نرخ مشارکت نیروی کار سیگنال های عظیم از دست دادن شغل

ما اکنون می دانیم که بیش از 30 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در سراسر ایالات متحده از اوایل ماه مارس. که ح

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

ما اکنون می دانیم که بیش از 30 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در سراسر ایالات متحده از اوایل ماه مارس. که حدود یک پنجم افرادی که تا به حال کار در ماه فوریه قبل از COVID-19 همه گیر آمار و بسته ترین اقتصاد پایین.

که ترجمه را به بسیاری از مردم با درآمد دیگر — به جز آنچه که آنها ممکن است قادر به دریافت جدید فدرال همه گیر مزایای بیکاری. مزایای بسیار سخاوتمندانه (600 دلار در هفته از طریق جولای) اما ما همچنین می دانیم که بسیاری از مردم در حال گرفتن از طریق اعمال یا نیست واجد شرایط.

در حال حاضر این پرش در رفع بیکاری است یک تغییر بزرگ است. نرخ بیکاری بود 3.5 درصد در ماه فوریه و وزارت کار گزارش داد که از آن بالا رفت و به 4.4% در ماه مارس است. هفته آینده ما می توانید از شماره مارس — که تقریبا مطمئنا رفتن به راه undershoot چقدر بیکاری واقعا وجود دارد این است که در این اقتصاد در حال حاضر.

من از چند اقتصاددانان بالا چگونه آنها فکر می کنند که نرخ بیکاری در حال حاضر. متوسط: در حدود 20٪.

اما نرخ بیکاری رسمی برای مارس به نام U-3 به احتمال زیاد خواهد شد به طور قابل توجهی پایین تر — در بخشی به دلیل آن را نمی خواهد به تصرف بسیاری از افرادی که کار نمی کند به دلیل این بیماری همه گیر.

نگاهی 52 ساله برایان Forrester از Tulsa, Oklahoma.

"من در نهایت از طریق به اوکلاهما بیکاری در کمیسیون و پس از من نوعی در برگزاری با آنها در حال حاضر" فورستر گفت. او در زمان من تماس بگیرید در حالی که دولت کارگر در بررسی درخواست تجدید نظر خود را برای مزایای بیکاری.

فورستر از کار است و هیچ درآمد. اما او نمی تواند شمارش را به عنوان "بیکار" توسط وزارت کار به دلیل او را "به طور فعال به دنبال کار."

او یک کار به انتظارنشسته بودند با سرشماری اما از آن شده است را در خود نگه دارد.

"واقعا وجود دارد نه بسیاری از مشاغل وجود دارد در دسترس در حال حاضر. که آنچه که من انجام شده است — اساسا خنک کننده کفش پاشنه بلند من," فورستر گفت.

پس چه بهتر اندازه گیری از بیکاری ؟ بیل راجرز سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار که در حال حاضر تدریس در دانشگاه راتگرز نشان می دهد که "نرخ مشارکت نیروی کار."

"این سهم غیر نظامی [noninstitutional] جمعیت است که یا کار و یا آنها می گویند که آنها در واقع به دنبال یک شغل" راجرز توضیح داد.

کاهش شدید مشارکت نیروی کار را نشان می دهد مقیاس واقعی از اشتغال از دست دادن او گفت:.

"این در واقع گرفتن افرادی که ممکن است بدست دلسرد دلیل وجود ندارد مشاغل در جهان از COVID," راجرز گفت. "آنها نگران است که اگر کار می کنند مریض است."

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی مشارکت نیروی کار را سقوط از 63.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 به 59.8 درصد و در سه ماهه سوم. خواهد بود که پایین تر از طریق پس از رکود بزرگ است که کاهش یافت و به 62.4 درصد در سپتامبر 2015 و به پایین ترین سطح از اوایل 1970s.

امید این است که به مردم بازگشت به کار مشارکت خواهد شروع به افزایش است. اما نشانه هایی وجود دارد ناخرسندی در میان کارگران آمریکایی. Bankrate مارک Hamrick نقل از یک بررسی اخیر که در آن "57 درصد در حد متوسط به شدت نگران امنیت شغلی شان."

و راجرز اشاره می کند که کسانی که حداقل به احتمال زیاد به بازگشت به کار به زودی — یا کارفرمایان به بازگشت به کار در پایین پرداخت می شود بالا-تماس با بخش های مانند رستوران ها, هتل ها, مهد کودک و ناخن و مو سالن.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن