کاناپه بادی تختخواب شو اینتکس مدل 68565

این محصول ارتفاعی در حدود 66 سانتی متر دارد و محصولی مناسب برای استفاده همه افراد با قد متفاوت به حساب می رود

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصول ارتفاعی در حدود 66 سانتی متر دارد و محصولی مناسب برای استفاده همه افراد با قد متفاوت به حساب می رود. که با برخورد این لوازم به بدنه باعث سوراخ شدن و پاره شدن کاناپه میشود اما نگران نباشید چنانچه به هر علتی کاناپه صدمه دید به وسیله چسب اصلی تعمیرات کاناپه بادی میتوان قسمت آسیب دیده را ترمیم نمود و دوباره استفاده کرد و سعی کنید برای تعمیرات بدنه کاناپه از هیچ نوع چسب قطره ای استفاده نکنید چرا که یا نمیچسبد و یا قسمت آسیب دیده را دچار مشکلات بیشتری خواهد کرد ، توجه داشته باشید در هنگام باد کردن کاناپه به اندازه استاندارد باد کنید و با انگشتانتان مقداری سطح کاناپه را لمس کنید طوری که مطمئن شوید که مقداری نرم است و در این حالت اتفاقی برای کاناپه بادی پیش نمی آید و به طول عمر آن افزوده میشود . سمت راست بالای جعبه، لوگوی بست وی و سمت چپ آن دونفره بودن محصول، میزان وزن قابل تحمل و اندازه ارتفاع تکیه گاه درج شده است. مبل بادی روی آب مشخصهای است که به وسیله هیچ محصولی در این ابعاد و این اندازه ممکن و میسر نیست. کاناپه بادی از وزن و حجم خیلی پایینی برخوردار می باشد بنابراین شما مجبور نیستید برای داشتن یک کاناپه راحت وزن و حجم زیادی با خود حمل کنید، بلکه با کم ترین حجم و وزن می توانید این وسیله را به راحتی با خود حمل نمایید. Article was c reated  by GS​A  Cont en t Gene᠎ra​tor DEMO.

تحمل وزن کاناپه بادی چند کاره دو نفره 200 کیلو گرم می باشد . این کار باعث افزایش طول عمر کاناپه می شود. به دلیل وجود تاج صدفی ارتفاع آن در حالت کاناپه به 45 سانتی متر میرسد. مورد بعدی راحتی بیشتر مبلهای بادی در مقایسه با مبل چوبی است، برخی از این محصول دارای شیب ملایمی هستند که میتواند راحتترین حالت برای nap باشد و برای داشتن آن در محصولات سایر مبلهای غیر بادی میبایست هزینه جداگانهای را پرداخت کنید. از مزایا کاناپه های بادی میتوان به حجم کم و وزن سبک , به راحتی جا به جا میشوند , قیمت ارزان نسبت به کاناپه های چوبی و فلزی قدیمی , بسیار مناسب برای تغییر دکوراسیون منزل و محل کار , کاناپه بادی تخت خواب شو به راحتی تبدیل به کاناپه راحتی و یا تشک بادی دو نفره و یک نفره برای خوابیدن و استراحت میشود , قابلیت شستشو و حالت طبی , مناسب برای تماشا کردن تلویزیون و بازی های کامپیوتری اشاره کرد . در زمانی که نیاز دارید تا به استراحت و خواب بپردازید میتوانید تشک را از زیر کاناپه بیرون آورده و از آن استفاده کنید. جای گیری کم نیز ویژگی بعدی مبل بادی به حساب میآید به این صورت که در حالتی که از آن استفاده نمیکنید میتوانید با خالی کردن باد مبل، آن را در گوشهای قرار دهید و در زمانی که نیاز دارید استفاده کنید. This content w as cre ated with the ​help of GSA Con tent ​Gene ra to᠎r DEMO᠎.

برای خرید کاناپه بادی می توانید به صورت حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی محصول خود را در نمایندگی اینتکس ثبت سفارش کرده تا با مشاوره همکاران ما در کوتاه ترین بازه زمانی محصول مورد نظر را در سراسر کشور دریافت کنید. در این میان بست وی نیز طی سالهای گذشته با پیشرفت بسیار خوبی که در این ضمینه داشته است کالاهای خود را به بهترین شیوه به عمل رسانده و به بازار عرضه کرده است. جنس بدنه از پی وی سی و روکش کاناپه از مخمل ضد تعریق ساخته شده که بسیار نرم و لطیف است . طراحی دسته ها به بدنه اصلی و پشتی نیز جداگانه متصل می باشد، همچنین یک تشک بادی نیز زیر قرار داده شده که کل کاناپه بادی را دو تکه می کند، البته با لایه ای از پلاستیک فشرده به بدنه اصلی وصل می باشد. فهرست بعضی از واژههای متفاوت در فارسی معیار ایران و افغانستان در زیر میآید.

از این رو قیمت بسیار کمتری نیز دارند که در نوع خود یک حسن به حساب میآید. معایب کاناپههای بادی به نوع و جنس بدنه آنها باز میگردد، چرا که بدنه این محصولات بسیار آسیب پذیرند. که مطرحترین آنها اینتکس میباشد و برای طراحی و تست محصولات خود بیش از سایر شرکتها زمان صرف میکند. کاناپه بادی چند کاره اینتکس یکی از محصولات بادی پرفروش شرکت اینتکس می باشد . شما می توانید انواع کاناپه بادی را از فروشگاه و شرکت اینتکس با تضمین قیمت و کیفیت و همچنین ضمانت تعمیر و تعویض خریداری کنید. همیشه کاناپه را تا آخرین حجم ممکن باد نکنید زیرا امکان ترکیده شدن آن می شود. همچنین رنگ بندی این کاناپه بادی از مشکی بوده که کثیفی کمی را نمایان می کند اما می توانید آن را با استفاده از شامپو فرش به سادگی تمیز کنید. ساختار داخلی از نوع ساده موازی در طول کاناپه بادی اینتایم می باشد که از بالا به پایین با لایه هایی از pvc به یکدیگر متصل هستند، به همین دلیل تحمل وزن تا 190 کیلوگرم افزایش یافته است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن