آمریکای لاتینی در میان کسانی که در سخت ترین ضربه COVID-19 زیان کار

ویرانی همه گیر دارای برش های عمیق و گسترده ای در سراسر اقتصاد است. برخی از بدترین زیان کار تا کنون در میان آمر

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

ویرانی همه گیر دارای برش های عمیق و گسترده ای در سراسر اقتصاد است. برخی از بدترین زیان کار تا کنون در میان آمریکای لاتینی.

چرا که برخی از سخت ترین ضربه بخش های اقتصاد تحت سلطه و به خصوص آمریکای لاتینی. مهمان نوازی خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی دیده می شود که تمام کار بزرگ ضرر و زیان است که چپ های آمریکای لاتینی آسیب پذیر می گوید: Elise گولد با موسسه سیاست اقتصادی.

"نرخ بیکاری برای زنان اسپانیایی نشسته در 20.2%," گولد گفت. "که 1 در 5 بخش در حال حاضر بیکار است."

که جمعیتی را دیدم بزرگترین جهش در نرخ بیکاری از هر نژادی یا قومی گروه بیش از دو ماه گذشته با توجه به فدرال اداره آمار نیروی کار.

که ویرانی است که با این واقعیت است که آمریکای لاتینی در حال حاضر پشت قبل از همه گیر گفت: آگاتا پس, یک تحلیلگر سیاست با غیر انتفاعی UnidosUS.

"لب پایین درآمد تقریبا 50 درصد کمتر از مردان سفید پوست و 31 درصد کمتر از زنان سفید" بنابراین گفت.

او گفت لاتین, مادران نیز به احتمال زیاد تنها نان آور خانواده های آنها.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن