شرکت هواپیمایی اجرائی برای رسیدن کاخ سفید روز شنبه برای ملاقات در COVID-19 مسائل

مدیران شرکت های هواپیمایی در حال رفتن به کاخ سفید در روز جمعه. در دستور کار گزارش: coronavirus مسائل از جمله چ

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

مدیران شرکت های هواپیمایی در حال رفتن به کاخ سفید در روز جمعه. در دستور کار گزارش: coronavirus مسائل از جمله چک کردن مسافران درجه حرارت و تماس با ردیابی نگرانی.

آن را در یک زمان می آید زمانی که هواپیمایی کارگران در حال التماس برای بیشتر دولت کمک کند.

بازار اسکات تانگ است که پس از این. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: چه هواپیمایی انجام شده است به محور عقب آگهی و نگه داشتن آنها را امن است ؟

اسکات تانگ: بزرگ هواپیمایی می گویند که آنها در حال غربالگری مسافری درجه حرارت در حال حاضر و گزارش ها نشان می دهد آنها را درخواست دولت و به دستور آن است. آنها نیاز به ماسک از بررسی تمام راه را برای ورود. اما این اعداد نشان می دهد که تنها حدود نیمی از یک میلیون آمریکایی در حال پرواز در هر روز است. که یک پنجم این مقدار طبیعی برای اوایل تابستان است. پس با این اعداد این است که یکی از بدترین رکود تا کنون برای این صنعت است.

بن-Achour: شرکت های هواپیمایی در حال حاضر دریافت برخی از 25 میلیارد دلار در امداد پول است. آنها درخواست برای اطلاعات بیشتر ؟

تانگ: شرکت های هواپیمایی نیست. که شما ذکر آنها از 25 میلیارد دلار در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و در عوض وعده داده شده به مردم غیر روحانی از طریق سپتامبر. چه کسی می داند اگر همه چیز را بهبود می یابند پس از آن ؟

اتحادیه ها به نمایندگی از صنعت هوایی کارگران به درخواست یکی دیگر از 25 میلیارد دلار برای تضمین شغل پس از پول به پایان می رسد در سپتامبر. 30. و برای خلبانان خطوط هوایی آمریکا می خواهند دولت برای خرید همه وسط صندلی به فضا است ، می گویند ما باید به شرکت های هواپیمایی در حال ارائه داوطلبانه buyouts به خود کارگران است.

من فقط به صحبت کرد جیمز کارلسون سخنگوی در International Association of Machinists and Aerospace Workers. او می گوید: اعضای خود را در حال حاضر در حال گرفتن داوطلبانه برگ و کار کاهش:

"شرکت هواپیمایی کارگران را به شدت و کمک کردن شرکت های خود را. و ما فقط می خواهید برای دیدن این طریق و انجام کارهایی است که هوشمند هستند. چرا که اگر ما فقط یک دست در رویکرد به این, ما یک وضعیت بسیار بدتر در دست ما در Oct. 1."

بن-Achour: آیا نجات هواپیمایی در نظر گرفته شده استفاده از آن پول ؟

تانگ: هر صنعت تماس خود را حیاتی است. ماه گذشته یک گروه از نام تجاری اقتصاددانان تحت فشار قرار دادند یک کار کاغذ در COVID-19 بازیابی بسته است. آنها دریافتند طولانی مدت بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را در حال سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و زیرساخت و پژوهش است. شرکت های هواپیمایی شد یکی از بدترین اجرا.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن