بازار در واکنش به COVID-19: سهام پس از افزایش تغذیه اعلام $2.3 تریلیون دلار در وام

این پست به روز شده در مارس 9 در 8:48 p. m. به وقت شرق. بررسی هفته آینده برای بازار بیشتر به روز رسانی. بازاره

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

این پست به روز شده در مارس 9 در 8:48 p. m. به وقت شرق. بررسی هفته آینده برای بازار بیشتر به روز رسانی. بازارهای سهام ایالات متحده بسته شده در آوریل 10 در رعایت جمعه خوب.

عمده شاخص های سهام افزایش یافت زیر فدرال رزرو اعلام کرد که آن را به ارائه اضافی $2.3 تریلیون دلار در وام برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار و دولت های محلی.

در پایان معاملات روز شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود به حال بیش از 285 امتیاز S&P 500 به بیش از 39 امتیاز و شاخص Nasdaq composite با بیش از 62 امتیاز.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: تغذیه نقش است به "ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت اقتصادی است."

روز چهارشنبه سهام رسید زیر سن. برنی ساندرز' اعلام کرد که او را رها انتخابات ریاست جمهوری که در سمت چپ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد. بیش از دو سوم از سرمایه گذاران بازدید بایدن به عنوان ترین سهام بازار پسند نامزد حزب دموکرات با توجه به 2019 RBC بررسی سهام آمریکا سرمایه گذاران. ساندرز' پلت فرم شامل مدیکر برای همه, یک مالیات بر ثروت و اصلاحات وال استریت که شامل شکستن بانک های بزرگ است.

کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci همچنین گفت: آمریکا شاهد "برق امید" با توجه به COVID-19 گیر با مرگ و میر عقب تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

در یک roller-coaster هفته عمده شاخص های سهام بسته پایین تر در روز سه شنبه داو نوردی 900 امتیاز قبل از flatlining در آخرین ساعت از جلسه.

گسترش COVID-19 متزلزل شده بازارهای مالی و منجر به اخراج در سراسر کشور است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و بیش از 85,700 مردم فوت کرده اند, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در ایالات متحده و ایالات متحده تعداد موارد تایید شده بیش از حد 455,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافته است و به بیش از 16,300.

در اینجا نگاهی به چگونگی عمده شاخص سهام بوده است در واکنش به این خبر پس از آغاز سال:

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن