زندگی در پایین پله از بازار اجاره در طول یک بحران مسکن

در میان کالیفرنیا بحران مسکن — تأکید با کمبود 3 میلیون واحد مسکن مقرون به صرفه در دولت برخی از مستاجران کم درآ

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

در میان کالیفرنیا بحران مسکن — تأکید با کمبود 3 میلیون واحد مسکن مقرون به صرفه در دولت برخی از مستاجران کم درآمد می گویند که آنها احساس گیر کرده در مسکن است که می تواند کثیف و خطرناک و حتی کشنده باشد. برخی از آنها زندگی در ناامن و شرایط غیر بهداشتی و حتی قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر مردم صرف زمان و حتی بیشتر در آن خانه.

PAMA مدیریت اجاره مسکن به ده ها هزار نفر از کالیفرنیا. PAMA به مشتریان ساخته شده است تا حد زیادی از مستاجران کم درآمد که نشان دهنده پایین پله از بازار اجاره. این شرکت در بیانیه ای گفت این "مراقبت در مورد جوامع و مردم ما خدمت می کنند. ارائه مسکن ارزان قیمت برای کسانی که نیاز به این ماموریت ما است."

اما یک بررسی از دولت اسناد و مدارک مورد PAMA نشان می دهد صاحبخانه دارای یک سابقه طولانی از نقض حقوق بشر و برخی از مستاجران گفت: آنها مشکلات مداوم.


این داستان در اصل منتشر شد به عنوان بخشی از یک دیگر پروژه گزارش توسط KPCC/LAist, "فریب خرابی و مرگ داخل جنوب کالیفرنیا اجاره امپراتوری."

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن