نجات غریق دامپزشکی دستیاران و معماران: نگاهی به برخی از مشاغل حفاظت شده توسط PPP وام

تا کنون کرده ایم تقریبا 4.9 میلیون وام های ساخته شده در چک حفاظت از برنامه. کمی بیش از یک هفته پیش مغلوب ساختن

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

تا کنون کرده ایم تقریبا 4.9 میلیون وام های ساخته شده در چک حفاظت از برنامه. کمی بیش از یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل مهلت درخواست به 8 اوت به دلیل مدیریت کسب و کار کوچک می گوید هنوز هم وجود دارد بیش از 100 میلیارد دلار در سمت چپ صندوق. بنابراین با استفاده از اطلاعات منتشر شده توسط دولت فدرال در هفته گذشته که در آن کسب و کار و دریافت پول از طریق برنامه ما نگاه چگونه برخی از کسانی که 4.9 میلیون وام در یک جامعه است.

"در نزدیکی پایان ماه ژوئن ما را ساخته اند 800 وام و آنها بالغ بر بیش از 72 میلیون دلار" گفت: لوری استوارت مدیر عامل صدا و جامعه بانک که مقر آن در سیاتل.

ما را در بررسی با او چند بار از بانک شد یکی از این برنامه بیش از 5,400 شرکت وام دهندگان. "ما را نجات داد هزاران نفر از شغل," او گفت:.

استوارت گفت: کسانی که شغل شامل همه چیز را از کوچک پیمانکاران و کارکنان رستوران به مکانیک خودرو و ماهیگیر. "اگر شما می توانید تصور کنید که کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند که این پارچه در کشور ما این مردمی که به ما برای وام," او گفت:.

براد Khouri در b9 معماران در سیاتل یکی از آنها بود. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه Khouri گفت: برخی از شرکت خود را در پروژه های رفت و در انتظار نگه داشته در حالی که بعضی ها که قرار بود به شروع به ناپدید شدند. "من در مورد چگونه من می خواهم از من حمایت کارکنان و چگونه من می تواند به حفظ ثبات برای آنها و بنابراین وام بلافاصله ارائه شده است که" او گفت:.

در همین حال استیون Freygang که با این نسخهها کار با یک سازمان به نام موج آبزیان فراهم می کند که آموزش شنا واترپولو و برنامه های دیگر با استفاده از PPP وام از صدای جامعه بانک برای کمک به نگه داشتن مربیان شنا و نجات غریق و همچنین عملیاتی و اداری در حقوق و دستمزد.

"اگر ما تا به حال بدست وام ما را مجبور به دراز کردن مردم, احتمالا بطور دائمی" Freygang گفت. "امروز ما همه در حقوق و دستمزد که انتخاب به بازگشت."

در حدود همان زمان خوانده شده را علامت داناون و شرکای خود را در سیاتل دامپزشکی همکاران را دیدم تقاضا در درمانگاه خود را به طور چشمگیری افت و نگران به 85 نفر از کارمندان حقوق و دستمزد خود را. "اگر ما تا به حال با موفقیت دریافت PPP وام آن را بسیار به چالش کشیدن اگر نه غیر ممکن است برای ما برای نگه داشتن است که نیروی کار سالم," او گفت:.

با توجه به اداره آمار کسب و کار کوچک پالس بررسی حدود 75 درصد از کسب و کارهای کوچک به دنبال PPP وام و حدود 72 درصد از آنها PPP وام.

تس توماس صاحب اما BBQ در جنوب سیاتل یکی از صاحبان کسب و کار که نیست. "گاهی اوقات هنگامی که شما لازم نیست که یک+ رتبه اعتباری آن را با این نسخهها کار بر علیه شما و آثار آن را مضاعف علیه آمریکایی های آفریقایی تبار مردم," او گفت:. "من یک فرد است که می تواند به کار هر روز و کار در روز و روز را و انجام آنچه که من نیاز به انجام این کار, اما من همیشه خیلی خوش شانس در مالی منطقه است."

توماس گفت: او را به گرفتن یک PPP وام و شروع روند درخواست با بانک اما پس از نگاه کردن به او نمره های اعتباری و تمام اسناد و مدارک آنها درخواست شد برای او تصمیم گرفت آن را احتمالا نمی خواهد ارزش وقت خود را به رفتن را از طریق با نرم افزار.

"در نهایت من فقط داد حتی تلاش" او گفت:. "و من می دانم که من تنها کسی که رفته از این طریق در کسب و کار اینجا را در این جامعه است."

بنابراین توماس کاهش ساعت برای کارکنان خود او تنها باز کردن رستوران سه روز در هفته و او فقط در تلاش برای قطع تا زمانی که اقتصاد و ویروس نوبه خود در اطراف.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب