میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی ها از دست داده اند, بیمه سلامت, مطالعه می یابد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که بیش از 5 میلیون نفر از کسانی که گذاشته نیز از دست داده و سلامت خود را بیمه و نمی

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

یک مطالعه جدید نشان می دهد که بیش از 5 میلیون نفر از کسانی که گذاشته نیز از دست داده و سلامت خود را بیمه و نمی پیدا کردن یک جایگزین.

بازار را Nova Safo است پس از این. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: Nova, قانون مراقبت مقرون به صرفه و مدیکید در میان شبکه های ایمنی طراحی شده برای افراد بیمه شده پس چرا باید بسیاری از سمت چپ شده و بدون پوشش?

نوا Safo: مراقبت های بهداشتی گروه حمایت از خانواده های ایالات متحده آمریکا که قرار از این مطالعه می گوید: این مردم هستند که افتاده اند بین ترک ها در سیستم. و آن را بسیاری از مردم — حدود 5.4 میلیون نفر از کارگران.

صحبت من این صبح با استن Dorn که نویسنده این مطالعه و او می گوید تنها تر وجود دارد نیاز به پوشش بیمه درمانی از سیستم فعلی طراحی شده است که مسئولیت رسیدگی به:

"کمک ممکن است به اندازه کافی برای پوشش مقرون به صرفه است. پزشکی مقرون به صرفه است. اما وجود دارد میلیون ها نفر از مردم که زندگی می کنند در کشورهای که نه گسترش مدیکید و آنها ممکن است فاقد شرایط لازم برای پزشکی. و همچنین یارانه ها در بورس فقط به اندازه کافی برای ایجاد پوشش در واقع مقرون به صرفه است."

و مشکل دیگری وجود دارد: کارگران بیکار شدن هستند که اضافی $600 در هفته در همه گیر کمک. که شمارش به عنوان درآمد در بیمه سلامت بازار و بیشتر درآمد شما کمتر پول یارانه شما را وادار به پرداخت حق بیمه ماهانه. بنابراین شما باید یک وضعیت که در آن مردم در حال گرفتن نیاز به کمک های مالی, اما آن را ساخت بیمه کمتر مقرون به صرفه, و آنها در حال انجام بدون.

Brancaccio: چگونه بسیاری از مردم در مجموع در حال ایجاد در حال حاضر در ایالات متحده?

Safo: تعداد دقیق ما نمی دانیم تا زمانی که در سال آینده زمانی که دولت فدرال انتشار آمار و ارقام. اما خانواده های ایالات متحده آمریکا تخمین می زند که حدود 31 میلیون بزرگسال در این کشور در حال حاضر لازم نیست که پوشش بیمه درمانی.

و Dorn می خواهد قانونگذاران به عمل:

"کنگره نیاز به ارائه کمک های مالی به طوری که مردم در زمان های سخت می توانند هزینه بیمه. همه ما مشکل تأمین بیمه — یا بسیاری از ما مشکل تأمین بیمه و حتی در زمان خوب است. در دوران سخت مردم نیاز به کمک اضافی."

آن را به ارزش اشاره: در هفت متحده است که بیشتر مشکلات قابل توجهی با تعداد بیمه بزرگسالان COVID-19 عفونت در حال حاضر خونتان.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب