محدودیت ویزای کار می تواند ارسال مشاغل بیشتر در خارج از کشور

صدها هزار نفر از کارگران خارجی خواهد بود نگه داشته و از به دنبال شغل در ایالات متحده تحت یک فرمان اجرایی صادر

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

صدها هزار نفر از کارگران خارجی خواهد بود نگه داشته و از به دنبال شغل در ایالات متحده تحت یک فرمان اجرایی صادر شده توسط برگ برنده دولت دوشنبه که بلوک های جدید ویزای کار برای حداقل بقیه سال برای بسیاری از مهارت شغل بنیادی در زمینه فصلی مهمان نوازی کار دانش آموزان در تابستان کار می کنند-برنامه مطالعه و جفت طلا.

کاخ سفید گفت: محرومیت کارگران مهاجر را بهبود چشم انداز شغلی برای آمریکایی با این بیماری همه گیر decimating اقتصاد است. اما محدودیت های مهاجرتی می تواند بر بازار کار در ناخواسته راه.

ایده پشت قطع ویزا این است که شرکت های آمریکایی را استخدام آمریکایی ها اما اغلب آن است که ساده نیست. کارگران خارجی کمک به اقتصاد گفت: جیووانی Peri یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا ،

"این کارگران اجازه می دهد این شرکت ها به رشد خود را برای بهبود بهره وری و آنها در ارتباط با مشاغل دیگر که آمریکایی ها انجام می دهند," او گفت:.

در یک مطالعه متوجه شهرستانها که تعداد بيشتری از مهاجران کار در بنیادی در زمینه ویزای H-1B برای مشاغلی تخصصی نیز باید بیشتر کار و رشد دستمزد برای کارگران آمریکایی.

و هنگامی که شرکت نمی تواند استخدام کارگران از خارج از کشور آنها اغلب به سادگی حرکت شغل در عوض گفت: Britta Glennon دستیار استاد مدیریت در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

"پس کسانی که شغل لزوما رفتن به آمریکایی," او گفت:. "این فقط به معنی آن دسته از مشاغل در حال رفتن به یک کشور دیگر."

او در بر داشت محدودیت های ویزای H-1B به رهبری شرکت را به حرکت بیشتر مشاغل به چین و هند و کانادا در اوایل 2000s.

اما اجازه می دهد شرکت های به استخدام مهاجران بیشتر لزوما کاهش صادرات از مشاغل در خارج از کشور گفت: Ron Hira, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد و نویسنده از "برون سپاری امریکا است."

"اثر خالص از H-1Bs است برای سرعت بخشیدن به offshoring," او گفت:. در یک تحلیل اقتصادی موسسه سیاست او در بر داشت که نیمی از 30 شرکت هایی که دریافت بیشترین ویزای H-1B نیروی انسانی شرکت هایی که ارسال مشاغل به خارج از کشور.

"بنابراین آنها را به ایالات متحده کارگران قطار H-1B کارگران که پس از بازگشت به خانه," او گفت:. "و به طوری که خود را به هدف نهایی این است که سعی کنید برای تغییر کار دریایی به عنوان آنجا که ممکن است."

او طرفدار اصلاحات در سیستم مهاجرت به حد چنین موارد نقض حقوق بشر در حالی که هنوز هم اجازه می دهد شرکت ها برای استخدام ماهر استعداد آنها نیاز دارید.

اما وارتون را Glennon گفت: این محدودیت در محل قرار داده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند تغییر این دوره از کسب و کار برای سال ها یا حتی دهه ها آمده است.

"اگر آن را می شود بیش از حد دشوار است برای استخدام افراد در خود ایالات متحده آمریکا, اتاق کار, شما ممکن است تغییر بیش از فقط کسانی که مهاجر شغل در خارج از کشور," او گفت:. هنگامی که شرکت ها شروع به حرکت مشاغل نوآوری که سوخت رشد اغلب همراه با آنها.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن