن برای تاخیر ؟

نوا Safo: برای یک اتحادیه به نمایندگی از وزارت خزانه داری کارکنان. این اتحادیه شده است ابراز نگرانی از سلامت IRS کارکنان که به نام بازگشت به دفتر. و این اتحادیه می گوید: از آنجا که در یک سال نرمال مردم قادر خواهد بود به درخواست و توسعه تا اکتبر. 15 تا فایل های خود را مالیات IRS باید فقط پیشنهاد است که تاریخ به عنوان یک خودکار فرمت برای همه.

اما نمایندگان می گوید. چند استثنا وجود دارد: قربانیان از آب و هوایی شدید در بخش هایی از جنوب این گذشته آوریل تا اکتبر. 15 تا فایل های خود را می گرداند و پرداخت.

Brancaccio: می تواند به دیگران نیز که Oct. 15 فرمت اگر آنها آن را می خواهم ؟

Safo: بله آنها می توانند David, اما آنها به فایل که فرمت درست مثل در هر سال است.

گرفتن این است که اگر شما فکر می کنم شما در حال رفتن به مدیون مالیات شما هنوز هم مجبور به پرداخت این مبلغ توسط جولای 15, یا شما تعلق جریمه و علاقه است. که همان است که هر سال دیگر.

در حال حاضر خبر خوب این است که این قضیه نیز درست است — اگر شما به علت هزینه IRS پرداخت خواهد شد مورد علاقه شما در آنچه شما بدهکار محاسبه بازگشت به 15 آوریل است.

بنابراین راه است که کار می کند این است که اگر شما انتخاب می کنید به فایل مالیات خود را در 15 ژوئیه که سه ماه از بهره شما از IRS در پول شما بدهکار است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب