عدم کمک به دولت ها می تواند آمار و کارگران سخت

همانطور که کنگره همچنان به هش کردن برای برنامه های بعدی بسته امداد روشن نیست که آیا کمک های اولیه در حال آمدن

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

همانطور که کنگره همچنان به هش کردن برای برنامه های بعدی بسته امداد روشن نیست که آیا کمک های اولیه در حال آمدن است برای دولت های ایالتی و محلی. بودجه خود را ضربه سخت شده با کاهش مالیات بر درآمد پس از همه گیر تعطیل کردن بخش هایی از اقتصاد و افزایش تقاضا برای بسیاری از خدمات اجتماعی.

متحده بر خلاف دولت فدرال به طور کلی نمی تواند اجرا شود و کسری برای پوشش هزینه های خود را, بنابراین بدون تزریق فدرال تسکین بسیاری از می تواند به کاهش خدمات و کارمند اخراج. که آمار برخی از گروه ها به خصوص سخت است چرا که در طول تاریخ به حاشیه رانده شده کارگران در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کارمندان دولتی.

لی ساندرز, رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان می آید از یک خط طولانی از کارمندان دولتی.

"پدر من مادر من بودند بخش عمومی کارگران" او گفت:. "پدرم یک شهر راننده اتوبوس که یک راه آن زمانی که من در حال رشد بود در کلیولند برای خانواده های آمریکایی به حرکت به طبقه متوسط است."

بیشتر اتحادیه مشاغل عمومی بخش ارائه شده جامد و دستمزد و مزایای خوب و یک سطح از امنیت شغلی که سخت بود برای پیدا کردن جای دیگر. در 1960s و 70s ضد تبعیض و اقدام مثبت سیاست های دولت افزایش اشتغال زنان و مردم رنگ یک روند است که امروز همچنان ادامه دارد.

"بخش عمومی نامتناسب استخدام کارگران که در طول تاریخ تا به حال مشکل بیشتر در بازار کار با توجه به مسائل اطراف تبعیض" گفت: جان اشمیت معاون رئيس جمهور از موسسه سیاست های اقتصادی.

سیاه زنان و کارگران هنوز هم در مقایسه با نسبت جمعیتی در دولت و دولت های محلی مشاغل. کارگران سیاه پوست را تا 12 درصد از تمام کارکنان و 14 درصد از دولت های محلی و عمومی کارکنان. زنان را تشکیل می دهند کمی کمتر از نیمی از تمام کارکنان اما 60 درصد از دولت و دولت های محلی کارکنان.

این بخش همچنین به عنوان یک شغل مهم خط لوله برای جانبازان نظامی — 1 به 8 از آنها در حال حاضر کار در محلی خدمات عمومی.

عمده کاهش شغل در این بخش تاثیر می گذارد کسانی که در جمعیت های حاد. ما در حال حاضر شاهد این بازی در طول رکود بزرگ که بخش ریخته تقریبا 800000 شغل نامتناسب کسانی که از سیاه و سفید و به خصوص زنان کارگر است. کسانی که شغل نیز کندتر به بازگشت از مشاغل در بخش خصوصی است.

"ما هرگز گرفتار دوباره گفت:" سیلویا Allegretto, co-رئیس مرکز بر دستمزد و اشتغال و پویایی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. "بنابراین ما باید یک شکاف بزرگ."

او گفت: اثرات طولانی از کسانی که به کاهش مشاغل و منابع محلی خدمات مانند گفتن بهداشت عمومی ادارات در حال حاضر ترکیبات سلامتی ما و بحران اقتصادی است.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن