نرخ وام مسکن کم خار بسیاری به تشکیلات جدید بکار تجاری

نرخ 30 سال ثابت وام مسکن کاهش یافت و به زیر 3 درصد در این هفته با توجه به وام مسکن امور مالی شرکت فردی مک. این

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

نرخ 30 سال ثابت وام مسکن کاهش یافت و به زیر 3 درصد در این هفته با توجه به وام مسکن امور مالی شرکت فردی مک. این اولین بار است که اتفاق افتاده است در 50 سال گذشته. برای برخی از مردم آن را یک فرصت به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن موجود خود را.

به قفل در این نرخ پایین Fannie Mae اقتصاددان ارشد داگ دانکن می گوید: مردم را به تشکیلات جدید بکار تجاری تقریبا دو تریلیون دلار از وام های مسکن در این سال می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری دیگر تریلیون دلار در سال 2021.

"کسانی که حجم عظیمی از مردم با استفاده از یک فرصت برای کاهش هزینه های ماهانه خود را," او می گوید.

بانک ها و شرکت های وام مسکن, کسب درآمد, هزینه های زمانی که مردم سرمایهاضافهاندوختن (persian) اما دانکن می گوید شرکت داشته اند مشکل نگه داشتن با تقاضا است.

اگر سال آینده شرکت ها چطور به دسته بهتر موجی از refinancing دانکن می افزاید که "نرخ وام مسکن در حال احتمالا به احتمال زیاد در 2.75 درصد محدوده."

نه هر کس می تواند استفاده از نرخ پایین و با همه گیر وجود ندارد بسیاری از خانه ها برای فروش در حال حاضر برای هر کسی که به دنبال خرید.

علامت فلمینگ اقتصاددان ارشد در آمریکا می گوید: "هر کس در مناقصه جنگ بیش از چند که در خارج وجود دارد" اما همچنین اشاره می کند که خانه صاحبان ندارد و مشوق های بسیاری برای فروش زمانی که آنها می توانید قفل در نرخ ارزان نیز هست.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب