گوشت فرآوری گیاهان COVID-19 نقاط داغ. آنچه که برای آمریکا عرضه مواد غذایی?

گوشت فرآوری و بسته بندی صنعت یکی از آخرین به فاش کردن مقیاس COVID-19 اختلالات. با موارد در کارخانجات و مزارع ا

توسط AKHBAREMAAAA در 8 اردیبهشت 1399

گوشت فرآوری و بسته بندی صنعت یکی از آخرین به فاش کردن مقیاس COVID-19 اختلالات. با موارد در کارخانجات و مزارع افزایش متحده آمریکا وزارت کار و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در حال صدور دستورالعمل مشترک برای حفظ کارگران امن و جلوگیری از اختلال در کشور گوشت عرضه است.

بازار را Nova Safo به آخرین دستورالعمل.

"آنها در حال رفتن به صدا آشنا برای بسیاری از ما," او گفت: بازار را کیمبرلی Adams. "آنها عبارتند از توصیه های مانند کارگران ایستاده حداقل 6 فوت از هم جدا نیست و تجمع در مناطق مانند ورودی و اتاق استراحت با استفاده از پارچه پوشش صورت اجرای موانع فیزیکی مانند پلکسی گلاس بین کارگران و غربالگری کارکنان به صورت تب به عنوان آنها در آمده است."

اما نباید که اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

"آن اتفاق می افتد شده است به تازگی, اما برخی از کارگران ادعا می کنند که این اقدامات اجرا شده اند خیلی دیر" Safo گفت.

"به خاطر داشته باشید: این گیاهان باید به حال به نگه داشتن عامل زیرا آنها در نظر گرفته بخشی از ملت زیرساخت های حیاتی. بسیاری از کارکنان این گیاهان در مجاورت نزدیک به یکدیگر برای ساعت ها در یک زمان به طوری که آنها حساس هستند."

تعدادی از گیاهان پردازش گوشت در سراسر کشور بسته اند با توجه به شیوع بیماری. که اعمال فشار بر این کشور گوشت عرضه است.

"رئیس تایسون مواد غذایی یکی از بزرگترین گوشت پردازنده ها فقط در زمان پر-صفحه تبلیغات بیش از آخر هفته در نیویورک تایمز و واشنگتن پست هشدار داد که میلیون ها پوند از گوشت می تواند 'ناپدید' از زنجیره تامین" Safo گفت.

است که بر قیمت گوشت در فروشگاه مواد غذایی. در همان زمان گزارش وجود دارد که مزارع در حال آماده سازی برای کشتار به عنوان بسیاری از 2 میلیون جوجه از آنجا که آنها نمی تواند پردازش آنها — وجود دارد هیچ جایی برای آنها را.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب