LoanDepot وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی در صنعت مالی غول loanDepot چیزی است که از یک بچه جدید در بلوک. آن را تنها در اطراف بوده است از

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

بررسی اجمالی

در صنعت مالی غول loanDepot چیزی است که از یک بچه جدید در بلوک. آن را تنها در اطراف بوده است از سال 2010.

در آن زمان هر چند loanDepot رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین چهارم وام دهنده وام مسکن در ایالات متحده

آن را شناخته شده برای استقرار نوآورانه وام مسکن فن آوری است که خانه تامین مالی فرایند نرم و صاف و سریع تر برای مشتریان به خصوص کسانی که مایل به انجام کسب و کار آنلاین.

به طور کلی loanDepot یک مدعی قوی اگر هدف اصلی شما این است که زمین یک وام مسکن یا تشکیلات جدید بکار تجاری با حداقل بدون هیچ زحمتی.

حتما برای مقایسه نرخ ها و هزینه های بسته و مطمئن شوید loanDepot قیمت گذاری رقابتی را برای شما بیش از حد.


مقایسه loanDepot نرخ وام مسکن

در زمان انتشار این نقد و بررسی (مارس 2020), loanDepot نمایش نمی دهد نرخ وام را در سایت خود. قبلا میانگین نرخ می تواند در بر داشت در "مقایسه نرخ وام مسکن" بخش loanDepot سایت. شما می توانید بررسی کنید که آیا آنها پست دوباره نرخ در آینده نزدیک.

در ضمن شما باید برای تکمیل یک نرخ نقل قول نرم افزار برای دیدن loanDepot را نرخ بهره. مراحل شما نیاز به اضافه کردن اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس.

که باعث می شود آن را دشوار است به مقایسه loanDepot به دیگر وام دهندگان عمده — مگر اینکه شما آماده برای ارتکاب به صحبت کردن به یک زندگی هرزه.

در گذشته loanDepot نرخ و هزینه شده است در مورد به طور متوسط در مقایسه با سایر وام دهندگان عمده. به شما یک ایده خشن از چه کسانی نرخ شبیه اینجا نرخ متوسط برآورد از چند پیشرو شرکت های وام مسکن.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
loanDepot
Quicken Loans
ولز فارگو
تعقیب و گریز
نرخ بهره 1
نمایش داده نمی شود 3.25% 3.125% 3.125%
APR 2
نمایش داده نمی شود 3.521% 3.248% 3.192%
امتیاز وام مسکن 3
نمایش داده نمی شود 2.25 0.5 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$870 $857 $857

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 03/30/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 13th, 2020)

LoanDepot وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

با وجود اینکه نسبتا جدید وام مسکن, شرکت loanDepot به سرعت رشد کرده و به یک بازیکن جدی است.

از مقر خود در Foothill Ranch, CA, loanDepot مجوز به کار در تمام 50 ایالت و دارای تقریبا 200 شاخه و یا "وام فروشگاه ها." همچنین آمریکا در چهارم-بزرگترین وام دهنده وام مسکن با توجه به مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

آنچه loanDepot ویژه سس ؟ بسیاری از مشتریان را انتخاب کنید شرکت خود را برای فن آوری های نوآورانه و پشتیبانی از مشتری خوب.

LoanDepot می گوید آن را "مسابقات وام گیرندگان از طریق تکنولوژی و بالا لمسی مراقبت از مشتری با اعتباری آنها نیاز به سوخت زندگی خود را." که باعث می شود آن را صدا مانند یک وب سایت دوستیابی برای پول که بد نیست قیاس.

LoanDepot اصلی فناوری اختصاصی به نام "mello smartloan," جفت وام گیرنده با وام بر اساس "درآمد و اشتغال و دارایی" — همه که آنلاین اتفاق می افتد. این باید روند گرفتن وام مسکن ساده تر و سریع تر است.

اما با loanDepot تصمیم به ارسال نرخ های آنلاین شما باید برای ارتکاب به یک برنامه به منظور یاد بگیرند که آیا آن را ارزان ترین وام دهنده برای شما.

بنابراین شما باید زمان را برای پر کردن یک loanDepot برنامه ؟ ما حفاری به جوانب مثبت و منفی زیر.

کار با loanDepot وام مسکن

مگر اینکه شما اتفاق می افتد به زندگی در نزدیکی یکی از loanDepot چند شاخه, شما به احتمال زیاد تا پایان دست زدن به اکثر خانه خود را تامین مالی آنلاین نسخه پشتیبان تهیه تماس تلفنی با یکی از شرکت 2,000+ مجوز افسران وام.

البته این دیجیتال-روش اول نمی توان یک نقطه ضعف برای این نوع از تکنولوژی ادراک مشتریان loanDepot به معنی به خود جلب کند.

این loanDepot سایت احساس مدرن و استقبال. این اجازه می دهد تا شما درخواست آنلاین ها اسناد ایمن و بررسی وضعیت درخواست. در نهایت شما قرار داده می شود در تماس با یک افسر وام به پایان روند.

وجود دارد فقط دو اشکالاتی است.

اول loanDepot ارائه نمی دهد یک برنامه تلفن همراه برای وام مسکن خریداران. طبیعی است در سراسر این صنعت اما به نظر می رسد عجیب و غریب در یک شرکت شناخته شده برای جلوتر از منحنی فن آوری است.

دوم به نظر می رسد که یک loanDepot نرم افزار می تواند شما را تا به طور بالقوه ناخواسته و تبلیغاتی است. چاپ خوب در آن فرم وام می خواند:

"با کلیک کردن بر روی 'ادامه' شما اجازه loanDepot.com LLC و شرکت های بزرگ آن پدر و مادر اعضا و همکاران به ارائه و یا باعث می شود به شما تحویل داده شود (از جمله از طریق نمایندگی های مجاز و سوم-احزاب) تلفنی تبلیغات برای محصولات یا خدمات خود را در علاوه بر این به کسانی که در مورد که شما در حال استفاده از."

سلام شام زمان تماس های تلفنی.

هنوز بازور تاکتیک های فروش ممکن است قیمت های کوچک به پرداخت اگر loanDepot را mello smartloan تکنولوژی زندگی می کند تا به وعده خود.

چه loanDepot mello smartloan?

ملو smartloan digitizes و خودکار بسیاری از مراحل درگیر در پردازش درخواست وام.

آن را تایید درآمد و دارایی و اشتغال; چک اعتبار خود را; سازماندهی خود را ارزیابی بیمه عنوان و جاری شدن سیل وضعیت و اجازه می دهد تا شما آنلاین.

این شرکت تخمین می زند این می تواند اصلاح 75-80 درصد نرمال بار منجر شود.

این بدان معناست که برخی از مشتریان ممکن است قادر به نهایی کردن وام مسکن خود را در به عنوان کمی به عنوان هشت روز. برای مقایسه میانگین زمان نزدیک به یک وام مسکن سنتی راه طول می کشد و بین 44 و 48 روز.

همه در همه, loanDepot برخی از منحصر به فرد ارائه شده است که به خصوص خوب برای دوستداران تکنولوژی است. این فقط یک شرم شما را مجبور به تعامل با شرکت "شرکت پدر و مادر اعضا و همکاران" بیش از حد.

loanDepot خدمات مشتری نظرات

بسیاری از loanDepot مشتریان عاشق این شرکت است. بنابراین بسیاری از در واقع آن مقام ششم از 25 دهندگان در J. D. Power را 2018 ایالات متحده وام مسکن اولیه منشاء رضایت مطالعه است.

در J. D. Power را مطالعه loanDepot به ثمر رساند 847 در 1000 نقطه در مقیاس. که به طور قابل توجهی بالاتر از این صنعت به طور متوسط هر چند زیر QuickenLoans' برای اولین بار از محل نمره 876.

شرکت
وام مسکن
Originations 4
CFPB شکایت 5
شکایت در هر
1,000 وام مسکن 6
2018 JD Power
امتیاز 7
loanDepot
135,000 75 0.55 847/1,000
Quicken Loans
396,000 170 0.43 876/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 817/1,000
تعقیب و گریز
155,000 202 1.30 834/1,000

LoanDepot نمرات بالا به خصوص برای آن "ارائه وام" -- به معنی انواع محصولات وام در دسترس — و تعامل مشتری است که به عهد خود تجربه آنلاین.

ما همچنین دریافتیم که loanDepot به خوبی انجام برای شکایت مشتری با توجه به فدرال تنظیم کننده و مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB).

درست است آن را دوباره انجام نمی کاملا به عنوان به خوبی به عنوان تسریع برای شکایت در هر 1000 وام. اما آن را نزدیک — و راه بهتر از بسیاری از رقبا.

وام محصولات در loanDepot

LoanDepot دارای طیف وسیع تری از محصولات وام مسکن نسبت به برخی از رقبای خود است. که به معنی انواع مختلف خریداران باید قادر به پیدا کردن اتصالات وام — از کسانی که با کم کردن پرداخت و به چالش کشیدن اعتبار به چند میلیون دلار وام گیرندگان.

LoanDepot زیر را ارائه می دهد انواع وام:

  • نرخ ثابت وام مسکن — وام گیرندگان بیشتر انتخاب کردن برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن, هر چند 10-و 15 - و یا 20 سال گزینه های همه در دسترس هستند با پرداخت ماهانه بالاتر
  • تنظیم نرخ وام مسکن (اسلحه) — ارائه می دهد یک نرخ پایین تر است ثابت برای یک دوره اولیه 3, 5, 7 و یا 10 سال و نرخ شناور برای بقیه مدت وام
  • ادم تنومند و بدقواره وام — ارائه می دهد یک بالاتر کلاه از وام های معمولی به طور کلی برای وام مسکن بیش از $510,400. LoanDepot شما اجازه می دهد به قرض گرفتن تا 2 میلیون
  • FHA وام — با حمایت اداره مسکن فدرال FHA وام قرض دهید با پرداخت به عنوان کوچک که 3.5 درصد از قیمت خرید و انعطاف پذیر تر اعتبار مورد نیاز
  • وام واجد شرایط خدمات اعضا و جانبازان می توانند با صفر پرداخت هیچ مداوم وام مسکن پرداخت بیمه و راحت تر موانع اعتباری
  • 230k وام -- این وام ویژه برای دلال بالا خانه است که به شما اجازه سرمایه گذاری تا $30 ، 000 بیش از ارزش خانه را برای تعمیرات لازم

اگر شما نمی تواند تصمیم بگیرد که شما بهترین کت و شلوار, loanDepot می گوید کارشناسان آن کمک خواهد کرد که شما را انتخاب کنید.

loanDepot صفحه اصلی بهبود تامین مالی در

loanDepot ارائه می دهد چند نوع از صفحه اصلی بهبود تامین مالی از جمله FHA 203k, نوسازی, وام نقدی از refinancing و وام های شخصی.

FHA 203k ترکیبی از یک خانه وام مسکن و هزینه های نوسازی به یک وام. این یک گزینه عالی برای مردم به خرید خانه های قدیمی و یا fixer uppers است که نیاز به پیشرفت های عمده حق کردن خفاش. شما همچنین می توانید با استفاده از یک FHA 203k از loanDepot به تشکیلات جدید بکار تجاری.

نقدی از refinancing است که راه دیگری برای تامین مالی بهبود صفحه اصلی. با استفاده از پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) شما می توانید ضربه بزنید سهام خانه خود قرار داده و پول نقد برای کار با این حال شما را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید قفل در پایین نرخ وام مسکن اگر نرخ کاهش یافته است از آنجا که شما برای اولین بار در زمان وام.

loanDepot نیز ارائه می دهد وام های شخصی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهبود صفحه اصلی. وام های شخصی ممکن است یک گزینه خوب اگر شما به اندازه کافی حقوق صاحبان سهام در خانه خود را به استفاده از پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن.

اما نرخ بهره برای وام های شخصی به طور معمول بسیار بالاتر از نرخ وام مسکن. بنابراین وزن گزینه های خود را با دقت.

loanDepot پرسش و پاسخ

چه loanDepot?

loanDepot وام دهنده است که دارای تخصص در دیجیتال وام — معنی مقدار (یا همه) از پردازش آنلاین انجام می شود. اما این شرکت همچنین شاخه های که در آن شما می توانید یک افسر وام چهره به چهره. loanDepot ارائه می دهد وام برای خرید خانه و تشکیلات جدید بکار تجاری. این معمولی, VA FHA و ادم تنومند و بدقواره وام مسکن.

است loanDepot معتبر وام دهنده ؟

بله loanDepot است وام دهنده معتبر. هر چند آن جدیدتر از بسیاری از شرکت ها وام مسکن (در آن ایجاد شد و در سال 2010) loanDepot است که در حال حاضر کشور چهارم-بزرگترین مستقیم وام دهنده وام مسکن. نظرات مشتریان در مورد میانگین بنابراین loanDepot خدمات ممکن است همیشه استثنایی است. اما ممکن است آن را تشکیل می دهند که در سرعت و راحتی به لطف ابزار دیجیتال.

است loanDepot بخشی از LendingTree?

هیچ loanDepot است نه بخشی از LendingTree. آنها دو شرکت های جداگانه. loanDepot و LendingTree مرتبط هستند تنها به دلیل loanDepot مدیر عامل شرکت آغاز شده و شرکت های مختلف قبل از loanDepot که با هم ادغام شدند با LendingTree در سال 2004.

آیا loanDepot خدمات وام خود را?

loanDepot خدمات برخی از وام خود را در آن دائمی نگهداری مرکز در نیوجرسی. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات تماس برای NJ, خدمات مرکز در اینجا. اگر خود را loanDepot وام مسکن منتقل شده است به یک servicer این شرکت باید به شما ارسال یک نامه به شما اجازه می دانم که در آن است و چگونه به آنها تماس بگیرید.

چه در حال بررسی در loanDepot?

بررسی ما از loanDepot در بر داشت که آن را محترم وام دهنده وام مسکن با طیف گسترده ای از گزینه های وام و دیجیتال مناسب درخواست وام. بررسی مشتری از loanDepot نیز بسیار مثبت است. این شرکت را بدست آورده و 4 از 5 ستاره در Trustpilot و "یک" امتیاز از اداره کسب و کار بهتر. اما این گل تنها "متوسط" در J. D. Power رضایت مشتری مطالعه.

که در آن شما می توانید دریافت وام با loanDepot?

NMLS ID: 174457

تنها با 200 مکان های فیزیکی در سراسر کشور شانس خود را برای زندگی در نزدیکی یک loanDepot شاخه باریک هستند. اگر شما اتفاق می افتد به یک loanDepot در محله خود را چهره به چهره تعامل یک گزینه است.

به طور کلی این شرکت به نظر می رسد بشود بیشتر به سمت تکنولوژی زرنگ و دانا وام گیرندگان از کسانی که ترجیح می دهند سنتی را تجربه کنند.

است که می گویند شما را در خود شناور در فضای مجازی است. LoanDepot استخدام بیش از 2000 مجوز افسران وام. در برخی از نقطه در این روند شما به احتمال زیاد تا پایان صحبت کردن با یکی از آنها است. شما فقط نمی تواند نشستن در پشت میز خود در دفتر زمانی که شما آن را انجام دهد.

است LoanDepot بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

اگر شما gung-ho در مورد گرفتن کل وام مسکن روند انجام آنلاین loanDepot است که به احتمال زیاد یک جای خوب برای شروع است.

با چنین حجم زیادی از مشتریان و به طور مداوم بالا نمره رضایت آن را شرط بندی امن وام مسکن خود را و یا تشکیلات جدید بکار تجاری فرایند با loanDepot هموار خواهد شد.

فقط به یاد داشته باشید که نرخ و هزینه های متفاوت توسط مشتری. مطمئن شوید که loanDepot راحتی می آید دست در دست با نرخ پایین و معقول بسته شدن هزینه های قبل از امضای قرارداد.

بررسی نرخ جدید (May 13th, 2020)

شروع به کار با loanDepot امروز!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن