میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال انتظار برای شغل خود را به عقب می آیند. آنها ممکن است.

بیش از 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری از اواسط ماه مارس. که در حدود 1 به 4 از کارگران که تا به حال کار

توسط AKHBAREMAAAA در 10 خرداد 1399

بیش از 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری از اواسط ماه مارس. که در حدود 1 به 4 از کارگران که تا به حال کار قبل از همه گیر رسید.

بسیاری از کسانی که بودند و گذاشته پشت در مارس گفت: وزارت کار است که آنها در نظر گرفته شده خود را اخراج "موقت" -- که آنها می شده است furloughed و خواهد بود در محل کار در برخی از نقطه.

اما "برخی از نقطه" به نظر می رسد کشیدن برای برخی از آنها و بازگشت از اخراج ممکن است اتفاق می افتد در همه.

بسیاری از مشاغل در حال آمدن به عقب و در عین حال از آنجا که بسیاری از کسب و کار ممکن است هرگز دوباره.

بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در S&P, جهانی, به نقل از یک نظرسنجی که توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی در مارس که حدود یک چهارم از صاحبان کسب و کار نگران شرکت های خود را نمی خواهد زنده ماندن بیش از دو ماه.

"این بدان معنی است که کارهایی که در انتظار بودند برای کسانی که به طور موقت بیکار نمی شود وجود دارد," Bovino گفت.

و با بیکاری در حال حاضر در دو رقمی "در حال حاضر است به خصوص دشوار زمان برای جستجوی کار به دلیل استخدام کند شده است در سراسر کلی اقتصاد" گفت: AnnElizabeth Konkel یک اقتصاددان در واقع استخدام آزمایشگاه.

حتی در برخی از قبلا پررونق بخش است.

سانجی Khandelwal 54 است و او مشغول به کار در با تکنولوژی بالا سرمایه گذاری شغل. او دو بچه ها و بزرگ دره سیلیکون وام مسکن را پوشش دهد.

"در واقع من گفت: من قرار بود گذاشته [در] پایان ماه فوریه" Khandelwal گفت. "من رسیده به سرعت به شبکه من."

او در یک مصاحبه پس از آن ،

"و همه آنها به نظر می رسید برای رفتن واقعا خوب است. و پس از آن من ایمیل و گفت: هی با همه چیز در رفتن ما فقط نوع آن را در خود نگه دارد," او گفت:.

پس از آن جیرجیرک.

"من نمی بینم بازار کار rebounding بسیار سریع" Khandelwal گفت. "را به عنوان آن می آید و من فکر می کنم آن را می شود سخت تر برای تجربه کرده و گران تر کارگران مثل من."

در ضمن بخش هایی که در حال استخدام در حال حاضر در حال ارائه پایین ماهر, کاهش شغل پرداخت.

"E-commerce, تحویل, سوپر مارکت ها — این همه صنایع که در آن تقاضا کرده است و حتی افزایش طول بحران" گفت: Daniel ژائو ارشد اقتصاددان و دانشمند داده در Glassdoor.

برخی از کارگران در حال بازگشت از اخراج به عنوان رستوران ها و سایت های ساخت و ساز و فروشگاه های بازگشایی شده است.

داریوش Windley گذاشته شد خاموش در ماه آوریل از یک رستوران در شرق نبراسکا. سپس صاحب کردم فدرال چک برنامه حفاظت از وام و بازگشایی شد.

"و پس از او به نام من. من فکر می کنم وجود دارد تنها دو نفر از کارکنان از هفت که مایل به آمدن به طوری که من رفت و برگشت به محل کار" Windley گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از همکاران سابق خود بودند نگران بیمار شدن.

و آنلاین استخدام سایت گزارش که جستجوها برای کارهایی که انجام می شود از راه دور مشخصی را به عنوان همه گیر شده کشیده است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب