بسیاری از کمبود های مالی backstop در میان همه گیر

یک قطعه از داده ها که میپرد در آخرین بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی اندازه گیری چقدر متزلزل بسیاری از مردم را در

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

یک قطعه از داده ها که میپرد در آخرین بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی اندازه گیری چقدر متزلزل بسیاری از مردم را در امور مالی هستند.

ما پرسید: مردم چگونه از آن دشوار خواهد بود برای آنها را به پرداخت هزینه های غیر منتظره از $1,000. تقریبا 60 درصد از پرسش شوندگان گفتند که باید یک زمان سخت نوسانی آن است.

اما این بار ما اضافه شده و بخش دیگری به این سوال: چه در مورد هزینه های غیر منتظره از $250? بیش از 40 درصد گفت: آنها را در تلاش برای مدیریت آن است.

یک نفر که در پاسخ به ما بررسی شد و 66 سال سن توماس بنتون در سنت لوئیس. او یک مدیر منطقه یک رستوران مواد غذایی سریع و در میان همه گیر خود را ساعت رفت از حدود 50 هفته 30.

"من چشم انداز مالی در حال حاضر بسیار تلخ" بنتون گفت. او قطعا نمی تواند پرداخت هزینه های غیر منتظره از 1000 $و احتمالا 250 دلار یا, او گفت:.

"من حتی نمی توانستم 300 دلار بود ، این نیمه خشن" بنتون گفت.

او نیاز است که 300 دلار برای اجاره این ماه است. به طور معمول او ممکن است تماس با دوستان و خانواده برای کمک در شرایط اضطراری اما آنها در همان قایق است.

سارا Sattelmeyer پروژه مدیر در تراست خیریه پیو گفت: حتی در زمان عادی بسیاری از مردم در تلاش برای جذب یک, بزرگ, هزینه های غیر منتظره.

"بیشتر خانواده ها از کار یا زندگی چک چک و یا در حال انجام کار و مراقبت از کودک" او گفت:. "حتی کوچک هزینه های غیر منتظره می تواند واقعا پرتاب یک آچار در خانواده های ترازنامه است."

برای بسیاری از مردم COVID-19 است که هزینه های غیر منتظره با ناگهانی زیان کار برجسته چقدر ناپایدار ثبات مالی می شود.

"نه تنها آنها نه پس انداز, اما آنها حتی نمی باید درآمد گفت:" لیزا جانسون, همکار مدیر مرکز توسعه اجتماعی در دانشگاه واشنگتن. "آنها نمی باید این درآمد حتی برای پر کردن هر گونه پس انداز است که آنها دارند."

در نظر سنجی ما, برخی از گروه های جمعیتی به نظر می رسد خیلی بیشتر محافظت در برابر این شوک اقتصادی بیش از دیگران است. بیست و هفت درصد از پاسخ دهندگان سفید گفت: an unexpected $250 هزینه خواهد بود دشوار است برای پوشش نسبت به 50 درصد از اسپانیایی ها و 59 درصد از آمریکایی های آفریقایی مانند توماس بنتون.

"در حال حاضر من برای استفاده از زمانی که من پرداخت می شود در هفته آینده — من به گرفتار اما این هفته این نوع گیج کننده" بنتون گفت.

این نوع از وضعیت است که باعث ایجاد اقتصادی اضطراب در هر زمان و حتی بیشتر در طول یک بیماری همه گیر.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن