متل بانک ها در نگه داشتن بچه ها مشغول در طول همه گیر

اوایل در طول اقامت در خانه سفارش مردم به دنبال راه هایی برای ماندن مشغول است. صنعت اسباب بازی تحلیلگر کریس بای

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

اوایل در طول اقامت در خانه سفارش مردم به دنبال راه هایی برای ماندن مشغول است. صنعت اسباب بازی تحلیلگر کریس بایرن گفت: آنها reprioritized صرف.

"پول که رفت به تعطیلات و یا انواع دیگر از سرگرمی برای خانواده ها است که در حال حاضر واقعا در رفتن به اسباب بازی" بایرن گفت.

حتی افرادی که از کار هنوز توپخانه از پول نقد برای اسباب بازی گفت: دانشگاه ایالتی سن خوزه جامعه شناس الیزابت شیرین است. "پدر و مادر در تلاش بودند به بافر خود را از کودکان مستقیم و بی واسطه از بحران" شیرین گفت.

که کار می کرد برای برخی از شرکت های اسباب بازی. مردم خرید پازل ها و بازی ها خانواده ها می تواند با هم بازی. اما ابزار تحلیلگر ریچارد Gottlieb گفت: آن کار نمی کند برای ماتل.

"محصولات آنها فروخته نمی شد این محصولات است که در تقاضا" گوتلیب گفت. که شامل باربی امریکایی عروسک داغ چرخ Fisher-Price — نه آنها پرواز کردن قفسه ها در همان راه

ماتل چرخد و در طول همه گیر گفت: خالد Samirah یک تحلیلگر با millward brown, بازی, برای لحظه ای در دست با بازاریابی است که با استفاده از عبارت "بازی هرگز لغو شد." این شرکت پر شده وبلاگ خود را با انجام آن را به خودتان فعالیت های ساخته شده در اطراف خود را به علامت های تجاری است که پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای آموزش کودکان خود را در حالی که آنها بازی کند.

"آنها در حال تبدیل شدن مهم تر در حال حاضر به پدر و مادر به عنوان آنها در حال حاضر گرفتن به عادت و آموزش کودکان خود را در خانه" Samirah گفت.

به عنوان مستند میکشد بر پدر و مادر ممکن است به دنبال اسباب بازی هایی که احساس آشنا مانند ماتل را شیرین گفت.

"آنچه من می بینم که صنعت اسباب بازی انجام است که در ادامه به بازگشت به محاکمه و درست همه چیز به جای کاوش راه های جدید," او گفت:.

اما به طور کامل به دست آوردن مجدد زمین آن را از دست داد در اوایل بیماری همه گیر ماتل نیاز سینما به بازگشایی و هالیوود به رفتن دوباره گفت: Kevin Sandler, یک, فیلم و رسانه, مطالعات استاد در دانشگاه ایالتی آریزونا.

که به دلیل "فیلم franchises اساسا اسباب بازی فرانچایز" سندلر گفت.

و بدون ترشح باز روز مانند یکی از تصاویر جهانی به تعویق افتاد برای آن "عوامل" فیلم این بهار, این اسباب بازی لازم نیست بزرگ "بده! بده! من می خواهم!" فشار پشت سر آنها.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im