مستاجرها صاحبخانه به دنبال میانه به عنوان مستاجر مبارزه با پرداخت

اکثر مالکان در حال حاضر باید این گزینه برای به تعویق انداختن پرداخت وام مسکن خود را تا یک سال برای COVID-19-دل

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

اکثر مالکان در حال حاضر باید این گزینه برای به تعویق انداختن پرداخت وام مسکن خود را تا یک سال برای COVID-19-دلایل مربوط. اما آنچه در مورد مستاجرها?

Jessi حامل سهام یک خانه در برکلی کالیفرنیا با چند هم اتاقی. او را از دست داده و 30 درصد از درآمد خود را به عنوان یک تکنولوژی صنعت همکاران با توجه به COVID-19 رکود. بنابراین وقتی که آمد آن زمان به پرداخت سهم خود را از اجاره این ماه او تا به حال به تصمیم گیری.

"من محاسبات و نمیفهمد که من می تواند پرداخت $900 $من 1,275 یک ماه," او گفت:. "من در نامه ای به مالک توضیح وضعیت من به او گفتم آنچه من می توانم پرداخت و گفت: این است آنچه که من می تواند پرداخت در حال حرکت رو به جلو است."

در حال حاضر او فقط امید برای بهترین. مانند بسیاری از شهرهای برکلی است متوقف اخراج برای عدم پرداخت اجاره بها اما صاحبخانه می توانید چشم پوشی اگر آنها در مواجهه با مشکلات.

"بسیاری از صاحبان آپارتمان های کوچک کسب و کار و آنها را payman به ملاقات و آنها را به وام مسکن و آنها را به آب و برق و مالیات و بیمه" گفت: Doug Bibby رئيس جمهور از ملی مسکن چند, شورای, که نشان دهنده صاحبخانه. "اگر آنها نمی تواند پول در آینده راه خود را از استرس و سپس آبشار در سراسر سیستم."

او گفت: برخی از صاحبخانه ها در حال تلاش برای دیدار با مستاجران در نیمه راه توسط waiving یک ماه اجاره و یا گسترش پرداخت.

این شورا در گزارش این هفته است که 84 درصد از ساکنان آپارتمان به حال پرداخت اجاره توسط مارس 12, بهبود از کمتر از 70% قبلا در این ماه است. اما این بدان معنا نیست که همه آنها پرداخت ،

سارا Frier صاحب دو اجاره ساختمان در شیکاگو و Austin, Texas. او قادر به توقف پرداخت یک وام مسکن, بنابراین او کاهش اجاره بها برای مستاجران از به طور متوسط در حدود 800 $به $500.

"من می دانم که آنها گیر کرده در خانه من می دانم که آنها در حال کار در نوار آنها در حال کار در مغازه کار می کنند, در," او گفت:. "آخرین چیزی که من می خواستم هر کسی که به انجام خواهد شد و هیچ گونه نگرانی در مورد آن."

Frier نیز می داند در سطح شخصی. او اجاره آپارتمان او زندگی می کند در سن دیگو, کالیفرنیا, و به عنوان یک حمام طراح که نمی تواند رفتن به خانه های مردم در حال حاضر او بیکار است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن