بسیاری از پدر و مادر نگه داشتن در back-to-school خرید

Back-to-school خرید شده است هرگز آسان برای Heritsch خانواده است. آن را یک گروه بزرگ: هفت بچه. وجود 13 ساله ماد

توسط AKHBAREMAAAA در 21 تیر 1399

Back-to-school خرید شده است هرگز آسان برای Heritsch خانواده است.

آن را یک گروه بزرگ: هفت بچه.

وجود 13 ساله مادلین 11 ساله النور, 9 سال الیور 7 ساله تئودور 5 ساله Ameleia, 3 سال میلادی و 3 ماهه پنه لوپه.

اگر این یک سال نرمال خانواده را شمع به ون — 12 نفره — و سر به کول خود را در نزدیکی شهر در ویسکانسین.

"آنها راه رفتن در اطراف و می گویند من می خواهم به این و این و این و پس از آن ما می خواهم آنها را به آن را امتحان کنید," گفت: پل Heritsch خود را پدر. "این یک رویداد بزرگ است."

شما می توانید تصور کنید آن را در حال حاضر ؟

"برای نگه داشتن همه بچه ها با پوشیدن ماسک های خود و دور از دیگران و نه فریاد به ترک فروشگاه همه در یک بار — من انتظار دارم آن را به یک چالش بزرگ است."

به طوری که آنها در حال برگزاری در حال حاضر چرا که آنها نیز منتظر شنیدن اینکه مدرسه را حتی اتفاق می افتد در فرد این سال است.

بازگشت به مدرسه فصل یکی از مهم ترین فروش دوره برای خرده فروشان. اما به چه معنا زمانی که هیچ کس می داند که اگر بچه ها در واقع رفتن به مدرسه در فرد ؟

در کالیفرنیا, جنیفر Aldrich است که با در نظر گرفتن رویکرد مخالف. او پسر Devin است 12 و می رود به مدرسه خصوصی. او رشد کرده است یک زن و شوهر از اینچ در طول همه گیر و نیازهای جدید لباس بنابراین او آنها را خریداری و به تازگی برای $700.

حتی اگر مدرسه از راه دور در این سال Devin را از موارد اصلی مانند khakis و سفید پیراهن یقه دار. "بنابراین او می تواند هنوز هم آنها را می پوشند [در خانه] — اگر من می توانم او را به" او گفت:.

Aldrich نیز خریداری لوازم: قلم نشانگر و نوت بوک. "من نگران بود که اگر من آن را در حال حاضر است که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر روی آن اجرا کنید," او گفت:.

نمایشگاه به اندازه کافی. همه ما به یاد داشته باشید کاغذ توالت کمبود.

Janelle Domeyer در نبراسکا می فرستد و او را 14 سال پسران دوقلو به مدرسه خصوصی بیش از حد, اما او در یک وضعیت متفاوت است. پول تنگ است و خود را در لباس مدرسه هزینه خواهد شد در مورد $350 به طوری که او را در انتظار است.

"به عنوان یک پدر و مادر من انجام بهترین من می توانم با آنچه من" Domeyer گفت. "و ما نه مانند صدمه زدن برای هر چیزی اما 350 دلار است که کمی به کنار فقط برای لباس و یکی دیگر از $200, شاید, فقط برای لوازم."

در ضمن در کالیفرنیا کلی Hunsucker بود در مورد روز دیگر و دیدم فروش همکاران در نظر گرفتن تابستان نمایش و قرار دادن back-to-school supplies.

"من تا به حال برای خنده" Hunsucker گفت.

او نه خود را ارسال سه تا از بچه ها به مدارس خود را حتی اگر آنها باز است.

"به نظر می رسید تقریبا تن-ناشنوا است. و من می دانم که هدف آنها به حق است ؟ آنها را به کار خواهم همه چیز ممکن است به حالت عادی بازگشت."

او راست. در این مرحله خرده فروشان در حال حاضر نگردند. تنها امید این است که پدر و مادر به خرید stuff.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de