چوب قیمت صعود به عنوان افراد گیر کرده در خانه ساخت آن gazebos آنها بوده ام قرار دادن

چوب است که یک کالا نیمه مانند دانه های سویا. گرگ کوتا رئیس جمهور Westline سرمایه, استراتژی های تماس خود را در

توسط AKHBAREMAAAA در 21 تیر 1399

چوب است که یک کالا نیمه مانند دانه های سویا. گرگ کوتا رئیس جمهور Westline سرمایه, استراتژی های تماس خود را در کار تجارت چوب های آتی مدیریت ریسک.

"شما نقل قول, چیزهای 30, 60, 90, 120 روز و شما نیاز به تعیین که خطر از آنجا که شما نمی خواهید برای تحویل که چوب تا زمانی که کار شروع به آمده به دلیل," او گفت:. "به طوری که آنها نیاز به قفل در خطر و تعیین کمیت که خطر حرکت رو به جلو است."

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل قیمت چوب در یک 2½ سال بالا است. اولین فروشگاه سخت افزار به فروش خیلی بیشتر از آن از کارگزاران انتظار می رود به عنوان مردمی گیر در خانه مقابله با آن-پروژه به تعویق افتاد. و اگر چه ساخت و ساز خانه متوقف شد به صورت یک بیت در ماه مارس و آوریل آن هرگز از بین رفت. اره میلز اما آهسته به شدت.

"شما ببینید یک کاهش در تولید" کوتا گفت. "و به ارمغان می آورد که تولید دوباره آنلاین شما نمی تلنگر سوئیچ نوری. در حال اجرا گروه کارخانههای چوب بری و خاموش کردن آنها و سپس تبدیل آنها را در یک آهسته روند پر زحمت," او گفت:.

کوتا گفت: در حال حاضر خریداران فقط در تلاش برای گرفتن دست خود را بر روی هر چوب آنها می توانند به هر قیمت.

پیت استوارت جمهور از چوب تجزیه و تحلیل شرکت Forest2Market اذعان می کند که تقاضای بالا برای چوب منجر خواهد شد و گروه های زیست محیطی به نگرانی در مورد جنگل زدایی. اما این نگرانی می تواند اغراق آمیز باشد.

"در ایالات متحده, ما در حال رشد 15 تا 20 درصد درختان بیش از ما در حال مصرف است که برای محیط زیست خوب برای همه چیز" استوارت گفت.

رشد بیشتر درختان نیز کمک خواهد کرد که اطمینان از چوب تغذیه سالم است که آن گروه کارخانههای چوب بری عقب بر گردیم به در حال اجرا در بخار.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن