خرید عینک شنا حرفه ای ضد بخار با قیمت استثنایی

۱. پلی کربنات (لنزهای پلاستیکی) که رایج ترین نوع لنز در عینک های شنا می باشند. لنز شفاف برای محیط کم نور، لنز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

۱. پلی کربنات (لنزهای پلاستیکی) که رایج ترین نوع لنز در عینک های شنا می باشند. لنز شفاف برای محیط کم نور، لنز آبی و بنفش برای شرایطی که نیاز به فیلتر کردن نور و کاهش شدت نوری ورودی داشته باشید، نوع دودی هم برای شنا کردن در زیر آفتاب و نوع آینهای نیز برای محیط روباز بهترین گزینه است. لنزهای رنگی توسط شناگران حرفه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و تابش خیره کننده در محیط های پر نور را کمتر می کند. واشرها عموماً به شکل گرد و بیضی هستند که مورد دوم به دلیل تطابق بیشتر با شکل طبیعی چشم محبوب ترین است. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: Fatina Rf)جنگل نارنجلو از نزدیکترین جنگلهای سرسبز به بابل است که در بخش بندپی غربی قرار دارد. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: امیررضا حسنزاده)یکی از زیباترین و خارقالعادهترین جاذبههای طبیعی و دیدنی های بابل، پدیدهای است طبیعی که به نام «آبشار تیرکن» یا »هفت آبشار» شناخته میشود. ضمن اینکه این وسیلهی کاربردی در حفظ سلامت شما هنگام شنا کردن بسیار مهم است بلکه باعث میشود که آب مزاحم ورزش کردن شما نباشد و به راحتی بتوانید دید خوبی داشته باشید در غیر این صورت وجود آب دید را مختل میکند و اجازهی ورزش کردن را نخواهد داد.

نوع عینک شنا نیز بسیار حائز اهمیت است به نحوی که فرم سوئدی برای افراد حرفهای مناسب است، نوع تفریحی مناسب استفاده از همهی افراد است، نوع کلاسیک یا واشری نیز هنوز در بازار جایگاه خود را دارد و همهی افراد میتوانند آن را خریداری کنند، البته توجه داشته باشید که حتما برای خردسالان و کودکان نوعی که دارای لولهی تنفسی است را خریداری نمایید. با توجه به تنوع بالای انواع عینک شنا و دسته بندی آنها در گروه های معمولی و یا حرفه ای بهتر است پیش از خرید این محصول با فروشندگان مجرب و کارآزموده مشورت کرده تا بتوانید بهترین مدل از عینک شنای حرفه ای اصل رنگی را خریده و برای سالها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. طبیعت با آغوشی باز و دستانی گرم از ما استقبال کرده و میخواهد که از زیباییاش لذت بریم. آب معدنی فیروزهایرنگ در دل جنگلهای سبز، منظرهای خلق کرده که در کمتر جایی دیده شده است. دسترسی به این آبشار از طریق جاده ارتباطی شهرستان بابل به گلوگاه، جاده سیرداغ و سپس گاوزن محله امکانپذیر است.

منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: سید محمد حسین)تکیه روستای مقریکلا در بخشبند پی غربی شهرستان بابل قرار دارد و اثری از دوران زندیه و قاجاریه به حساب میآید. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: Mohammad Hajali)آبشار شی الیم در دو کیلومتری جنوب شرقی روستای گاوزن محله در میان درهای انبوه از درختان جنگلی واقع شده است. این روستا در دل جنگل قرار گرفته و از مناظر و چشماندازهای بینظیری برخوردار است. هنگام حضور در این جنگل میتوانید در کلبههای جنگلی و آلاچیقها یا زیر سایه درختان سرسبز و باطراوت به استراحت بپردازید و ضمن لذتبردن از مناظر اطرافتان، بساط پیکنیک را به پا کنید.علاوه بر جادههای آسفالتی که در این پارک جنگلی به چشم میخورد و تردد با خودرو را آسان کردهاند، جادههای خاکی نیز وجود دارد که بهراحتی میتوانید در آنها قدم بزنید و اگر بارانی هم باریده باشد، بوی عطر خاک را استشمام کنید. منبع عکس: گوگل مپ (عکاس: کامران ثانیمند)دریاچه «کامی کلا» (Kami Kola) در بخش بندپی غربی شهرستان بابل و در اطراف کوههای البرز قرار دارد و دارای چشمانداز کوه و جنگل است. راحتی عینک اهمیت بالایی دارد، مخصوصا برای انتخاب عینک شنا بچه گانه واشرها و فریم سیلیکونی گزینه های بسیار مناسبتری نسبت به مدل های لاستیکی و لاتکس هستند، چون میزان انعطاف آنها بر روی صورت بیشتر است.

آنها ظاهری براق دارند که یادآور عینک شنا سوئدی هستند. در بازار باشگاه های ورزشی عینک هایی با رنگ لنز متفاوت وجود دارند. قیمت عینک استخر بر اساس میزان ویژگی ها و فناوری هایی که دارد مسلما متفاوت است. حتی برخی از عینک هایی که ماده ی ضد بخار دارند، شاید با اینکار در کارشان اختلال ایجاد شود. این نوع از عینک های شنا، کمی ضخیم هستند که هنگامی که قاب آن بر روی چشم قرار می گیرند بر روی پوست اطراف حدقه چشم مکش کمی ایجاد می کند که سبب راحتی شناگر می شود ولی از آنجایی که از درزگیر چندان مناسبی در پوشش دور چشم برخوردار نیستند موجب نفوذ آب به داخل عینک و تشکیل بخار در شیشه عینک می شود. عینک شنای کلاسیک از یک لنز چشمی (اپتیکال) و یک واشر که روی پوست حالت مکش ایجاد میکند و به پوست میچسبد ساخته شده است. همین طور سیلیکن ضد حساسیت بهره گیری شده در ساخت این عینک هاي شنا، حفظ سلامتی شما را در لحظه خرید تا آخرین لحظه ي بهره گیری از آن تضمین میکند. نکته اي که هنگام خرید این عینک هاي شنا باید به خاطر داشته باشید آنست که اگرچه قیمت انها کمی بالاتر از سایر عینک هاي شنا ي ساخت شده از مواد دیگر هست ولی شما در حال خرید محصولی ضامن سلامت خود هستید. This artic le w᠎as cre​ated ​by G​SA​ Con te᠎nt Generat᠎or  D emov ersi᠎on​!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن