بسیاری از سالمندان دبیرستان در "کلاس COVID" در حال تجدید نظر در کالج خود برنامه

در حالت عادی سال ارشد بهار در دبیرستان دارای یک ریتم خاصی به آن است. مارس, کالج پذیرش شروع نورد در. مارس 1, تص

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

در حالت عادی سال ارشد بهار در دبیرستان دارای یک ریتم خاصی به آن است.

مارس, کالج پذیرش شروع نورد در. مارس 1, تصمیم روز. سپس جشن — prom, آخرین روز کلاس فارغ التحصیلی.

هر سال مانند ساعت ، به جز این یکی.

برای "کلاس COVID" به عنوان آنا Parra اردن گرفته شده برای تماس با او همکار سالمندان, همه چیز شده است طرح میتوانست از جمله در بسیاری از موارد برنامه های خود را برای کالج.

مانند بسیاری 18 ساله, Parra اردن نمی توانید صبر کنید به خارج شدن از خانه پدر و مادر در سی حرکت به یک خوابگاه, کالج شروع. در حال حاضر اگر چه او در حال برنامه ریزی برای انجام هر یک از کسانی که همه چیز در پاییز. به جای شروع در دانشگاه پیتسبورگ به عنوان برنامه ریزی شده او یک سال فاصله چیزی که او هرگز قبل از در نظر گرفته.

"من فقط می خواهم واقعا جای من دانشجوی سال اول سال تا پایان مانند من ارشد سال بود," گفت: Parra اردن است که مانند دانش آموزان در سراسر کشور به پایان رساندن دبیرستان حرفه ای آنلاین. "که فقط می تواند مانند یک دو پانچ."

با خیلی اطمینان اقتصادی و کمی وضوح به اینکه اکثر دانشگاه باز خواهد شد در پاییز رشد تعداد سالمندان دبیرستان در حال تجدید نظر در برنامه های خود را برای سال آینده. برخی در حال امید بستن برای بیشتر مقرون به صرفه در حالت عمومی دانشگاه به جای گران تر ، بیشتر دانش آموزان انتخاب به ماندن نزدیک به خانه. بهره در فاصله سال های مشخصی. و یکی در شش دانش آموزانی که در حال برنامه ریزی برای ثبت نام تمام وقت در یک چهار موسسه در سال آینده سقوط را تغییر ذهن خود را با توجه به نظر سنجی های اخیر از آموزش و پرورش شرکت مشاوره هنر و علم ، بیشتر به دلایل مالی.

"من قصد ندارم به پرداخت همه پول که شاید تا پایان انجام دوره های آنلاین و نمی تواند در یک کلاس تنظیم" Parra اردن گفت. "البته که نه. من حاضر. اگر من می تواند به جلوگیری از که از اتفاق می افتد, من قصد دارم به."

"من فقط می خواهم واقعا جای من دانشجوی سال اول سال تا پایان مانند من ارشد سال بود."

-آنا Parra اردن کلاس 2020

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها هنوز هم گفت: آنها برنامه را امتحان کنید برای باز کردن خود دانشگاه در پاییز اما فقط این هفته دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد که کلاس ها در تمام 23 از آن دانشگاه خواهد بود آنلاین برای ترم اول از سال آینده. با این کشور مقامات بهداشت عمومی هشدار در مورد موج دوم ممکن است از این بیماری همه گیر در پاییز یا زمستان, دانش آموزان, پدر و مادر و بسیاری از کالج مشاوران انتظار بیشتر مدارس در نهایت به دنبال Cal دولت منجر شود.

اگر که اتفاق می افتد, کالج مشاوران و دانشکده های خود پیش بینی دانش آموزان بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد ارزیابی مجدد برنامه های خود را.

"آن را در اوایل. ما باید صبر کنید و ببینید چه ژوئیه و اوت هنوز هم شبیه" گفت: Jeff فولر مدیر کالج مشاوره در طوقه کالج یسوعیون مقدماتی یک در هوستون. "خانواده در حال بحث است نیویورک یا بوستون یا سواحل غرب رفتن به باز کردن ؟ چه پسر من سقوط یادگیری نگاه مانند? آن مجازی است ؟ آن است که چهره به چهره ؟ بنابراین بسیاری از کسانی که هنوز چیزهایی هستند که در هوا. و من هنوز هم فکر می کنم ما می تواند برخی از خانواده ها درخواست برای فاصله سال یا deferrals در ژوئیه اگر مدرسه بیرون می آید و می گوید ما در حال رفتن به مجازی برای ترم اول."

چشم انداز ترم پاییز بودن به طور کامل آنلاین است که توجه عمده برای سالمندان دبیرستان در سراسر کشور بسیاری از آنها هنوز هم وزن کالج تصمیم گیری حتی اگر سنتی آوریل 1 مهلت گذشته است. دانشجویان فعلی تا حد زیادی نسبت به انتقال به یک تجربه آنلاین — برخی خواسته اند کالج ها برای بازپرداخت دیگران شکایت کرد. اکثر دانشجویان ورودی می گویند آنها انتظار می رود به پرداخت کمتر اگر ترم پاییز از راه دور است چیزی چند دانشگاه را خطاب در این نقطه است.

حکیم سگورا سقوط در عشق با Loyola Marymount University در لس آنجلس هنگامی که او در بازدید از پاییز گذشته. در حال حاضر او در تلاش برای کشف کردن اگر هزینه به ارزش آن است. (حسن نیت ارائه میدهد حكيم سگورا)

"آن را تقریبا می تواند کمی از یک برکت و رحمت در لباس مبدل, اگر آنها فقط به کاهش هزینه و آن را به صورت آنلاین از طریق ترم پاییز گفت:" سیج سگورا یک دبیرستان ارشد که هنوز در تلاش برای کشف کردن اگر او می تواند استطاعت مدرسه رویای خود را. "این تقریبا مانند من با توجه به این زمان این دوره رایگان برای دریافت پول قبل از من رفتن."

سگورا زندگی می کند که با مادر بزرگ خود را در منطقه خلیج در کالیفرنیا همواره شناخته شده است او می خواست برای رفتن مستقیم از دبیرستان به چهار سال ، هنگامی که او تور Loyola Marymount University پاییز گذشته او را سقوط در عشق با پردیس. به عنوان یک رقاص لوس آنجلس نیز فقط احساس می کند مانند او می خواهد به.

اما بسیاری تغییر کرده است پس از اعمال او بیش از زمستان است. مادر بزرگ خود که بالا بردن او را به خود او است و آرایشگاه و نبوده است قادر به کار از اواسط ماه مارس. از آنجا که سگورا است تعجب اگر آن را به ارزش هزینه اضافی $15,000 یک سال برای رفتن به Loyola Marymount بیش از دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید که در آن او می خواهم در ایالتی.

"این است و آن را کمی سخت تر برای ما به شکل از چگونه ما در حال رفتن به پرداخت سال اول شهریه" گفت: سگورا که با این نسخهها کار در Chick-fil-A برای کمک به پوشش هزینه ها و صرفه جویی برای کالج. "ما در حال تلاش برای آن را به کار می کنند اما این احتمال وجود دارد که آن را نمی خواهد."

او در تلاش برای درخواست تجدید نظر خود را از کمک های مالی ارائه از Loyola Marymount, اما اگر آنها نمی آیند با پول بیشتر او هنوز مطمئن شوید که چه باید بکنید.

"قیمت حال حاضر فقط واقعا دشوار است," او گفت:.

"از آنجا که اطلاعات در حال تغییر است زیر پای ما, روزانه, من فکر می کنم که تصمیم گیری روزانه در حال تغییر است."

-لری Chajet co-مدیر کارا نیویورک

از اواسط ماه مارس بیش از 36 میلیون نفر از مردم از دست داده اند از جمله بسیاری از کسانی که دانشگاه موظف بچه ها. با واقعی نرخ بیکاری به احتمال زیاد بیش از 20 درصد خانواده ها بیشتر از همیشه در حال تلاش برای کشف کردن که آیا و چگونه آنها می توانید استطاعت به پرداخت برای کالج و یا اینکه آیا آنها می خواهند به در این لحظه خاص در زمان.

"از آنجا که اطلاعات در حال تغییر است زیر پای ما, روزانه, من فکر می کنم که تصمیم گیری در حال تغییر است روزانه" گفت: لری Chajet co-مدیر در کالج دسترسی: تحقیق و یا کارا نیویورک است که با این نسخهها کار کم درآمد و نسل اول دانش آموزان است. "من همچنین فکر می کنم زندگی مردم در حال تغییر روزانه. بنابراین من فکر می کنم این ایده از مقدار وام بدهی مردم جمع شدن برای کالج, من نمی بینم افرادی که مایل به چوب گردن خود را برای این نوع از وام در حال حاضر."

کالج مشاوران تشویق دانش آموزانی که پدر و مادر شغل از دست داده اند و یا تا به حال یک تغییر عمده در درآمد به دلیل همه گیر به درخواست تجدید نظر خود را به کمک های مالی بسته است. آنها همچنین با بررسی بسیاری از سوالات را از دانش آموزان مضطرب و نگران پدر و مادر است.

"دانش آموزان دبیرستان و سالمندان بسیار انعطاف پذیر در مورد این مسائل گفت:" سام بیگلو مدیر کالج مشاوره در میانه مدرسه در کنکورد ماساچوست است. "ما در حال پیدا کردن که آنها در حال انجام به خوبی با تصمیم گیری. به صداقت آن را بیشتر از پدر و مادر خود را که در حال مبارزه کمی با تصویر بزرگ."

بسیاری از سوالات آنها در حال دندان شکن در این نقطه: چه خواهد شد به ترم پاییز نگاه مانند? آن را در فرد و یا آنلاین ؟ خواهد شهریه کاهش می یابد? آن خواهد شد ارزش آن را?

"آن را کمتر مورد من رفتن به کالج ؟ اما در مقایسه با دانشگاه های و گفت: چه بازگشت ؟ نمی دانستند امروز اگر آن را مجازی و یا چهره به چهره" فولر گفت. "به دنبال آن از لنز باید پرداخت کنم $40,000 یا بیشتر برای این آموزش و پرورش هنگامی که وجود دارد یک مدرسه که به من ارائه فقط به عنوان خوب آموزش و پرورش است اما در کسری از هزینه ؟ من فکر می کنم کسانی که تکه های عظیمی است که ما زمان زیادی را صرف صحبت کردن در مورد با خانواده ما."

گابریل کوه یکی از فولر دانش آموزان در طوقه یسوعیون است فکر زیادی در مورد این سوال از آنچه در کالج است که ارزش مالی. او تصمیم گرفته نشده و در عین حال که در آن او را به رفتن در سال آینده حتی اگر رسمی تصمیم گیری در تاریخ آمده است و رفته است. او را به عقب و جلو بین دانشگاه تگزاس در آستین که در آن او می خواهم در دولت شهریه و گرجستان است که کمی گران تر اما که در آن او می خواهم که انعطاف پذیری بیشتری به خود را تغییر عمده از مهندسی به علوم کامپیوتر که او در حال حاضر فکر او ممکن است می خواهم به انجام.

با توجه به وضعیت اقتصادی و عدم اطمینان در مورد آینده هر چند او احساس می کند مانند هزینه احتمالا باید مغلوب ساختن پیشی جستن هر چیز دیگری. حتی اگر مادر خود است که هنوز هم به کار او بسیار هماهنگ به این واقعیت است که هیچ چیز این روزها احساس می کند تضمین شده است.

"من فکر می کنم چیزی که قطعا به نگرانی از همه که من می دانم این است که امنیت شغلی رفتن به جلو" کوه گفت. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر در چهار سال آینده پیدا کنیم که ناگهان همه از یک منبع اصلی درآمد محروم است و ما برای رفتن به در یک موقعیت که در آن همه ناگهان من قصد دارم به آن را سنگین وام های دانشجویی فقط قادر به پرداخت هزینه برای رفتن به کالج؟"

گابریل کوه در حال برنامه ریزی برای شروع در پاییز, حتی اگر آن را آنلاین, اما او هنوز هم در تلاش برای تصمیم گیری که در آن. (حسن نیت ارائه میدهد گابریل کوه)

چون خیلی هنوز در شار بسیاری از کالج ها در این سال تحت فشار قرار دادند موعد مقرر خود را به عقب به ژوئن 1 و کسانی که نمی باید به طور کلی بوده است انعطاف بیشتری با دانش آموزانی که خواسته اند برای زمان بیشتری برای تصمیم خود را. حتی بسیاری از دانش آموزان در حال قرار دادن سپرده در مدارس مختلف — یک عمل است که بسیار دلسرد — برای نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

کالج ها به خوبی آگاه هستند که کلاس های خود را تقریبا به عنوان firmed برای سقوط به عنوان آنها خواهد بود در این نقطه هر سال دیگر. بسیاری از آنها در حال حاضر تبدیل به waitlists زودتر نسبت به گذشته.

"این waitlist فعالیت بوده و باور نکردنی پر جنب و جوش و در حال حاضر بیشتر از آن شده است در هر سال" فولر گفت. "ما باید موسسات که در حال کشیدن از لیست دانش آموزانی که بوده است را تکذیب کرد و آنها گفته بودن خود را انکار است که در حال حاضر یک waitlist و یا خود را انکار و در حال حاضر بستری است."

بسیاری از waitlist ارائه می دهد و او را از شنیدن در مورد آینده با یک نکته — هیچ کمک مالی و اغلب هم زمان بسیار کمی برای تصمیم گیری است. کوه در ابتدا waitlisted در یکی از کالج های او بیشتر علاقه مند در دانشگاه سانتا کلارا خصوصی یسوعیون مدرسه در کالیفرنیا است.

"آنها به من ایمیل فرستاده و گفت:" هی بنابراین شما در استخر بالا برای ما waitlist اما قبل از ما قبول شما ما نیاز به دانستن است که اگر ما قبول شما, شما در حال رفتن برای ثبت نام بر این فرض استوار است که شما نمی خواهد دریافت هر گونه کمک هزینه تحصیلی و یا کمک های مالی هیچ کمک مالی,'," او گفت:.

او کاهش یافته است.

بیگلو شنیدن در مورد آن اتفاق می افتد بسیاری, هم, و او را در مورد آنچه در آن به معنی برای دانش آموزانی که نیاز به کمک های مالی.

"ما شاهد بسیاری از کالج پذیرش پرداخت کامل دانش آموزان است. آنها لزوما رفتن به waitlist خود را از نظر مالی نیازمند بکار نامزدها," او گفت:. "که نابرابری در حال حاضر وجود داشته اما آن را قطعا در حال تشدید کالج" نگرانی های مالی ... من فکر می کنم در حال حاضر زنده ماندن, برای بهتر یا بدتر شدن یک دانش آموز است که می تواند پرداخت شهریه قادر به ثبت نام در پاییز آنها را می دهد یک مزیت است که بسیار ناعادلانه است."

دانش آموزانی که خانواده می توانید استطاعت به پرداخت برای کالج احساس جامد به طور کلی در برنامه های خود را برای سال آینده با توجه به کریگ Goebel یک اصل در هنر و علوم ،

"بالاتر درآمد و دانش آموزان بودند خود را سپرده و نسبتا با اعتماد به نفس در خود سپرده است. اما کمتر درآمد بیشتر نسل اول جمعیت حتی دانش آموزان از رنگ بودند بسیار کمتر به احتمال زیاد به سپرده گیری و نمایش خیلی بیشتر نگرانی در مورد آنچه که حتی امکانات خود را برای سقوط" او گفت:. "ما شاهد بسیاری از کسانی که به طور سنتی دانش آموزان محروم بودن نهفته بسیاری در راه منفی در اینجا."

"من نوع گوشی در این مورد همه چیز و در حال حاضر من نوع حل کردن کمی."

-مریم گلی سگورا کلاس 2020

یکی دیگر از نشانه ای است که همه گیر ممکن است بازداری برخی از سالمندان دبیرستان از رفتن به کالج در سال آینده: به عنوان از آوریل 1 حدود 3 درصد کمتر از دانش آموزان به اتمام بود FAFSA و یا نرم افزار رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی از این زمان در سال گذشته است. بدون آن خانواده های واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال از جمله پل کمک های مالی و وام های دانشجویی.

لری Chajet که با این نسخهها کار کم درآمد اولین نسل دانشجویان در نیویورک است نگران بیش از حد در مورد آنچه اتفاق می افتد در طول چند ماه آینده. در یک سال معمولی او گفت: "تا یک سوم از دانش آموزان کم درآمد رها کردن آن کالج قصد دارد در تابستان."

در حال حاضر با دانش آموزان جسمی جدا از معلمان خود و دوستان و دیگر رسمی سیستم های پشتیبانی و با بسیاری از خانواده خود را در مخاطره مالی مواضع Chajet انتظار "تابستان ذوب" بسیار بالاتر می باشد.

"اگر وجود دارد نه تابستان پشتیبانی این تابستان برای کسانی که سالمندان, در صورتی که قادر به دریافت که حمایت از خانه های خود را," او گفت:, "من فکر می کنم کالج رفتن نرخ در حال رفتن به تانک."

مقدار زیادی بستگی دارد به آنچه اتفاق می افتد در هفته های آینده و ماه.

گابریل کوه است که هنوز هم نگه داشتن امید که او را در برخی از نقطه به زودی قادر خواهید بود به تور گرجستان فناوری و گرفتن احساس برای محل اگر نه مردم. او همچنین نوع انتظار برای دیدن آنچه که هر دو Georgia Tech و UT Austin در نظر دارد تا پایان بودن برای پاییز و اگر یکی را آنلاین و دیگر در فرد است که ممکن است نوسان خود را انتخاب کنید. اگر هر دو در حال حاضر هر چند او هنوز هم در حال برنامه ریزی برای رفتن.

"من می خواهم به جلو و در مسیر باقی بماند" او گفت:. "حق به آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و پس از آن فقط مقابله با شرایطی که من را به عنوان بهترین که من احتمالا می تواند."

حکیم سگورا همان احساس است. او waffled کمی در ابتدا تحت الشعاع همه عدم اطمینان و هزینه با مادر بزرگ خود را بیکار.

"من گفتم که من فقط باید تسلیم من پذیرش? یا باید من یک سال فاصله?" او گفت:. "من فکر می کنم من را از طریق رفت حداقل هشت گزینه های مختلف با مادر بزرگ من و او را مانند" چه اتفاقی افتاد ؟ شما فقط میخوام به دانشگاه بروند.' و گفتم حق با شما هستیم.' من فکر می کنم من نوع گوشی در این مورد همه چیز و در حال حاضر من نوع حل کردن کمی."

در حال حاضر او را به تلاش برای تصمیم گیری که در آن به جای این که آیا او باید در همه, که احساس می کند خوب است. تلاش برای گرفتن خوب با بد. و با تکیه به احتمال زیاد به سمت چسبیده با Loyola Marymount با وجود هزینه بالاتر.

"من بیشتر در حصار اما مادر بزرگ من فقط می خواهد من را به رفتن به خواب من ، او شده است برای هل دادن آن او آن را می خواهد برای من فقط به عنوان بد به عنوان من," او گفت:. "من می دانم که من مشاوران و معلمان از مدرسه نیز می خواهید من برای رفتن. آن را واقعا خوب است که حداقل حتی اگر من کمی مطمئن نیستید هر کس در اطراف من واقعا حمایتی از من رفتن به جایی که من همیشه می خواستم برای رفتن."

آنا Parra اردن هر چند خیلی از آنچه که او به دنبال به جلو به مورد است تجربه. گرفتن در یک خوابگاه بود در کلاس های درس در دانشگاه بود بخشی از یک جامعه است. و او را متقاعد شده است که نمی تواند اتفاق می افتد در این پاییز.

پس اگر او را فراتر از آماده به حرکت بر روی خود او را با زندگی پدر و مادر او در حالی که طولانی تر است. صرف برخی از وقت با کیفیت با برادر کوچک او که تنها 4. و امیدوارم در برخی از نقطه در سال شروع به کار و یا کارآموزی و سفر با بهترین دوست او.

"من حدس می زنم من فقط امیدوار و خوش بین است که حداقل شش ماه از در حال حاضر ما خواهید بود در یک جای بهتر و اجتماعی فاصله نمی خواهد که به هنجار. اما پس از آن من فقط میخوام باید به رول با مشت. من فقط می خواهم یک مقدار زیادی از زمان برای کشف کردن که من هستم, من حدس می زنم," او گفت:.

"من با آن خوب چون من می دانم که من به رفتن به کالج. من خواهد شد در برخی از نقطه. و که برخی از نقطه خواهد بود در عرض یک سال است. بنابراین من می توانم صبر کنید یک سال است. من می تواند انجام این کار است."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب