زمین O'Lakes مدیر عامل چرا برخی از کشاورزان در حال آزادسازی شیر

زمین O'Lakes می کند خیلی بیشتر از فقط ساخت کره هر چند که ممکن است این شرکت است برای شناخته شده است. کسب و کار

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

زمین O'Lakes می کند خیلی بیشتر از فقط ساخت کره هر چند که ممکن است این شرکت است برای شناخته شده است. کسب و کار یک کشاورز متعلق به تعاونی که همچنین فروش خوراک دام و بذر و حفاظت از محصولات زراعی و دیگر محصولات لبنی است. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با بث فورد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت زمین O'Lakes در مورد زنجیره تامین مسائل کشاورزان در حال حاضر.

"این یک زمان بسیار چالش برانگیز برای کشاورزی" فورد گفت. "چه شما می بینید یک اختلال ناشی از COVID. در این لبنی سمت رستوران ها و مدارس نیست و تا جایی که می کند که شیر بروید ؟ شما نه تنها به نوبه خود گاو است."

به دلیل این تغییرات در زنجیره تامین بسیاری از کشاورزان رو به یک کاهش قابل توجه در قیمت ها. فورد گفت که او فکر نمی کند که بخش لبنی است که به اندازه کافی حمایت دولت و به احتمال زیاد نیاز به دنبال کمک های مالی بیشتر.

"شما می توانید آن را ببینید در حال حاضر با این خاموش شدن ناگهانی در زنجیره ارزش" فورد گفت. "این در مورد یک جزوه. این است که در مورد تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال ایجاد ثبات در محیط کار برای ما کشاورزان و تولید کنندگان و تولیدکنندگان به طوری که آنها می تواند رسیدن به طرف دیگر."

فورد با اعتماد به نفس است که بسیاری از زمین O'Lakes' co-op اعضای آن را از طریق این بحران اما مظنون است که برخی را مجبور به تعطیل کردن.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب