سلامت روان هزینه ممکن است به دلیل COVID-19

این COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست هزینه های مراقبت های بهداشتی توسط کارفرمایان که ارائه بیمه درمانی. آنها

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

این COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست هزینه های مراقبت های بهداشتی توسط کارفرمایان که ارائه بیمه درمانی. آنها ممکن است صرفه جویی در پول در این سال به عنوان برخی از کارکنان قرار داده مراقبت به دلیل بیماری همه گیر. اما آنها به نظر می رسد هزینه های بیشتر در حال حاضر در سلامت روان, خدمات, بر اساس یک نظرسنجی جدید از شرکت حسابداری PwC.

PwC سلامت موسسه تحقیقات می کند یک گزارش سالانه کارفرمایان هزینه های مراقبت های بهداشتی. و وجود دارد یک تفاوت بزرگ در این سال به دلیل بیماری همه گیر. بن Isgur سران موسسه.

"کارفرمایان در حال ساخت بهداشت روانی یک اولویت به دلیل آن است که واقعا در علاقه خود را به نگه داشتن مردم خود را سالم و مشغول به کار مولد" Isgur گفت.

Isgur گفت: این موسسه در مصاحبه با بیش از 400 کارفرمایان و حدود 12000 نفر است. تقریبا یک سوم از این کارگران تا به حال دیده مراقبت از سلامت روان خدمات و یا برنامه ریزی برای. و کارفرمایان در حال ارائه مزایای جدید.

"بهداشت و سلامتی برنامه های است که ممکن است کمک به مراقبه و کاهش استرس" Isgur گفت.

کارکنان نیز با داشتن مجازی بازديد با مشاوران. Isgur گفت: کارفرما هزینه های روانپزشکی خدمات افزایش 43 درصد از سال 2014 تا 2018. و آنها ممکن است صرف حتی بیشتر از این سال است. JoAnn Volk در دانشگاه جورج تاون مرکز در بیمه سلامت, اصلاحات گفت: با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری "1 در 3 نفر گزارش داد که آنها در حال تجربه یا اضطراب یا افسردگی به عنوان یک نتیجه از COVID-19."

اما کارفرما هزینه های مراقبت از سلامت روان نیست نامحدود است. مایکل شهری هدایت کاردرمانی برنامه در دانشگاه نیوهیون.

"آنها ممکن است تنها پوشش یک یا دو بازدیدکننده داشته است را برای شما به صحبت با کسی" شهری گفت.

و یا شما نیاز به پرداخت هزینه های سنگین معافیت. و بازدید مجازی کار نمی کند برای همه. برخی از مردم — ولع مصرف چهره به چهره در طول همه گیر — نیاز به در فرد مشاوره است که می تواند هزینه کارفرمایان بیشتر.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن