میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صورت انگ حرکت به عقب در با پدر و مادر خود

آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت اجاره بها و به عنوان بحران مالی عمیق تر بسیاری از آنها در حال حرکت به عقب در ب

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت اجاره بها و به عنوان بحران مالی عمیق تر بسیاری از آنها در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را.

بر خلاف فرهنگ های دیگر وجود دارد همیشه یک ننگ در ایالات متحده در سراسر زندگی با خانواده خود پس از یک سن خاص. اما با آور اقتصاد است که ممکن است تغییر.

دو ماه پیش Eden Cayen ساخته شده و یک تصمیم دشوار: او شوهرش و 1 ساله پسر رفت با مادرش در شمال ایالت نیویورک است.

برای Cayen که 39 تصمیم پس از آنچه که احساس بی پایان مستند بسیار کوچک بروکلین آپارتمان.

"من نمی توانستم تصور کنید گذراندن تابستان در این شهرستان با پسر من" او گفت:. و او نمی تواند به استطاعت بزرگتر مکان در شهر.

Cayen داستان به طور فزاینده ای شایع در آمریکا است.

"تعدادی از بزرگسالان زندگی با پدر و مادر خود شروع به پریدن کرد و حدود 10 درصد در بهار امسال با شروع در ماه آوریل گفت:" جف تاکر یک اقتصاددان با Zillow, که انتشار یک گزارش در مورد بزرگسالان در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را. "که تقریبا حدود 3 میلیون نفر است."

روند بزرگسالان زندگی با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در حال رشد است به دلیل همه گیر اما از آن است که جدید نیست. بین سال 2000 تا سال 2017 تعداد 25 - به 34 ساله در زندگی با پدر و مادر خود را نزدیک به دو برابر شده است.

"این نوع از رو ترس و وحشت از شکست در راه شما می دانید ؟" گفت: Eden Cayan در شمال ایالت نیویورک است. "از آنجا که شما باید برای رفتن به عقب در زیر سقف خود را. من حدس می زنم که چگونه من آن را ببینید."

"این یک باور قوی در ایالات متحده آمریکا است که برای تبدیل شدن به یک فرد بالغ شما باید برای ایستادن بر روی دو پا خود گفت:" امی Schalet استاد جامعه شناسی در دانشگاه ماساچوست امهرست. "شما می دانید ایده ناهموار فرد است."

Schalet گفت: همانطور که اقتصاد ما تغییرات خواهد شد تا معنای "در حال رشد است."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن