کدام چادر مسافرتی برای فصل گرما خوب است؟

اگر شما جز افرادی هستید که فقط تمایل دارید در یک فصل مشخص سفر کنید بهتر است همیشه به دنبال چادر مناسب فصل باش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر شما جز افرادی هستید که فقط تمایل دارید در یک فصل مشخص سفر کنید بهتر است همیشه به دنبال چادر مناسب فصل باشید. سفر مارکت لیستی از تورهای مختلف گردشگری که در آن مقصد خاص برگزار میشود را به شما نمایش میدهد. همچنین میتوانید اپلیکیشنهای مربوط به این دسته از شرکتهای گردشگری را بر روی گوشیهای هوشمند خود نصب کنید تا بتوانید در هر کجا که هستید (در مترو یا اتوبوس، در خانه یا محل کار) بهراحتی وارد اپلیکیشن مربوطه شوید و با سرچ تور گردشگری مورد نظرتان و اعمال فیلترهای مختلفی که به شما کمک میکند سریعتر به خواسته خود برسید، تور خود را انتخاب کنید. اگر شما عاشق مسافرت و هیجان هستید و میخواهید در هر کجا از طبیعت اسکان کنید، خرید یک چادر مسافرتی برای شما بسیار مناسب است. دستور منع تیراندازی مستقیم ارتش به مردم (که منجر به پیروزی انقلاب با تلفاتی ناچیز شد) و همچنین وسواس شاه در چیدن و انتخاب فرماندهان ارتش بهگونهای که همیشه فرمانبردار او باشند، در نهایت منجر به این شد که در نبود یک شاهِ تصمیمگیرنده، فرماندهان ارتش فاقد قدرت تصمیمگیری باشند. انقلاب سفید و اصلاحات ارضی او و نیز جانبداری وی از دولت قانونی اسرائیل با مخالفت روحانیون بهویژه خمینی روبهرو شد.

این کولر هوای داخل اتاق خودرو را به راحتی خنک می کند و از نظر شدت پرتاب باد خنک، قدرتمند و در عین حال کم مصرف است و به راحتی هوای اتاق خودرو را خنک می کند.این دستگاه برای شهرهای با آب وهوای شرجی جواب نمی دهد. مقاومت بالای این نوع چادر و وزن کم آن باعث شده کوهنوردها علاقه ی زیادی به آن داشته باشند. عواملی از جمله سهولت حمل، کم وزنی و ارزان بودن باعث شدهاند این چادر میان سایر انواع چادر مسافرتی پروفروش ترین باشد. برعکس چادر مسافرتی عصایی که وقت زیادی نیاز داشت، برای راهاندازی چادر مسافرتی اتوماتیک، کمتر از یک دقیقه قابلیت باز و بسته شدن را دارد و به صورت اهرمی باز و بسته میشود، یکی از مزیتهای جذابی که در این چادر وجود دارد این است که در چادرهای اتوماتیک از قبل میلهها به صورت آماده در بدنه چادر کارشده است و به یک مرکز از جنس فایبرگلاس متصل شدهاند که فقط نیاز به باز کردن به سمت بیرون را دارد تا چادر باز شده و سرپا قرار گیرد و برای جمع کردن چادر، میله هارا به سمت داخل و به صورت برعکس میبندیم. ﭼﺎدرﻫﺎی ﮐﻮﻫﻨﻮردی از لحاظ ساختار و قسمت های تشکیل دهنده به صورت تخصصی تولید و طراحی میشوند. Post was c reated ᠎by G​SA C᠎on​tent G en​erator DEMO !

ابعاد تولید شده این کالا، مدل 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8نفره و 10 نفره میباشد. این چادر مسافرتی به وسیله تعدادی از میلههایی با جنس فایبر گلاس که در لبه چادر قرار میگیرد نصب میشود و از چهار طرف به زمین میخ میشود، همچنین چادرهای عصایی دارای پنجره، درب ورودی که به وسیله زیپ باز و بسته میشود، توری در قسمت پنجره و درب ورودی برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل و گردش هوای داخل چادر، 4 عدد میخ برای نصب چادر بر روی زمین، طناب، ساک حمل و نقل، گارانتی شرکتی، خدمات پس از فروش، تعمیرات انواع چادر مسافرتی عصایی 2 نفره فنری، قابلیت شستشو را دارند. انواع مدل های چادر مسافرتی 2 نفره , 3 نفره , 4 نفره , 6 نفره , 8 نفره , 10 نفره , 12 نفره , برزنتی دوپوش با ارتفاع زیاد ویژه کمپینگ و طبیعت گردی و چادر هلال احمر بزرگ امدادی 4x3 و 3x2 اسکلتی با کیفیت بالا و گارانتی شرکتی در مرکز فروش چادر مسافرتی فنری , چادر هلال احمر امدادی جهت سیل زدگان و زلزله زده ها و بلایای طبیعی جهت کمک رسانی در شهر های ایران و تهران فروشگاه برزنت به فروش میرسد . این اختلاف دما گاهی به 20 درجهی سانتی گراد نیز میرسد.

چادر مسافرتی اتوماتیک مدرن به شکل مستطیل است و ابعاد کوچکتری نسبت به چادر مسافرتی فنری دارد، همچنین قیمت بیشتری نیز نسبت به چادر فنری دارد. این چادر همچنین از ارتفاع بیشتری برخوردار است و شکل هندسیتری نسبت به چادر مسافرتی فنری دارد، همچنین جنس آن کاملا ضدآب است و قابلیت استفاده در هرگونه آب و هوایی رادارد. عدم تحمل هرگونه انتقاد به شاه و سیاستهایش پس از کودتای ۲۸ مرداد، موجب رادیکال شدن مخالفان حکومت و سوق دادن آنها از رویکرد انتقادی و اصلاحی به رویکرد انقلابی شد. از طرفی برزنت هنگامی که خیس شود بسیار سنگین تر خواهد شد و همین باعث می شود که کمپرهای حرفهایتر و کوهنوردان جنس نایلون را به برزنت ترجیح دهند. در اغلب اوقات خود چادر از نایلون و پلی استر ساخته میشود. ﭼﺎدر رو در رو یکی دیگر از انواع چادر مسافرتی است که در اغلب اوقات دارای دو محوطه ی ویژه جهت استراحت کردن و خوابیدن است که در دو سمت فضای نشستن در میان چادر قرار میگیرند. در اغلب اوقات دمای داخل چادرهای مسافرتی دربسته ده تا پانزده درجه ی سانتیگراد از دمای خارج بالاتر است. از این نوع چادر ها در جاهایی که اختلاف دمای سرد و گرم زیاد نباشد می توان به راحتی استفاده نمود. Con᠎te nt has be​en creat​ed by GSA C᠎on te​nt Generat or DEMO .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن