آهک طرح به سوار شدن به این بیماری همه گیر به سود

صنعت حمل و نقل ممکن است یکی از سخت ترین ضربه را COVID-19 بیماری همه گیر. بنزین و فروش نفت کاهش یافت, پروازهای

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

صنعت حمل و نقل ممکن است یکی از سخت ترین ضربه را COVID-19 بیماری همه گیر. بنزین و فروش نفت کاهش یافت, پروازهای لغو شد, اما آنچه در مورد میکرو-تحرک ؟ این نام برای این صنعت را پشت سر گذاشته دوچرخه و اسکوتر موجود در شهرستانها در سراسر جهان.

با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده توسط میکرو-تحرک شرکت آهک و تقاضا رو به افزایش بوده است پس از همه گیر آغاز شد و سوار رفتار به شدت تغییر کرده است. چرا که بسیاری از نیروی کار این نسخهها کار از صفحه اصلی این شرکت نقل مکان کرد و دوچرخه و اسکوتر و دور از ولسوالی های کسب و کار در حال حاضر تمرکز بر روی مسکونی و حومه سفر.

آهک مدیر عامل وین تینگ صحبت با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد آنچه در پشت افزایش کاربران و چگونه این شرکت قصد دارد به آب و رکود اقتصادی است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Wayne تینگ مدیر عامل شرکت آهک. (دین Purcell)

کای Ryssdal: بنابراین شما باید برخی از دید به مرتب کردن بر اساس زمان واقعی داده های اقتصادی به همین دلیل است که ما می خواستم به شما را بر روی تلفن. چون شما می دانید زمانی که مردم با استفاده از این اسکوتر و دوچرخه و شما می دانید زمانی که آنها را متوقف و که در آن من می خواهم برای شروع این است که چه آن را مانند نگاه در ابتدای این چیزی که مردم تصور می کنم, متوقف شد, و در آن مناطق شهری در نزدیکی دفاتر با استفاده از محصولات خود را. چی می بینید ؟

Wayne تینگ: بنابراین در آغاز COVID چیزی که ما دیدم این بود که مردم متوقف شد, ترک خانه های خود و ما شاهد یک کاهش چشمگیر در سفر به طور کلی. و ما شاهد کامل دور از گردشگری است. از لحاظ تاریخی مردمی که از این شهر در حدود 30 درصد از سفرهای ما, و است که به طور کامل دور رفت در آغاز COVID.

Ryssdal: هنگامی که شما شروع به دیدن چیزهایی را انتخاب کنید بازگشت تا در راه?

تینگ: شما می دانید در اطراف اوایل ممکن است برخی از شهرستانها بودند خروج از پناهگاه در محل و چیزی که ما دیدم این بود که برای اولین بار رفتن به مغازه های محلی و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری از روندهای جالب در اطراف سفرهای طولانی و جدید تر استفاده از موارد است که ما در طول تاریخ ببینید در میکرو تحرک.

Ryssdal: من می خواهم به بحث در مورد یک زن و شوهر از کسانی که به خاطر آنها به طور کامل جذب می کند و یک گزارش جدید شما بچه ها اما یکی از چیزهایی که من وجود دارد یک سری از نقشه ها در این گزارش و آنچه که شما در حال دیدن و لطفا من درست اگر من اشتباه است ترافیک کمتر در شهری متراکم هسته و بیشتر گسترش به سمت و نزدیک شدن به حومه درست است ؟

تینگ: کاملا. شما می دانید قبل از COVID بسیاری از ما در سفر بودند در مرکز مالی منطقه, شما می دانید, البته مردمی هستند اغلب با استفاده از اسکوتر به عنوان اولین قدم در آخرین مایل مکمل حمل و نقل عمومی اما آنچه ما دیده ایم به جای آن است که واقعا چشمگیر افزایش و سفرهای طولانی در محله های مسکونی. ما فکر می کنیم چرا که آنها در حال گرفتن آن را به پایان به پایان و پس از آن دیگر هیچ یک مایل در آخرین مایل مکمل. آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها در حال گرفتن آن از خانه خود را تمام راه را به فروشگاه های مواد غذایی.

Ryssdal: وقتی به شما می گویند "دیگر" منظور شما فاصله طولانی تر و طولانی تر از زمان بیش از حد ،

تینگ: بنابراین ما شاهد حدود یک سوم دیگر فاصله و زمان. و مردم را به میکرو-تحرک برای joyrides. ما مردم شروع به در خانه آنها بروید و بر روی 30 یا 40 دقیقه سفر و آنها را تا پایان در همان محل. و آنچه ما فکر می کنیم که اتفاق می افتد این است که مردم می خواهند به خارج از منزل آنها کاملا مطمئن شوید که چگونه به خارج از منزل در حالی که رعایت اجتماعی فاصله. اما آنها می خواهند به آفتاب, آنها می خواهم به دریافت درجه و آنها پیدا کردن دوچرخه و اسکوتر یک راه خوب برای انجام این کار است.

Ryssdal: ما نمی دانیم که آنچه که در آینده از کار در حال رفتن به نگاه مانند ، اما چه اتفاقی می افتد اگر ما در مقیاس بزرگ و یا حتی یک مقیاس متوسط, بازگشت به زندگی به عنوان ما آن را می دانستند? آنچه را که به معنی آهک ؟

تینگ: ما در حال حاضر برخی از این تغییر اما در بسیاری از این اماکن بوده است غرق موج عظیمی را در سفر در حال اجرا errands joyriding بازدید دوستان است. در واقع یکی از چیزهایی که جالب ترین زمانی که ما در حال نگاه کردن به ما داده است که بسیاری از آنها در این مکان سخت ترین ضربه COVID. پس کره و ایتالیا و ما در حال هدف قرار دادن تمام رکورد زمان سفر. هنگامی که ما صحبت سواران ما آنچه که ما در حال شنیدن است که آنها بسیار بیشتر آگاه در مورد پیدا کردن چیزی است که امن است که اجتماعی فاصله و زمانی که آنها را ترک خانه های خود را به انجام انواع از چیزهایی که حتی اگر آن را به کار نمی رود. ما قطعا می دانیم که بسیاری از شما به دنبال در آهک و بسیاری از مردم در حال رفتن به در آینده است.

Ryssdal: آخرین سوال و سپس من به شما اجازه شما بروید و آن را در مورد شرکت خود را. شما در حال سومین مدیر عامل آهک تا به حال در سه سال آن را در اطراف بوده است. ما در وسط یک رکود اقتصادی است. برای همه موفقیت که شرکت خود را به نظر می رسد داشتن, چگونه می خواهید به جلو و این شرکت از طریق ؟ شما فقط می رویم به در نگه داشتن نگه داشتن ؟

تینگ: آره من سومین مدیر عامل در یک شرکت نسبتا جوان و من را که مسئولیت بسیار جدی است. من فکر می کنم ما در واقع در اصل انتظار به سود این سال است. COVID-19 قرار دادند که به عقب. ما در حال حاضر در انتظار به سود برای سال 2021. و امیدوارم اگر ما در انجام تمام آن چیزهایی آهک را در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و امیدوارم من به عنوان یک مدیر عامل برای کمی طولانی تر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن