زندگی در خط مقدم از دولت فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه

جامعه بانک های شرکت کننده در دولت فدرال چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک باید در مواجهه با چالش های بی س

توسط AKHBAREMAAAA در 2 اردیبهشت 1399

جامعه بانک های شرکت کننده در دولت فدرال چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک باید در مواجهه با چالش های بی سابقه ای در چند هفته گذشته.

لوری استوارت, رئيس جمهور و مدیر عامل صدا و جامعه بانک در سیاتل گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal که بانک دریافت پنج برابر میزان تقاضا برای دولت فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه از آنها پیش بینی شده بود.

"ما باید درک خوبی از چگونه بسیاری از کسب و کارهای کوچک فقط می تواند گرسنه به معنای واقعی کلمه گرسنه برای این بودجه," او گفت:.

اداره کسب و کار کوچک پردازش 1.6 میلیون وام در دو هفته اول از برنامه است. با توجه به آزادی مطبوعات نزدیک به 20 درصد از آنها را پردازش توسط موسسات مالی مانند صدای جامعه بانک با کمتر از $1 میلیارد دلار دارایی.

"ما ساخته شده 300 وام در دو هفته" استوارت گفت. "برای یک بانک ما اندازه شما می دانید ما می تواند به مدت شش ماه و 300 وام. پس از آن فقط یک گام بزرگ در توان" او گفت:.

این بدان معنی است که ساعت های طولانی برای صدای جامعه کارکنان بانک, بسیاری از آنها در حال کار از خانه.

"یکی از بانکداران ما ارسال یک پیام ایمیل در ساعت 11:30 شب هنگام که دور اول مصوبات و گفت:" من به 20 میلیون. من قصد دارم به رفتن به رختخواب بنابراین من می توانید آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره" استوارت گفت.

اما در هفته گذشته زمانی که $349 میلیارد در اصل اختصاص داده شده به چک برنامه حفاظت زد خشک, صدای جامعه, بانک هنوز هم تا به حال 293 می شود وام در خط لوله.

"این چیزی است که من می شکند قلب" استوارت گفت. "تقریبا دقیقا همان تعداد ما ساخته شده بودند تعدادی که ما تا به حال به می گویند -- و این است که سخت ترین قسمت کار من من فکر می کنم من تا به حال در حرفه ای تمام من — بود" من واقعا متاسفم که پول را رفته است.'"

با وجود که استوارت گفت که او امیدوار است که صدای جامعه بانک قادر خواهد بود برای شروع ساخت چک برنامه حفاظت از وام دوباره به زودی.

"من هنوز فکر مثبت وجود خواهد داشت که بودجه اضافی," او گفت:. رهبران کنگره روز دوشنبه گفت که آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله بر روی یکی دیگر از بسته نجات اقتصادی که ارائه بودجه اضافی برای این برنامه است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن