درسهایی از کمدن شهرستان است که منحل شده (و بازسازی شده) یک نیروی پلیس

جدید کاخ سفید انگیزه برای پلیس روش شامل خارج شدن اعتبار و تشویق, سلامت روان, اعتیاد و بی خانمانی کارشناسان برا

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

جدید کاخ سفید انگیزه برای پلیس روش شامل خارج شدن اعتبار و تشویق, سلامت روان, اعتیاد و بی خانمانی کارشناسان برای پاسخ پلیس به تماس های اضطراری. فعالان را مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش سهشنبه به عنوان تا حد زیادی لوازم آرایشی و بهداشتی.

نزدیک به یک دهه پیش در یک اداره پلیس در واقع آغاز روند انحلال و جایگزینی نیروی خود را. شهر Camden, New Jersey در زمان این اقدامات در مواجهه با یکی از بالاترین قتل نرخ در کشور و بحران مالی. برخی از افسران استخدام شده بودند به پیوستن به یک جدید county police force تحت یک اتحادیه جدید قرارداد.

برخی از ساکنان کمدن بحرانی شده است, پلیس سازماندهی مجدد ، فقط این دوشنبه از فعالان کمدن ما را انتخاب کنید و ائتلاف در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این حرکت نه منعکس کننده نیازهای جامعه. فعالان می گویند از آن منجر به افزایش حضور پلیس از افسران که زندگی می کنند در خارج از کمدن و در کل منعکس نمی نژادی و جمعیتی از جامعه است. در واقع فعالان در واقع شکایت کمدن شورای شهر و درخواست شهرستان تصاحب قدرت. آنها در نهایت موفق به کسب یک حاکم فرم نیوجرسی دیوان عالی کشور که تغییرات انجام شده به طور غیر قانونی اما نیروی بود که در حال حاضر در محل.

لوئیس Capelli جونیور freeholder مدیر (شهرستان اجرایی) برای کمدن و او موفق به انتقال ساخته شده است تا حد زیادی در نزدیک گوش دادن به کمدن ساکنان به آغوش "پلیس جامعه." او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

لوئیس Cappelli جونیور: در سال 2012 کمدن شهرستان شد دستخوش یک بحران مالی و امنیت عمومی بحران. آن را دیگر نمی تواند هزینه های موجود پلیس قراردادهای بودجه خود را مبلغ 63 میلیون و رو به رشد نمایی. و در آنجا بود که نرخ قتل بالاتر از بسیاری از کشورهای جهان سوم. بنابراین ما می دانستیم که ما تا به حال برای ایجاد یک تغییر است. ما تصمیم به پاک کردن تخته سنگ پاک به منظور القای جدید امنیت عمومی فرهنگ را به جامعه محور به شهرستان کامدن (آرکانزاس).

Brancaccio: من از شنیدن این عبارت "جامعه محور پلیس" اما چه آن را مانند نگاه در عمل ؟

Cappelli: هنگامی که ما افسران جدید ضربه خیابان پس از آموزش یکی از اولین چیزهایی که آنها انجام دهید این است به دست کشیدن بر روی درب و معرفی خود به ساکنان دست کردن یک کارت کسب و کار. ما پاپ آپ بلوک احزاب است. ما رایگان بستنی برای کودکان و نوجوانان. پس از آن همه چیز در مورد تلاش برای ایجاد تماس تا آنجا که ممکن است بین پلیس و ساکنان مثبت مد — و نه در مواقع اضطراری است.

Brancaccio: در حال حاضر نیروی انتظامی در حال حاضر اتحادیه? چون شما پاره کردن قرارداد های قدیمی هنگامی که شما منحل قدیمی نیروی پلیس.

Cappelli: بله, آن است که اتحادیه. این در واقع همان اتحادیه. تفاوت بزرگ این است که خود رهبری جدید است. رهبری جدید است که بسیار حرفه ای تر از قبل رهبری اتحادیه. آنها باید به طور کامل درگیر با توجه به باور خود در جامعه-پلیس مدل. آنها با ما کار می کنند. آنها سخت مذاکره به نمایندگی از اعضای خود من را دریافت نمی اشتباه, اما آنها درک شرایط مالی از شهرستان و ضرورت مطلق به ساکنان احساس امن تر است.

Brancaccio: من فکر می کنم آن را نیوجرسی است که نیاز به پلیس متقاضیان, افرادی که می خواهند به زور به آزمون خدمات مدنی. شما یافت می شود این روند می تواند مانع تلاش ها برای ایجاد نیروی پلیس متنوع تر?

Cappelli: آن را کاملا می کند چرا که ما ادارات شهرستان است. این بدان معناست که به منظور برای یک افسر پلیس به استخدام و یا به ترویج آنها را به خدمات مدنی آزمون. که تست شده و ثابت شده به لحاظ نژادی و فرهنگی مغرضانه. این یک واقعیت ثابت شده است که ساکنان مناطق شهری انجام نمی بسیار خوبی در این آزمون نسبت به مردمی از مناطق حومه. بنابراین ما در حال آماده سازی لایحه ای است که ما امیدواریم که خواهد شد در نظر گرفته شده توسط مجلس و فرماندار به انجام دور با این آزمون است. و به ما توانایی استخدام ساکنان شهر ما. ما محدود هستند این خدمات مدنی فرایند از استخدام ساکنان شهرستان خود ما و از ترویج اقلیت در درون خود ما نیروی.

Brancaccio: اگر همه چیز به آنچه در مورد پاسخگویی?

Cappelli: من می توانم به شما بگویم این بیش از هفت سال گذشته تعداد شکایات بیش از حد زور توسط پلیس ما را کاهش 95%. و این دلیل است که هر زمان یکی از افسران ما با استفاده از هر نیروی تحقیقات داخلی صورت می گیرد که روز است. پس از آن یک بررسی کامل از هر گونه استفاده از زور در هر زمان که این اتفاق می افتد در یک مد به موقع.

Brancaccio: آنچه در مورد دیگر معیارهای شما نگه داشتن دقیق زبانه ها در مورد چگونگی بازسازی نیروی پلیس به طور معمول?

Cappelli: بله ما آمار جرم و جنایت بسیار خوبی نشان می دهد. قتل نرخ پایین تقریبا 70 ٪ است. همه جنایات را نزدیک به 50 درصد است. پس ما به تماشای این آمار بسیار نزدیک است. اما ما همچنین سعی کنید به گرفتن درجه حرارت از ما ساکنان چرا که هدف واقعی در اینجا این است که مطمئن شوید که ما ساکنان احساس امنیت در شهر خود را. و من فکر می کنم ما ساخته شده ایم گام های بلندی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن