ژوئن شغل سود نیست فقط بزرگ است. آنها گسترده در سراسر اقتصاد است.

هر چند که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم به مراتب کمتری از آن را قبل از گسترده همه گیر خاموش شدن ناگهانی شروع به

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

هر چند که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم به مراتب کمتری از آن را قبل از گسترده همه گیر خاموش شدن ناگهانی شروع به وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه که شکستن رکورد 4.8 میلیون شغل اضافه شد به غیرکشاورزی در ماه ژوئن. اما سود نیست فقط قابل توجه در قدر آنها نیز گسترده در صنایع.

"به طور کلی رشد اشتغال در ماه ژوئن بود که بسیار گسترده و مبتنی بر گفت:" مارتا Gimbel مدیر ارشد تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتی. "تقریبا تمام صنایع در حال به دست آوردن شغل است."

حدود 40 درصد از این شغل به دست آورده بودند و در اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی. اما نیز وجود دارد مشاغل اضافه شده در خرده فروشی, آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی تولید و حرفه ای و کسب و کار خدمات.

"تنها صنعت که واقعا هنوز هم از دست دادن شغل به طور کلی معدن و ورود به سیستم" Gimbel گفت.

شاخص اندازه گیری وسعت کار سود یا زیان در صنایع شروع به پریدن کرد برای ماه دوم در یک ردیف.

"پس چه شاخص گفتن ما این است که این در واقع بسیار گسترده مبتنی بر اضافه کردن شغل در صنایع" Gimbel گفت.

یک نکته مهم به خاطر داشته باشید این است که اطلاعات ما شاهد در حال حاضر جمع آوری شده بود در هفته دوم ماه ژوئن است. که قبل از روزانه موارد جدیدی از COVID-19 آغاز شده خونتان دوباره.

"ما نمی دانیم که چگونه افزایش COVID-19 موارد نهفته است بازار کار" Gimbel گفت. وقتی که می آید به آنچه ما می دانیم که در مورد صنایع آن را از طریق این بحران او گفت: "این فقط بیش از حد به زودی برای گفتن."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب