لیست سیاه متعلق به رستوران در حال گردش. در اینجا چیزی است که این بدان معناست که برای یک نانوا.

به عنوان اعتراض به افغانستان همچنان بسیاری از مردم به دنبال راه های بیشتری برای حمایت از جامعه سیاه و سفید. از

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

به عنوان اعتراض به افغانستان همچنان بسیاری از مردم به دنبال راه های بیشتری برای حمایت از جامعه سیاه و سفید. از لس آنجلس به ایندیاناپولیس به بروکلین لیست در حال گردش با سیاه و سفید متعلق به رستوران های مردم پشتیبانی می کند.

ریتا Magalde صاحب محض شهد یک باقلوا کسب و کار در دراپر, Utah. رستوران تعطیلی به دلیل همه گیر خشک کسب و کار خود را وادار به کار دیگری به پایان می رسد دیدار. او مشغول به کار بود که شرکت Instagram بود ناگهان هولناک با پیروان که او را از طریق یک لیست سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در ایالت یوتا است.

"من اول فکر کردم این خیریه؟" Magalde گفت. "من می خواهم مردم را به خرید از من تنها دلیلی که من هستم ، من می خواهم آنها را به خرید محصول من به دلیل این خوب است."

پس از یک روز صرف رانندگی در سراسر دریاچه نمک دره ارائه باقلوا به مشتریان جدید Magalde احساس نمی مانند آن را موسسه خیریه.

"آنها می خواهند برای حمایت از سیاه و اعضای جامعه و چه بهتر از راه برای انجام این کار از برای حمایت از کسب و کار خود را?" Magalde گفت.

Rita Magalde, owner of Sheer Ambrosia, arranges baklava on a tray.
ریتا Magalde تنظیم باقلوا.

"اگر این کسب و کار همچنان ادامه دارد یک روز به زودی من قادر خواهید بود به صاحب خانه دوباره" Magalde گفت. "مالکیت خانه بزرگ است که آن را می آید به ثروت و یکی از راه های اصلی برای بستن شکاف ثروت بین سیاه پوستان و سفید پوستان است که مالکیت خانه." Magalde به فروش خانه خود را در سال 2018 به ساخت کسب و کار خود و ارسال یکی از فرزندان او به دانشگاه بدهی رایگان. او گفت که "یکی از افسرده ترین زمان" از زندگی خود را.

"من احساس می کنم مثل یک معجزه اتفاق افتاده است," او گفت:. "سه ماه پیش من هرگز در یک میلیون سال حدس زده که من کسب و کار انجام می شود و چگونه آن را در حال حاضر."


این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از این فرم و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه از اقتصاد است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب