صف های طولانی در لندن فروشگاه های خوانده شده را علامت reopenings پس از COVID-19 مستند

سه ماه از مرز محدودیت در سراسر قاره اروپا در حال آرام بودن امروز به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا قصد کمک به باز

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

سه ماه از مرز محدودیت در سراسر قاره اروپا در حال آرام بودن امروز به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا قصد کمک به بازگرداندن به شدت آسیب دیده و اقتصاد با استقبال بازدید کنندگان از کشورهای همسایه.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شده اعلام کرد فرانسه اولین پیروزی بیش از این ویروس و در حالی که کافی نت ها به طور کامل بازگشایی شد, او هشدار داد که این ویروس می تواند به بازگشت. وزیر اقتصاد همچنین تشویق مردم برای ادامه کار از خانه اگر آنها می توانند.

در انگلستان, انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است که اصرار مردم برای خرید با اعتماد به نفس به عنوان هزاران نفر از فروشگاه ها پرتاب باز کردن درهای خود را برای اولین بار از ماه مارس است.

BBC ستاد نشستن در بالای یکی از بزرگترین لندن خرید دالان بنابراین تولید استیون رایان و میزبان ویکتوریا کریگ از نسخه جهانی "بازار صبح گزارش" در زمان پیاده روی صبح به دیدن چه چیزهایی در حال شکل گیری در دوران جدید خرده فروشی و تجارت است. در زیر یک ویرایش متن مکالمات خود را با خریداران.

ویکتوریا کریگ: ما در حال گرفتن یک پیاده روی پایین خیابان نایب السلطنه و آن را به طور معمول خواهد بود قشنگ بسته بندی شده این وقت صبح. عبور کرده ایم مانند فروشگاه H&M که دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های داخل. نایک فروشگاه دارای یک خط در اطراف گوشه. ما را با فروشگاه اپل در لحظه ای است که من نمی دانم, احتمالا نیمی از افراد در صف انتظار برای دریافت در آن وجود دارد.

خارج از نایک گل سرسبد لندن فروشگاه در خیابان آکسفورد. (استفان رایان)

ما که تا حالا به گل سرسبد فروشگاه بریتانیا کتابفروشی غول Waterstones. این فروشگاه خاص است که بزرگترین در اروپا است. و در لحظه ای وجود دارد که شش نفر را در خط.

ما درخواست یک زن و شوهر از آنها را در یک فاصله امن به همین دلیل آنها در اینجا.

یک کسب و کار دانشجویی در سال آخر خود را می گوید او ترجیح میدهد با استفاده از کتاب های فیزیکی برای مطالعات خود و در حال حاضر که Waterstones باز است او در واقع می توانید آنها را دریافت کنید. او در انتظار در خط برای حداقل نیم ساعت. او در زمان حمل و نقل عمومی برای رسیدن به فروشگاه اتوبوس بود که "در واقع کمی سریعتر از حالت عادی اگر هر چیزی است."

یک جفت دیگر از خریداران گرسنه برای این فرصت را به خرید کتاب-فرد دوباره به حال شده است در انتظار در خط برای 45 دقیقه. یکی از آنها مشغول به کار بود در یک کتابخانه قبل از lockdown اما آن را تعطیل کن. دیگر خریداران فقط به پایان رسید او در سال دوم دانشکده بود و قرار بود با در نظر گرفتن یک سفر به آلمان در تابستان امسال است. در عوض او به دنبال کتاب به اشغال وقت خود را.

(ویکتوریا کریگ)

جیمز رام کردن ندارد که مدیر عامل Waterstones و مدیر عامل شرکت ایالات متحده کتابفروشی زنجیره ای بارنز و شریف.

کریگ صحبت با رام کردن ندارد و او توضیح داد که چه اقدامات خود شرکت کرده اند در محل قرار داده برای اطمینان خریداران ایمن ماندن به عنوان بیشتر فروشگاه ها شروع به باز کردن. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

رام کردن ندارد: آن را به طور عمده در مورد تلاش برای رسیدن به اجتماعی فاصله. بنابراین مارک هر دو در خارج از فروشگاه در پیاده رو دو متر و سپس در حال اجرا یک طرفه سیستم به عنوان آن را از طریق مغازه ها. ما باید دست خود را عفونی و ما عطسه ماموران در محل که جداگانه کتابفروشان در صندوقدار میز از مشتریان. و ما درخواست مشتریان که مرور و انتخاب کنید تا کتاب که آنها پس از آن تصمیم به خرید برای قرار دادن آنها را بر روی چرخ دستی به طوری که ما پس از آن می توانید آن را قرار داده و آنها را در بازگشت به مدت 72 ساعت به "خود زخم التیام یابد."

کریگ: این quarantining کتاب مفهوم که در واقع شده است بحث های زیادی در اینجا در انگلستان در عمل چگونه شما مطمئن شوید که مشتریان پایبند به سیاست ؟ و آیا شما نگرانی در مورد داشتن کافی نیست از هر کتاب را به نگه داشتن در قفسه است که مشتریان می توانند فهرست?

رام کردن ندارد: ما ندارد و یک نوع خشمگین گردش سهام است که شما می توانید برای مثال در سوپر مارکت ها. بنابراین برای ما, آن را, آن را بسیار ساده است. ما باید این چرخ دستی کتاب دریافت دور قرار داده و سپس آنها را دوباره. و واقعیت این است که ما باید ده ها هزار کتاب در فروشگاه های ما که از دست دادن تعداد نسبتا کوچک است که به مدت سه روز خواهد باشد.

کریگ: شما چه پیش بینی تقاضا برای بود ؟

رام کردن ندارد: ما می دانیم که برای مغازه ها گفت: ما تا به حال باز است. بنابراین هنگامی که ما از بازگشایی در آمستردام و در شهر بروکسل و ما می دانیم آنچه که ما همکاران اروپایی را تجربه کرده اند. و ما می دانیم آنچه که ما همکاران آمریکایی را تجربه کرده اند. و از آن شده است بسیار شبیه است که در شروع به فروش بسیار افسرده و دور نیست نیمی از آنچه که آنها به طور معمول خواهد بود. و به طور کلی ما در حال پیدا کردن در ایالات متحده آمریکا است که حل و فصل در حدود 20 درصد پایین بعد از حدود دو یا سه هفته.

کریگ: در ایالات متحده Barnes & Noble منتقل شده به یوتیوب برای نویسنده حوادث مانند کتاب خریدهای و خوانش. کسانی که به طور معمول انجام می شود در یک فروشگاه. بدیهی است که شده است یک ضربه بزرگ برای نویسندگان که می خواست برای ترویج کتاب های جدید, اما آنچه در آن به معنی برای فروشگاه های خرده فروشی? آیا شما فکر می کنم coronavirus تغییر کرده است راه مغازه ها را به کار گیرند به طور دائم ؟

رام کردن ندارد: برای ما وجود دارد که قطعا مثبت بوده است طرف به مستند. این قطعا ما مجبور به آنلاین ما ارائه می دهد بهتر است. اما رک و پوست کنده به عنوان کسبه ما عمیقا وفادار ماندهاند به ما فیزیکی ها و مغازه ها به تجربه فیزیکی. بنابراین ما امیدواریم که در برخی از نقطه است که ما قادر خواهد بود برای میزبان رویدادهای دوباره. اما من مطمئن هستم که هنگامی که ما انجام این کار, ما همچنین در جریان آنها. و ما را نیز درگیر می شود در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

و در ایالات متحده ما استفاده کرده ایم دوره از بسته شدن به آنچه ما تماس دوباره وضع فروشگاه های ما — که به معنای واقعی کلمه انجام یک نوع پاکسازی و reimagining از چه مغازه ها کتاب می تواند باشد.

کریگ: و این بود که بخشی از استراتژی خود را هنگامی که شما بیش از زمان در Barnes & Noble در وهله اول به نوع rework چگونه فروشگاه گذاشته شد. به طوری که من حدس می زنم شتاب طرح خود را کمی ؟

رام کردن ندارد: قطعا آن است. و ما باید به واقع حدود دو سال با داشتن یک نورد سری از فروشگاه تعطیلی در حالی که ما دوباره دراز مغازه ها حرکت همه چیز در اطراف و آنها را بهبود بخشد. اما بدیهی است ما توانستیم به سرعت بخشیدن به آن و فقط دست گرفتن لحظه ای از ما تعطیلی برای دریافت کار انجام می شود. بنابراین وجود یک پوشش نقره ای به ما بستن.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب