لا وعده به حرکت پول از پلیس و دیگر برنامه های اجتماعی

پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس وجود دارد تماس از سراسر کشور به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به ع

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس وجود دارد تماس از سراسر کشور به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به عنوان برخی از معترضان در آن قرار داده است. آنها می خواهند شهرستانها به تغییر پول بزرگ به برنامه هایی که بهبود معیشت و سرمایه گذاری در جوامع از رنگ.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti می گوید شهر خود که فقط انجام خواهد داد. با هزاران نفر از معترضان در خارج از شهر سالن چهارشنبه Garcetti اعلام کرد 250 میلیون دلار کاهش در سراسر همه بخش های از شهرستان. بخش بزرگی از این کاهش 100 میلیون دلار به 150 میلیون دلار می آمد از اداره پلیس است.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ که نشان دهنده افسران پلیس لس آنجلس گفت: برش است که مقدار بودجه در مقیاس پیشنهادی خواهد بود "خطرناک است."

بازار را Nova Safo آخرین در این داستان. او به "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

نوا Safo: کاهش مقدار در اکثر 8 درصد از LA police department موجود $1.86 میلیارد دلار بودجه است.

دیوید Brancaccio: لس آنجلس اولین شهر بزرگ به این حرکت در پاسخ به این اعتراضات. آیا ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه دیگر شهرستانها در پاسخ?

Safo: وجود دارد طیف وسیعی از پاسخ. فقط این هفته شهردار فیلادلفیا پیشنهاد افزایش بودجه پلیس. در مینیاپولیس مدرسه منطقه لغو آن قرارداد امنیتی با اداره پلیس. در Austin, تگزاس, بعد, امروز, ما در حال انتظار معترضان به اصرار مسئولان شهرستان به اصل چیزی شبیه به آنچه در لس آنجلس است پیشنهاد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن